Jump to content

Pirastro3

Nowi Forumowicze
  • Content Count

    4
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
  1. Mam serwer w hekko. Dodałem w panelu domenę i subdomenę. Do subdomeny wrzuciłem WordPressa. Zainstalowałem. Za namową jakiegoś speca do katalogu wrzuciłem plik htaccess i zapis (jak poniżej) RewriteEngine On RewriteCond %{REQUEST_URI} !^/sub RewriteRule ^(.*)$ http://domena/sub/[L,R=301] Niestety - otwiera się serwis ale jest przekierowanie na subdomenę (czyli zapis domena/sub) Jak zrobic przekierwoanie aby nie bylo tego sub tylko wszystko wczytywało się jako z domeny głównej? 2. Myślę, że takie rozwiązanie jest pomocne np. robiąc wersję beta serwisu. a. czyli jest sobie serwis X b. w międzyczasie tworzona jest wersja beta (pod adresem http://domena/beta). c. i jak wszystko jest ok to ktoś robi przekierowanie, żeby ruch szedł na domena/beta ale internauta wszystko widzi jako domenaglowna
  2. Może z interią się nie da ale z innymi mniejszymi serwisami da się rozmawiać indywidualnie. Mają np. jakiś budżet do zrobienia i wtedy są bardziej elastyczni :-)
  3. Przede wszystkim mów językiem korzyści dla Twojego Pracodawcy. Czyli zaangażowanie, pracowitość, chęć uczenia się, dzielenie się wiedzą itd.
  4. Nie uzywaj na stronie znaków zastrzeżonych, nie zachęcaj na stronie, że sprzedasz domenę. Może jakiś zapis typu "nawiążę współpracę, szukam ciekawych propozycji rozwoju serwisu itd."
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy