Jump to content

Leawer

Nowi Forumowicze
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam, Podaliście dużo fajnych porad i chwała Wam za to. Mnie również te informację się przydadzą. Postaram się wykorzystać to przy promowaniu prywatnej strony. Nie chce zakładać nowego wątku więc podepnę się pod ten i zapytam: 1) Zakładać bloga pod adresem: www.moja_strona.com/blog 2) Zakładać bloga pod adresem: www.blog.moja_strona.com 3) Zakładać bloga pod adresem: www.nazwa_bloga.com 4) Zakładać bloga pod adrese: www.nazwa_bloga.wordpress.com Wiem, że samym blogiem nie wypozycjonuje się strony, ale która wersja wg. Was była by najbardziej OK na start ? Zastanawiam się nad nr. 4 - Dlaczego ? - Jest to darmowe, wordpress to dobry CMS, inne ip bloga niż moja strona docelowa. Wersja nr 2 + inny hosting też wg. mnie jest OK rozwiązaniem, ale tu już są koszty. Kolejne pytanie nr.1 czy nr.2 ? )
 2. Witam, Wiem, że temat dotyczy Prestashop vs Shopgold, ale zastanówcie się nad Quick Cart Ext. Świetny, szybki skrypt. Przesiadłem z jednego z w/w i nie żałuję.
 3. Jedna ze stron jest niemieckojęzyczna. UU w skali miesiąca to max. 300. Strona jednak stoi na polskim hostingu. Czy ma to znaczenie ?
 4. Cześć, Zauważyłem, że na kilku moich stronach nie widać rankingu Alexa oraz SimilarWeb (wszystko wtyczki do Chrome, ale jak wejdę na stronę producenta to też to samo) - efekt N/A Zastanawiam się dlaczego tak jest ? Strony są już długo w sieci, poindeksowane, mają stały ruch, dodane go GA, brak bana, filtra itp ... Wiem, że na takie "statystyki/dane" należy patrzeć z przymrużeniem oka, ale ciekawi mnie temat dlaczego nie pokazują mi się te dane - przyznam szczerze, że lubię patrzeć na te cyferki
 5. Witajcie, Chętnie zlecę wykonanie serwisu "Dam pracę" , "Szukam pracy" Serwis będzie obejmował oferty dla konkretnego miasta (także nie będzie to serwis ogólnokrajowy) Interesuje mnie prostota, ładna grafika, oczywiście RWD, możliwość płatności za ogłoszenie (z opcją wyłączenia jej celem dodawania ogłoszeń za darmo) Serwis może bazować na WP jeśli się da. Liczy się dla mnie ładna grafika, ładna prezentacja ogłoszenia. Czekam na oferty tylko z portfolio z podaniem przykładów prac o podobnej tematyce:
 6. Witam, Zlecę wykonanie strony na WordPress i płatnej wtyczce o tematyce "Recenzji" filmów, gier, seriali, książek, sklepów internetowych - po prostu wszystko Interesuje mnie tylko grafika + moduł do recenzji (razem nie osobno) Całość ma być również RWD, bardzo przyjemna dla oka, nowoczesna i przejrzysta. Swoje oferty proszę przesyłać tylko i wyłącznie na adres e-mail: PS: Proszę nie pisać ile proponuję - proszę o konkretne oferty wraz z ceną. PS2: Proszę aby tytuł wiadomości e-mail miał w nazwie: "Strona z recenzjami" PS3: Każda oferta musi być zawierać przykład swoich dotychczasowych prac oraz wizję jak mniej więcej chcesz przygotować dla mnie stronę oraz żywy podgląd wtyczki / skryptu recenzji z którego chcesz skorzystać. Wszystkie oferty nie spełniające powyższych punktów nie będą w ogóle brane pod uwagę. Dziękuję.
 7. Sprawdź sobie na www.whois.com
 8. Witam, Zlecę wykonanie opisów produktów dla około 100 pozycji. Tematyka: lampy ogrodowe, oświetlenie ogrodu. Opis powinien mieć nie mniej jak 1000 ZZS (jeśli uważasz, że powinien mieć więcej to można zrobić więcej - polegam tutaj na Twoim profesjonalizmie) Swoje oferty proszę przesyłać tylko i wyłącznie na adres e-mail: PS: Proszę nie pisać ile proponuję za 1 tekst (takie e-maile będą od razu kasowane). PS2: Proszę aby tytuł wiadomości e-mail miał w nazwie: "Oferta na opisy produktów" PS3: Proszę o podanie terminu realizacji (nie musi być od razu wszystko - może być w paczkach po 5x po 20 opisów) Dziękuję.
 9. Finan dziękuje za odpowiedź. Czy mógłbyś mi podpowiedzieć jak to zrobić ? (najlepiej jakąś jedną komendą w .htaccess - jeśli to możliwe) Strona ma ponad 1000 zindeksowanych podstron także nie wyobrażam sobie tego wszystkiego strona po stronie przekierowywać ręcznie
 10. Dzień dobry, Prowadzę swoją prywatną stronę która aktualnie indeksowana jest w google jako moja_strona.pl Chce teraz wykupić certyfikat SSL dla mojej strony a to wiadomo, że wiąże się z przedrostkiem https://moja_strona.pl i taki też pewnie będzie indeksowany przez google. Czy w związku z tym że "adres się zmieni" ponieważ dojdzie https to utracę obecne pozycje w google (z których jestem ogólnie zadowolony) ? Proszę o opinie ekspertów. Dziękuję i pozdrawiam
 11. Witam, Tak zależy mi na frazie "Producent mebli kuchennych", ale równoważnie zależy mi na tym aby google wszystko ładnie indeksowało i dla szukającego wszystko było czytelne. Przy długim TITLE google robi kropki ..... Czy za zbyt długie TITLE google nie traktuje takich podstron trochę gorzej jak takie które mieszczą się w 60 znakach ?
 12. Dzień dobry, Zlecę wykonanie recenzji: Nowości gier na PC, PS4, XBOX, Nowości książek Nowości filmów, seriali Minimalna ilość znaków - 3000zzs - im więcej tym lepiej. Kontakt:
 13. Witam wszystkich, Planuje za niedługo otworzyć mój sklep w internecie. Aktualnie jest on wyłączony lecz dodaję już do niego produkty i ustawiam wszelkie opisy tak aby na otwarciu sklepu wszystko było ładnie poopisywane i poustawiane. Mam dylemat odnośnie TITLE dla strony głównej i podstron i prosiłbym Was o poradę jak to najlepiej ustawić ponieważ wydaje mi się, że to co robię nie jest dobre. Jako tytuł strony mam ustawione w skrypcie sklepu: "Producent mebli kuchennych - ADRES_STRONY.PL" - czyli mam tutaj 44 ZZS więc jest OK, że cały title się wyświetli w google. Teraz dodaję kolejno produkty i zauważyłem że title w produkcie jest takie: "Ekskluzywna kuchenna szafka narożnikowa SIGMA55 - Producent mebli kuchennych - ADRES_STRONY.PL" - tutaj już są 94 ZZS i na pewno nie zmieści mi się to w tytule produktu które zaindeksuje google. I teraz moje pytanie 1) Zostawić tak jak jest - bo jest dobrze ... ? 2) Tytuły produktów powinny być bez "Producent mebli kuchennych - ADRES_STRONY.PL" Proszę o opinie. Z góry dziękuję wszystkim.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy