Jump to content

e-afiliacja.pl

Nowi Forumowicze
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

526 profile views
 1. Oczywiście, staramy się konkurować z innymi sieciami afiliacyjnymi. Większość programów, posiadamy bezpośrednio od reklamodawców. Współpracujemy z innymi serwisami tylko w przypadkach, kiedy podniosą dla nas stawkę lub posiadają unikatową ofertę.
 2. Drodzy użytkownicy forum, Chcielibyśmy, zaprosić Państwa, do promowania kampanii w naszej sieci afiliacyjnej www.e-afiliacja.pl. Obecnie, posiadamy następujące kampanie: -PożyczkaOk.pl -Pożyczkaplus.pl -Smart Pożyczka -SMS365.pl -Monedo.pl -Vivus -SianoPomoc -Kredito24.pl -SzybkaGotówka.pl -SuperGrosz -NetGotówka.pl -EkspresPożyczka.pl -Zaplo.pl -Syner -Dopożyczka.pl -CreditStar.pl -Freezl.pl -SuperRata -Netcredit.pl -Pożyczkomat.pl -Supercredit.pl -Pandamoney.pl -Cashsport.pl -Netia Dropss -Kupwakacje.pl -Pepe Jeans -Netia -NjuMobile -Credy -Kredyty Banku BGŻ -BGŻ Optima -Wonga.com -T-mobile -MoneyMan -Home Broker -Mogo Dodatkowo, do końca września, za każde 10 wygenerowanych pożyczek, dorzucamy dodatkowe 50 zł do konta. Życzymy wysokich zarobków!
 3. Witam, Bardzo nam przykro, że postanowił Pan ocenić negatywnie sieć, tylko dlatego, że nie przypadło Panu do gustu logo. Jako zespół, wspólnie uważaliśmy, że będzie ono odpowiednie. Dziękujemy jednak za zwrócenie uwagi, informacja została przekazana osobie odpowiedzialnej za grafikę. Tak jak wspomniałem wcześniej, jesteśmy w pełni legalnie działającą firmą, więc proszę się nie sugerować tym, że domena została zarejestrowana na osobę fizyczną (wszystkie niezbędne dane zostały udostępnione na stronie, można nas sprawdzić). Pozdrawiam!
 4. Witam, Zarejestrowałem się na forum za pomocą prywatnego konta facebook - stąd awatar. Jeżeli chodzi o stawki pożyczek, posiadamy przykładowo: Wonga.com - 65 zł Hapi pożyczki - 100 zł (60 zł za wypełnienie danych osób ze zdolnością kredytową + 40 zł w przypadku udzielenia pożyczki.) Provient - 55 zł Dla użytkowników, którzy skutecznie promują dany produkt, istnieje możliwość ustalenia wyższej stawki.
 5. Witam wszystkich użytkowników forum! Chciałbym przedstawić Państwu nową na rynku sieć afiliacyjną o nazwie "E-afiliacja.pl". Tworzy ją profesjonalny zespół, który posiada wieloletnie doświadczenie w branży. Posiadamy, zaawansowaną wiedzę, wykształcony personel oraz przeolbrzymią pasję. Potrafimy stworzyć warunki, które zaspokoją potrzeby zarówno reklamodawców, jak i naszych wydawców. Jesteśmy na rynku świeżą siecią, której nie brakuje nowoczesnych pomysłów. Każdego dnia, dołożymy wszelkich starań, aby współpraca z nami, wiązała się z zyskami oraz przyjemnością. Wierzymy, że ambitny plan działania oraz duże umiejętności, pozwolą nam stać się jedną z najlepszych sieci afiliacyjnych w kraju. Jesteśmy w pełni legalnie działającą spółką cywilną! Posiadamy wiele ciekawych ofert z różnego rodzaju kategorii. Dodatkowo jesteśmy prawdopodobnie jedyną siecią w kraju, która zapewnia support działający przez 7 dni tygodnia, walidację do 3 razy w miesiącu oraz brak minimalnego progu wypłat. W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o wiadomość na "wydawcy@e-afiliacja.pl" lub "reklamodawcy@e-afiliacja.pl".
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy