Jump to content

zielonyjaktrawa

Nowi Forumowicze
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. W takim razie nie ma sensu ustawiać adresu zamieszkania jako Hongkong bo mimo wszystko ten podatek będę musiał zapłacić czy dobrze rozumiem ?
 2. Moje zyski to średnio 6500 zł. Czy wystarczyłoby jakbym podał swoją lokalizacje w adsensie i youtubie jako hongkong czy muszę coś jeszcze robić ?
 3. czyli w takim razie gdzie mam się zarejestrować i jak ?
 4. A dlaczego wtedy bym nie zapłacił podatku ? Czy wtedy musiał bym się rozliczać ?
 5. Dziękuje wszystkim za pomoc, już zrozumiałem.
 6. Witam. Chciałbym się spytać o jedną rzecz, a mianowicie o odprowadzanie podatku. Mam kanał na youtubie i nie wiem czy jeśli na adsensie, który jest od wypłacania zarobków muszę rozliczać się mimo tego, że będę trzymał te pieniądze i wypłacał je co pół roku lub co rok. Z tego co zrozumiałem z innych wypowiedzi na innych stronach to w takiej sytuacji nie będę miał ciągłości i nie będę musiał płacić. Mi się wydaje, że jeśli nic nie wypłacę to nie będzie sensu rozliczać się na 0 zł. Nie wiem czy ktoś zrozumie o co mi chodzi ale prosiłbym o konkretne odpowiedzi, ponieważ szczerze mówiąc jestem zielony w tych sprawach. Nie będę mógł odpisywać, bo nie mam ostatnio czasu. Za każdą pomoc dziękuje.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy