Jump to content

iCash.pl

Oficjalne
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Contact Methods

 • AIM
  60977215
 • Website URL
  https://icash.pl

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Serwis SMS Premium

Recent Profile Visitors

998 profile views
 1. Drodzy Partnerzy! Mamy dla Was niespodziankę: od dzisiaj bazowa prowizja wynosi u nas 50%. Życzymy jak największych zysków!
 2. Nasza prowizja dla nowych partnerów wynosi 45%. Jesteśmy jednak jak najbardziej skłonni do negocjacji. Mamy sprawny support, więc proszę śmiało pisać w razie pytań.
 3. @wmp3 Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą! Oferujemy wysokie prowizje, błyskawiczny support oraz aż do 90% wypłacanych środków. Z naszymi Partnerami rozliczamy się poprzez przelew, przekaz pocztowy, a nawet bitcoin. Aby u nas zarabiać, wystarczy prosta rejestracja. Jeśli masz więcej pytań, prosimy o bezpośredni kontakt z nami: email: wspolpraca@icash.pl telefon: 58 776 40 25 skype: iCash pl GG: 60977215
 4. Chciałbyś uruchomić własną usługę SMS MT? Od dzisiaj możesz tego dokonać tego z iCash.pl! SMS MT to usługa subskrypcyjna. Klient zapisuje się na usługę i cyklicznie otrzymuje płatne wiadomości o wybranej przez Ciebie treści. Żeby założyć taką usługę, wystarczy wysłać wniosek.
 5. Drodzy Partnerzy! Nawiązaliśmy współpracę z kreatorem stron a1x.pl. Na tej platformie możecie za darmo łatwo stworzyć w kilka minut swoją własną stronę i zintegrować ją z naszym api. Na kreator możecie się dostać poprzez menu Usługi -> Kreator Landing Page. Życzymy wysokich zarobków!
 6. Drodzy Użytkownicy! Od dzisiaj w serwisie iCash.pl można rozliczać się nie tylko przelewem na konto bankowe, lecz również w postaci zasilenia portfela bitcoinowego oraz przekazem pocztowym, prosto do domu! Szczegóły znajdziecie w zakładce płatności. Życzymy jak najwyższych zarobków!
 7. To jest normalne, że przy wypłacie trzeba podać więcej danych. W końcu każdy jest zobowiązany do odprowadzenia podatku. Wyróżniamy się jednak tym, że nie wymagamy tego od początku tak jak inni to robią. Na chwilę obecną nie posiadamy NIPu i REGONu. Niestety, w polskich urzędach każda firma traktowana jest inaczej. To, że jednej firmie udało się szybciej uzyskać dane formalne, nie znaczy, że w każdym przypadku tak jest, na naszą niekorzyść w tym momencie. Ale jak najbardziej działamy już legalnie, w innym przypadku nie moglibyśmy podpisać umowy z żadnym agregatorem płatniczym. Na chwilę obecną działamy już z paroma poważniejszymi firmami i serwisami. Pierwsze wypłaty naszych klientów już zostały zrealizowane, a pieniądze do wszystkich dotarły.
 8. Oferujemy takie funkcje, jakich inne serwisy nie mogą zagwarantować, jak np. : - możliwość natychmiastowej wypłaty do 90% środków z danego miesiąca. - nie mamy żadnych limitów odnośnie ilości wypłat. - nie wymagamy żadnych formalności - wystarczy imię, nazwisko, mail i hasło.
 9. W naszym serwisie oferujemy możliwość negocjacji warunków współpracy. Zawsze można omówić szczegóły współpracy. W tym celu proszę kontaktować się z nami drogą mailową wspolpraca@icash.pl
 10. iCash.pl - Zarabiaj na mikropłatnościach SMS Premium! Witamy serdecznie! Serdecznie zapraszamy do zarejestrowania się w iCash.pl - serwisie obsługującym mikropłatności SMS Premium! Chciałbyś zmonetyzować swoją ofertę? Płatność przy pomocy SMS-ów premium to najszybsza i najprostsza metoda! Zapewniamy całą gamę stawek od 50 groszy po 25 złotych netto, wysokie prowizje oraz skuteczne rozwiązania techniczne. W przeciwieństwie do innych sieci nie przetrzymujemy Twoich pieniędzy - w każdej chwili możesz wypłacić nawet 90% aktualnie zdobytych środków! Nie posiadasz działalności gospodarczej? Nic nie szkodzi! Rozliczamy się przy pomocy zwykłych rachunków, jak również faktur VAT. Do każdego naszego klienta podchodzimy elastycznie i indywidualnie! Nie wymagamy też żadnych zbędnych formalności. Wystarczy, że się zarejestrujesz i od razu możesz zacząć zarabiać! Prawda, że proste? Cenimy kontakt z każdym Partnerem, więc nie wahajcie się do nas napisać: Email: wspolpraca@icash.pl Telefon: 58 776 40 25 Skype: iCash pl GG: 60977215
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy