Jump to content

asd1asd

Nowi Forumowicze
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
  1. @marcin89: dzięki za odpowiedź. Niestety, ale jestem zmuszony odrzucić tę strukturę, ponieważ mieszkam w Łodzi, gdzie domena regionalna ma prywatnego właściciela, który żąda (bez VAT) 100zł opłaty aktywacyjnej oraz 80zł rocznie. Zamierzam w 100zł (domena + hosting) się zamknąć.
  2. Nie zaglądałem parę dni, bo zapomniałem, że tutaj pisałem i jest 11 odpowiedzi. Dzięki wszystkim. Po namyśle stwierdziłem, że jednak zostanę przy domenie info (bo strona ma być bardziej o charakterze informacyjnym) lub biz (związana z biznesem). Po za tym, im krótsza nazwa, tym łatwiejsza do zapamiętania przez klientów. @Meyton: jeśli każda domena jest dobra, to tak jak wyżej. @JFox89: wydaje mi się, że większy wpływ niż domena ma jednak pozycjonowanie i SEO. @cannot: niestety nie. Ktoś prowadzi bloga w tej domenie i co rok ją odnawia.
  3. Jestem nowy na forum, więc dzień dobry wszystkim. Nie wiem od czego zacząć, więc może tak: prowadzę działalność gospodarczą o profilu auto serwis (wulkanizacja + mechanika samochodowa). Lokalizacja znajduje się pod Łodzią. Mam zamiar postawić sobie stronę początkowo informacyjną, którą z czasem będę powiększać o nową zawartość. Firmę hostingową mam już wybraną, problemem jest domena (nazwa i rozszerzenie). Problem polega na tym, iż domeny pl, com, com.pl, eu, net oraz org z nazwą firmy w nazwie są zajęte. Wolne zostały tylko info, biz oraz net.pl. Jest sens brania którejś z tych trzech? Czy może jednak pl lub com w formie AutoserwisLokalizacja, NazwafirmyLokalizacja, NazwafirmyAutoserwis lub inne formy mieszane?
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy