Jump to content

J@sió

Forumowicze
 • Content Count

  213
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.jasiu.pl

Profile Information

 • Location
  Kraków
 • Interests
  wszechstronne
 1. Dokładnie, nic się nie przeładowuje. slawek22, to co napisałeś, było moją pierwszą próbą obejścia problemu. Niestety nie działa, ponieważ mapa Google'a nie ładuje się od razu, tylko po jakimś czasie, bo ściągają się obrazki mapy, ustalana jest lokalizacja startowa itp. Należałoby w jakiś sposób przechwycić to co ładuje Google i dopiero, jak pokaże się całe, wtedy uruchomić moją funkcję. Niestety nie wiem, jak to zrobić.
 2. Naprawdę nikt nie spotkał się z takim problemem?
 3. Stanąłem przed ścianą, której nie mogę ani obejść ani przebić :-( Na stronie wstawiam mapę Google'a i inicjuję jej wyświetlanie za pomocą <body onload='init()' onunload='GUnload()'> Niestety trzeba to zrobić właśnie w ten sposób, bo uruchomienie funkcji init() w innym miejscu strony powoduje późniejsze błędy. Na tej mapie chcę umieścić kilka punktów wpisanych przez użytkownika za pomocą mojej funkcji. Jeśli robię to tak: <form name="listaLokalizacji" onSubmit="mojaFunkcja(); return false;"> <textarea name="inputList" rows="10" cols="70" value=""></textarea><br> <input type="button" value=" Dodaj lokalizacje " onClick="mojaFunkcja()"> </form> i użytkownik kliknie w przycisk "Dodaj lokalizacje", wszystko działa bez zarzutu, ponieważ zachowana jest kolejność działania: najpierw ładuje się cała strona, później startuje funkcja init(), a na końcu wywoływana jest mojaFunkcja(). Teraz chciałbym jednak zrobić tak, żeby przekazać funkcji mojaFunkcja() listę lokalizacji, które powinny się pojawić na mapie od razu po załadowaniu strony. I tu jest problem, bo wszystko się sypie z powodu nie zachowanej kolejności: najpierw uruchamia się mojaFunkcja() (bo jest w kodzie strony), później ładuje się cała strona, a na końcu nie startuje funkcja init() i mapa w ogóle się nie wyświetla. Co zrobić, żeby zadziałał drugi sposób?
 4. A czy ktoś mógłby mi powiedzieć, jak zrobić warunkowe linki ze szczegółów? Chodzi mi o coś takiego: if url = www.mojadomena.com to link jest w treści, jak proponuje Stwor, a w przeciwnym wypadku nie. Gdyby w tym pliku były normalne zmienne, to nie ma problemu, ale tam jest trik z podstawieniem za zmienne napisów w {}
 5. No jasne, że są! Wystarczy przejrzeć niektóre qlweby
 6. Niewiele (lub wręcz nic) nie daje. Google i tak wie lepiej. Testowałem na jednej stronce o niczym wstawić te tagi wysoko płatne słowa i nic.
 7. Niestety (a dla niektórych na szczęście) nie zostanie zbanowana i będzie się miała bardzo dobrze. Przykład: www. zamki.pl - mega spamer, ale na większość fraz na pierwszym miejscu. Oglądnijcie sobie stronę jakimś narzędziem do sprawdzania cloakingu. (np. tym)
 8. Jestem za! Drogi Jeżu, czy mógłbyś się wypowiedzieć?
 9. Naprawde o tym wszystkim wiemy? Musiałem się chyba przeleżeć pod lodem. Mógłbyś mi wobec tego powiedzieć, czy nadal ważny jest język strony, która do mnie linkuje? Bo przyznam szczerze, że po lekturze Twojego postu sprzed 1,5 roku (czytałem go kilka miesięcy temu) blady strach na mnie padł i przestałem linkować skąd popadnie i skupiłem się na właściwych językach. Czy nadal jest to aktualne?
 10. Korzystam z Chello od ponad roku i jeszcze nigdy nie miałem takich objawów. Myślę, że część winy może leżeć w ustawieniach przeglądarki internetowej. W Mozilli możesz sobie wybrać "ulubiony" język. Gdy wyrzucisz z tamtąd język polski, dzieją się cuda.
 11. Jak to czemu? Żeby promować młode strony
 12. No to czas zwijać katalogi stron. Toż to przecież same linki
 13. Następny: "Turystuka"
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy