Adzej

Nowi Forumowicze
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Adzej

 1. Pozycjonowanie subdomeny

  Jeżeli chcę podpiąć pod starą, mocną domenę i wykorzystać jej moc na nową stronę o innej tematyce to też można zrobić strona.pl/nowystrona czy lepiej jako subdomena?
 2. Indexacja zaplecza

  Konkurencja "Uprzejmie donoszę" napisze do G. Sieczka straci moc, a dobre zaplecze z poradami dla ludzi się utrzyma.
 3. Podesłany link nie tego dotyczy. Wklejasz temat "kradzieży tożsamości". Ja pytam o znikanie z indeksów stron opisujących celebrytę.
 4. Artykuły płatne...

  Podaj jakąś wskazówkę, jak wyszukać strony z 301?
 5. Szukając fraz u wujka G wyskakuje na dole komunikat "Niektóre wyniki mogły zostać usunięte na mocy europejskich przepisów o ochronie danych. Więcej informacji" Dotyczy to niektórych fraz + imię i nazwisko znanej osoby. Spotkaliście się z tym , to nowa opcja? Kto to zgłasza celebryta ? Na jakiej podstawie G usuwa wpisy z indeksu?
 6. Posiadam konta na FB z naturalnymi polubieniami. Statystyki odsłon artykułów na stronie działające na zasadzie zliczania każdej odsłony pokazuję kilkaset odsłon. Natomiast w liczniku kliknięć FB jest ich kilkanaście - kilkadziesiąt, w profesjonalnej statystyce też podobna ilość. Link na FB jest nofollow, więc to tylko boty facebooka czy tez inne boty? Błąd FB czy celowe działanie marketingowe by nieświadomi jarali się 10krotnie większym ruchem niż jest w rzeczywistości?
 7. Witam wyjadaczy SEO

  Forum przeglądam od kilku lat, bez udzielania się bo za dużo tu wzajemnej pyskówki i napinki. Konto zakładam bo mam kilka pytań. Pozdrawiam dla fachoseowców.