Jump to content

mateusz_ppn

Nowi Forumowicze
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral
 1. "W ogólnej liczbie ok. 38 538 tys. ludności Polski kobiety stanowią 51,6%;" Statystycznie w Polsce kobieta ma jedno jądro :-) Co do zarobków. Według mnie uzależnione są od regionu lub miasta w jakim się pracuje.
 2. Niech zgadnę choć Krzyśka nie znam. Jest to firma o skrócie SS?
 3. A ja mam pytanie do Pana Xanna - Tomka jako eksperta. Czy generowanie treści na stronie pod zapytania wyszukiwarki nie jest zabronione przez google? Jestem początkujący, więc nie wiem i pytam:) Z tego co udało mi się dowiedzieć to trochę wygląda jak black seo? Domyślam się, że to jakiś "błąd", który należy poprawić ;-).
 4. Jak stoi projekt? Umarł śmiercią naturalną, czy dalej jest rozwijany? Czy będzie to strona, gdzie będzie trzeba wykupić dostęp? Czy skrypt do kupienia na zasadzie stat4seo i instalacji na własnym serwerze?
 5. Nie. Wiek domeny to co najmniej 3 lata, od tego czasu przynajmniej jest w moich rękach. Web Archive pokazuje natomiast, że już w 2011 coś na niej było, więc w sumie ma 5 lat. Dzięki za podpowiedź. Jakieś propozycje, co do hostingu? Obecnie jest to kylos. Insights: 73 / 100Sugestie – podsumowanie Należy poprawić: ! Skróć czas odpowiedzi serweraW naszym teście czas odpowiedzi serwera wyniósł 1,6 sekundy.
 6. najlepiej na nauce pozycjonowania na łatwiejszych tematach, jak chcesz się nauczyć pozycjonować na finansówkach to szacun Ja osobiście zacząłem od finansówek, ale lokalnie. W niecałe 3 miesiące 2 pozycja na słowo kredyty nazwamiasta, kredyt dla firm pozycja 1, doradca finansowy/doradca kredytowy top5. Miasto powyżej 100 tys. osób. Osobiście wole sobie stawiać trudne cele, które zmobilizują do działania.
 7. O właśnie o takie porady i uwagi proszę. Noindex - mam nadzieje, że to jakaś pomyłka... Szczerze dopiero się uczę, więc moja wina, że sam tego nie sprawdziłem, ale skoro firma bierze za to pieniądze i uważa się za profesjonalistę to nawet nie przyszło mi do głowy, że nie zrobili podstawowych rzeczy! Dużo mógłbym napisać np. to, że dwa miesiące nie mieli dostępu do analytics i to jaką zrobili optymalizację, ale oszczędzę Wam tej katorgi.
 8. felipe, on 13 Apr 2016 - 09:04, said: ja obstawiam że to h t t p s to czemu samemu się nie pozycjonujesz, skoro tyle pojąłęś ? ------------------------ mateusz_ppn, on 12 Apr 2016 - 16:57, said: ... ale od niedawna pozycjonuje ją ręcznie i widać pierwsze top100. Jak widać odpowiedź na Twoje pytanie znajduje się w pierwszym poście :]
 9. No nie gadaj, że SS nie da rady wbić takich fraz do top 10 - co przed podpisaniem umowy było dla nich pestką. Czy zgadłem ? Nie, nie jest to SSystem, które rzeczywiście ma "super" opinie Padło na innego gracza, ale to jeszcze w czasie, gdy nie miałem pojęcia o SEO. Od początku umowy pojąłem więcej niż ich cały 20 osobowy zespół.
 10. Panowie Eksperci proszę o dobre słowo dla nowego kolegi. Posiadam witrynę pozyczkiprzez dot net Jest ona pozycjonowana przez pewną firmę z Poznania, o której wole nie mówić, bo to co robią to jest pożal się Boże... ale od niedawna pozycjonuje ją ręcznie i widać pierwsze top100. Niestety niepokoją mnie skoki pozycji, które są regularne. Domena pokazuje się na jeden dzień np. w top60 na 3 frazy, żeby potem zniknąć na parę dni i ponownie wrócić - znowu na jeden dzień. Przykładem może być słowo "pożyczki przez internet", gdzie obecnie jest poza orbitą(top100), a 1 kwietnia była na 64 pozycji. Inny przykład to"darmowa pożyczka" 5 kwietnia 55 pozycja, potem zniknęła na 7 dni i dzisiaj jest na 59 miejscu. Czytam regularnie forum i wiem, że wahania są naturalne, ale wole się upewnić i poradzić, czy jest coś co według Was mogę zmienić/polepszyć/dodać. Z góry dzięki!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy