iCash.pl

Oficjalne
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Contact Methods

 • AIM
  60977215
 • Website URL
  https://icash.pl

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Serwis SMS Premium

Recent Profile Visitors

877 profile views
 1. Drodzy Partnerzy! Mamy dla Was niespodziankę: od dzisiaj bazowa prowizja wynosi u nas 50%. Życzymy jak największych zysków!
 2. Nasza prowizja dla nowych partnerów wynosi 45%. Jesteśmy jednak jak najbardziej skłonni do negocjacji. Mamy sprawny support, więc proszę śmiało pisać w razie pytań.
 3. @wmp3 Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą! Oferujemy wysokie prowizje, błyskawiczny support oraz aż do 90% wypłacanych środków. Z naszymi Partnerami rozliczamy się poprzez przelew, przekaz pocztowy, a nawet bitcoin. Aby u nas zarabiać, wystarczy prosta rejestracja. Jeśli masz więcej pytań, prosimy o bezpośredni kontakt z nami: email: wspolpraca@icash.pl telefon: 58 776 40 25 skype: iCash pl GG: 60977215
 4. Chciałbyś uruchomić własną usługę SMS MT? Od dzisiaj możesz tego dokonać tego z iCash.pl! SMS MT to usługa subskrypcyjna. Klient zapisuje się na usługę i cyklicznie otrzymuje płatne wiadomości o wybranej przez Ciebie treści. Żeby założyć taką usługę, wystarczy wysłać wniosek.
 5. Drodzy Partnerzy! Nawiązaliśmy współpracę z kreatorem stron a1x.pl. Na tej platformie możecie za darmo łatwo stworzyć w kilka minut swoją własną stronę i zintegrować ją z naszym api. Na kreator możecie się dostać poprzez menu Usługi -> Kreator Landing Page. Życzymy wysokich zarobków!
 6. Drodzy Użytkownicy! Od dzisiaj w serwisie iCash.pl można rozliczać się nie tylko przelewem na konto bankowe, lecz również w postaci zasilenia portfela bitcoinowego oraz przekazem pocztowym, prosto do domu! Szczegóły znajdziecie w zakładce płatności. Życzymy jak najwyższych zarobków!
 7. To jest normalne, że przy wypłacie trzeba podać więcej danych. W końcu każdy jest zobowiązany do odprowadzenia podatku. Wyróżniamy się jednak tym, że nie wymagamy tego od początku tak jak inni to robią. Na chwilę obecną nie posiadamy NIPu i REGONu. Niestety, w polskich urzędach każda firma traktowana jest inaczej. To, że jednej firmie udało się szybciej uzyskać dane formalne, nie znaczy, że w każdym przypadku tak jest, na naszą niekorzyść w tym momencie. Ale jak najbardziej działamy już legalnie, w innym przypadku nie moglibyśmy podpisać umowy z żadnym agregatorem płatniczym. Na chwilę obecną działamy już z paroma poważniejszymi firmami i serwisami. Pierwsze wypłaty naszych klientów już zostały zrealizowane, a pieniądze do wszystkich dotarły.
 8. Oferujemy takie funkcje, jakich inne serwisy nie mogą zagwarantować, jak np. : - możliwość natychmiastowej wypłaty do 90% środków z danego miesiąca. - nie mamy żadnych limitów odnośnie ilości wypłat. - nie wymagamy żadnych formalności - wystarczy imię, nazwisko, mail i hasło.
 9. W naszym serwisie oferujemy możliwość negocjacji warunków współpracy. Zawsze można omówić szczegóły współpracy. W tym celu proszę kontaktować się z nami drogą mailową wspolpraca@icash.pl
 10. iCash.pl - Zarabiaj na mikropłatnościach SMS Premium! Witamy serdecznie! Serdecznie zapraszamy do zarejestrowania się w iCash.pl - serwisie obsługującym mikropłatności SMS Premium! Chciałbyś zmonetyzować swoją ofertę? Płatność przy pomocy SMS-ów premium to najszybsza i najprostsza metoda! Zapewniamy całą gamę stawek od 50 groszy po 25 złotych netto, wysokie prowizje oraz skuteczne rozwiązania techniczne. W przeciwieństwie do innych sieci nie przetrzymujemy Twoich pieniędzy - w każdej chwili możesz wypłacić nawet 90% aktualnie zdobytych środków! Nie posiadasz działalności gospodarczej? Nic nie szkodzi! Rozliczamy się przy pomocy zwykłych rachunków, jak również faktur VAT. Do każdego naszego klienta podchodzimy elastycznie i indywidualnie! Nie wymagamy też żadnych zbędnych formalności. Wystarczy, że się zarejestrujesz i od razu możesz zacząć zarabiać! Prawda, że proste? Cenimy kontakt z każdym Partnerem, więc nie wahajcie się do nas napisać: Email: wspolpraca@icash.pl Telefon: 58 776 40 25 Skype: iCash pl GG: 60977215