Jump to content

LinkGW

Forumowicze
 • Content Count

  30
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral
 1. Cześć, nie mogę sobie poradzić z prostą rzeczą (przynajmniej tak mi się wydawało, póki się za to nie zabrałem) Otóż na stronie gieldamundurowa.pl na wersji mobilnej, po kliknięciu w menu w PRODUKTY rozwija się podmenu. Co zrobić, aby po ponownym kliknięciu w PRODUKTY, podmenu się schowało?
 2. odys, czyli mogę umieścić swojego google tag menagera i dać dostęp temu komu chcę?
 3. Cześć, mam takie problem. od pewnego czasu moją stronę www pod kątem seo obsługuje firma 1, której to kod już Goole Tag Menagera został zainstalowany na stronie. Teraz doszła firma 2 robiąca kampanie w social media i chce aby dodać jej kod Google Tag Menagera na stronie (przy czym prosi o usunięcie wszystkich poprzednich kodów google analitics i google tag manager) Czy dobrze wnioskuje, że wykonując polecenie firmy 2, firma 1 straci dostęp do statystyk?
 4. Cześć, mam taką zagwostkę, otóż mam serwis informacyjny pod domena1.pl oraz sklep internetowy pod domena2.pl Aby wspomóc seo i brand sklepu chcę przenieści serwis z domena1.pl na subdomene sklepu czyli domena1.domena2.pl Oczywiscie ustawie 301 z url z domena1.pl/* na domena1.domena2.pl/* Czy strace ruch seo z domena1.pl ?
 5. Cześć, nie wiedziałem jak to ująć w słowa dlatego taka dziwna nazwa tematu :-) Już przechodze do rzeczy: otóż czy lepiej jest zrobić werje angielską strony w katalogu (np. domena.pl/en) czy lepiej zrobic to na domena.com jaka osobna strone?
 6. Cześć, Audytuję stronę klientowi i zauważyłem w kodzie strony dwa nagłówki H1. Jeden pokazuje się na ekranie desktopów, drugi na mobile. Wg mnie to zła praktyka, ale wolę się upewnić. Jak uważacie?
 7. Też tak uważam, ale pomyślałem, że skoro wymieniam tylko jednego producenta, to może być słabo - stąd zapytanie Dzięki za odpowiedź
 8. Cześć, Projektuję stronę www, gdzie prezentuje produkty różnych producentów. Jeśli wejdziemy na podstronę producenta XYZ struktura budowy strony wygląda w sposób następujący Zdjęcie1 Produkt jeden Poducent: XYZ link do podstrony produktu Zdjęcie2 Produkt dwa Poducent: XYZ link do podstrony produktu .... czy to że powtarzam nazwę producenta "XYZ" nie wpłynie negatywnie na seo i google nie pomyśli że to spamowanie? Muszę jeszcze dodać, że nazwa XYZ może się powtarzać nawet 30 razy na stronie
 9. Może coś jeszcze dodam, ponieważ udało mi się troszkę rozpracować temat. W kodzie źródłowym jest coś takiego <link rel="alternate" hreflang="en" href="https://www.domena.com/en/podstrona/" /> <link rel="alternate" hreflang="de" href="https://www.domena.com/de/podstrona/" /> <link rel="alternate" hreflang="ru" href="https://www.domena.com/ru/podstrona/" /> <link rel="alternate" hreflang="pl" href="https://www.domena.com/pl/podstrona/" /> <link rel="alternate" hreflang="zh-cn" href="https://www.domena.com/cn/podstrona/" /> <link rel="canonical" href="https://www.domena.com/en/podstrona/" /> Czy konflikt powstaje, ponieważ niepotrzebne jest <link rel="alternate" hreflang="en" href="https://www.domena.com/en/podstrona/" /> ??? Dzięki za wskazówki
 10. W zasadzie to nie wiem co sobie odpowiedziałem :-)
 11. Cześć, mam stronę w dwóch wersjach językowych: PL i EN. Najważniejszą jest wersja EN. Na stronie publikuje newsy, jednak zdarza się, że nie wszystkie newsy tłumaczone są na język PL a to oznacza, że w wersji PL widzimy newsa w wersji językowej EN (tego samego, który jest na stronie EN), a to oznacza powielenie newsa / treści. W powielonych newsach jest link kanoniczny, który wskazuje gdzie jest źródło / oryginał, czyli ścieżkę do wersji EN. To co mnie martwi to (po audycie semrush) konflikt, który jest pokazany w raporcie "Conflicting hreflang and rel=canonical" i zgaduje że chodzi o to, że link kanoniczny odnosi do wersji EN. Strona oparta jest na wordpressie a wtyczki której używam do obsługi drugiego języka to WPML Czy ktoś ma pomysł, co z tym można zrobić?
 12. Cześć, Kiedyś już starałem się już ten temat zgłębić, ale nic nie pamiętam :-( W stopce mam linki do swoich profili w mediach społecznościowych. Czy linki te powinny być follow czy nofollow? Podobnie z zapisaniem się do newslettera lub wypisaniem z niego: oba linki prowadzą do serwisu zewnętrznego. Czy tu lepiej mieć nowfollow czy follow? Stopka powiela się w całym serwisie, więc do powyższego linkuje dosyć mocno. Dzięki za info
 13. A no w tym, że nowa strona oparta na nowym cms (Wordpress) inaczej interpretuje np. spacje w url, niż stary cms. I tak np. stary url na starym cms domena.pl/news/nazwa-firmy-costam na nowym url domena.pl/nazwafirmy-costam Pierwsze przekierowanie usuwa "news" (i robi je chyba Yoast w slugu) a drugie z poziomy htaccess zmienia nazwa-firm na nazwa-firmy Pytanie brzmi, czy to wpłynie negatywnie na seo?
 14. Cześć, przebudowuję dużą strone, zmieniam cms, ale chcąć zachować stare url mam poustawiane 301, ponieważ części urli nie da się ustawiać tak samo jak w starym cms. Niestety, czasami dochodzi do sytuacji, kiedy jest ustawione podówjne przekierowanie 301. Czy to źle?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy