ArekGD

Nowi Forumowicze
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

1 Neutral

O ArekGD

 1. Z tego co pamiętam, to tylko na interi administratorzy zamykają blogi zapleczowe, pozostałem duże platfory (blog.pl, wordpress, blogspot itd) tego nie robią.
 2. Nowe reklamy w Mapkach

  Z tego co widzę, to polepszy to sytuację właścicieli wizytówek, które wyświetlają się w pierwszej 3 wyników map. W ogóle to od czasu umiejscowienia mapek przed wynikami naturalnymi trochę bez sensu zrobiło się pozycjonowanie wyników naturalnych bo można co najwyżej być na 7 miejscu.
 3. Moje pytanie brzmi, czy tworzenie blogów na platformach blogowych typu wordpress, blog onetu weebly, jimdo itp ma jeszcze sens? Są to niewątpliwie serwisy z dużą mocą, ale tych blogów jest obecnie miliony, czy algorytm nie patrzy na nie źle? Oczywiście zakładam, że treść na nowo stworzonym blogu jest tematyczna i unikalna. Czym ewentualnie je linkować?
 4. Ja mam kilka zwykłych hostingów za 39zł/rok na laohost, jestem bardzo zadowolony, ciekawi mnie jak właściciel sobie z tym wszystkim radzi, po opisaniu problemu na help desk odpisuje po paru minutach niezależnie, czy to południe czy późny wieczór.
 5. Zablokowane konto Adwords

  Jeśli to był stary ban to strona na bank jest już ok, załóż nowe konto, wpłać 100 zł i próbuj wykorzystać nowy kod, jeśli wciąż będzie ban to skasuj konto i po kilkunastu dniach pieniądze oddadzą. Wówczas przekieruj swoją stronę na nową domenę i zacznij od nowa.
 6. WALNIE Ktoś jakimś porządnym sucharem

  Do Etiopii przelatuje św. Mikołaj, widzi dzieci i rodziców o pyta: Czemu te dzieci maja takie wielkie brzuszki? Rodzice: bo nie jedzą... Mikołaj: nie chcą jeść to nie będzie prezentów..
 7. Witam wszystkich

  Witam, trafiłem tutaj, gdyż interesuję się wszystkimi zagadnieniami związanymi z pozycjonowaniem, a powszechnie wiadomo, że forum to jest encyklopedią wiedzy na ten temat :-)