pawelos

Forumowicze
 • Zawartość

  21
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez pawelos

 1. Używam Getall, ma wbudowany kreator. Jest niestety drogi dla początkujących. Najtańszy pakiet to ponad 50 pln miesięcznie.
 2. pawelos

  Agora Performance - stabilna sieć afiliacyjna

  Trochę mało programów macie w porównaniu z większymi graczami, jak m2m, bankier, ebroker, comperia. Stawki są przyzwoite ale musicie popracować nad systemem rozliczeń. Teraz system robi to kiedy chce zamiast pozwolić użytkownikom na wypłaty w dogodnym dla nich momencie.
 3. pawelos

  Wasze CPC

  Ujmę to inaczej, opłaca się ale nie wszystkim... i nie zawsze reklamodawcą ;-)
 4. Zauważyliście że Google wyłączyło widoczność ilości otrzymanych plusów na podstronach? Facebookowe jeszcze są widoczne w wtyczkach na stronach i blogach.
 5. pawelos

  Kryptowaluty - ceny kart i laptopów

  Im bardziej stromy wykres tym szybciej będzie spadać po pęknięciu bańki spekulacyjnej. Tutaj mamy pompowanie pustego balona przez spekulantów tak jak na akcjach w 2007 roku.
 6. pawelos

  Wasze CPC

  Opłacalne dla Google i agencji reklamowych.
 7. pawelos

  Wasze CPC

  Zazdroszczę, w branży finansowej koszt dochodził do kilkunastu - kilkudziesięciu złotych. Dlatego szybko skończyłem przygodę z adwords bo było to nie opłacalne.
 8. pawelos

  Kryptowaluty - ceny kart i laptopów

  Przy 2-3 koparkach w małym pokoju temperatura podobno może zbliżyć się do 40 st. C. Włączenie klimy zje pewnie zyski z kopania w postaci jeszcze wyższych rachunków za prąd.
 9. pawelos

  Ilość reklam na stronie

  Nikt nie jest w stanie dać Ci dokładnych odpowiedzi. Im Twoja strona ma więcej podstron, treści, dobrych linków przychodzących i dłuższą historię w indeksie (bez filtrów) tym na więcej reklam możesz sobie pozwolić. Początkowo nie przesadzał bym z ich ilością.
 10. pawelos

  darmowe strony ?

  Darmówki nie są złe ale to tylko jedna z metod moim zdaniem. Bardziej w celach dywersyfikacji linków niż budowania nimi pozycji.
 11. Możesz wrzucić też coś co wzbudzi zainteresowanie na serwisy typu wykop, itp. O ile nie zależy Ci na jakości tego ruchu ;-)
 12. pawelos

  Witam serdecznie

  Cześć, jestem Paweł. Od pewnego czasu bloguję, zaś to forum mam nadzieję że pozwoli mi poszerzyć wiedzę na temat optymalizacji i pozycjonowania bloga. Pozdrawiam :-)
 13. pawelos

  Znany CMS (Wordprees, Joomla) czy też Blogger

  Ja jednak zaczął bym na blogerze. Nie wiadomo czy zapał do blogowania nie zakończy się po kilku miesiącach jak to najczęściej bywa. Na płatny hosting zawsze zdążysz się przenieść.
 14. Może po prostu część fraz siedzi w filtrze i to wpływa na obecną sytuację?
 15. pawelos

  Pytanie do wydawców chwilówek

  Spadki z bankiera zauważyłem także u siebie. Jednak adtraction przebił wszystko, po podpięciu ich systemu 0 wniosków. Nawet panelu wydawcy nie spolszczyli porządnie.
 16. pawelos

  Gdzie i za ile odnowić domeny *.pl

  Aktualnie odnowienie brutto: - seohost 49,45 zł - ovh 50,00 zł - hekko 54,12 zł Tańszych nie widzę.
 17. pawelos

  Budowanie zaplecza

  Czy GWT zaszkodzi jeżeli będą to oddzielne konta?
 18. pawelos

  PP pożyczek z pracą na czarno?

  To prawda jest wiele takich firm. Sam wziąłem pierwszą darmową pożyczkę w vivusie i kolejną w ferratum banku (też chwilówka) to nie wymagali żadnych zaświadczeń. Liczyła się spłata w terminie, inaczej naliczyli by sobie spore odsetki.
 19. Pytasz o wtyczki do przeglądarki? SEOquake testowałeś?
 20. pawelos

  Jakie piwo polecacie ?

  Miałem kilku swoich faworytów ale zawsze wracałem do Żywca. Ostatnio porter mi przysmakował :-)
 21. Allegro, olx, otomoto podniosą za jakiś czas opłaty i pojawi się jakiś nowy gracz na rynku. Więc nie jest to branża skreślona całkowicie. Jednak z setek serwisów wybije się zapewne zaledwie kilka z dużymi nakładami na marketing.