a.d.a.m.

Nowi Forumowicze
 • Zawartość

  1
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. a.d.a.m.

  Poprawne pisanie tekstów na bloga

  Tak jak piszą przedmówcy. Jeżeli ma być opis to niech na boga będzie opis. Trzeba opowiedzieć jakąś historię ludzi na zdjęciu, miejsca, zbudować napięcie, rozweselić czytelnika... Ale to chyba oczywiste, a zdjęcia mają być tylko doskonałą ilustracją do tego.
 2. a.d.a.m.

  Nowy amator na forum

  Dziękuję bardzo za wszystkie słowa otuchy, chyba będą mi potrzebne. Nie wiem za bardzo gdzie podzielić się problemem, ale zrobiłem swojej stronie amatorskie "kuku". W ramach nauki samodzielnie zabrałem się za wprowadzenie SSL-a dla swojej strony i skończyło się tym, że przestawiłem w wordpressie http na https zanim mój "informatyk" wrzucił skrypty na serwer. Wynikiem czego strona wywala teraz błąd 404. Czyli mam problem. MOże ktoś mądry przypadkiem zajrzy tu i pomoże rozwiązać problem.
 3. a.d.a.m.

  Nowy amator na forum

  Dzień dobry. Na forum zaglądam regularnie, choć nie za często. Postanowiłem się więc wreszcie zalogować. Dlaczego teraz? Są takie chwile w życiu, kiedy człowiek podsumowując minione lata stwierdza, że po prostu musi zmienić obraną ścieżkę. U mnie momentem tym było pojawienie się "czwórki z przodu". Rzuciłem dotychczasowe życie architektoniczno-budowlane i postanowiłem zostać copywriterem, na swojej małej witrynce i przy okazji dla dwóch komercyjnych klientów. O ile z pisaniem sobie radzę, to pozycjonowanie dopiero zaczyna być moją pasją. Więc wybaczcie jeżeli będę zadawał trudne pytania, bo przeczytanie całego forum od deski do deski trochę czasu zajmie...