Jump to content

wkamel

Nowi Forumowicze
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. @MaxPan dzięki za podpowiedź. Niestety, przeszukałem cały temat, który podesłałeś i na tych prawie 200 stronach nie znalazłem nic na temat sitemap w kontekście mojego pytania. Moja własna strona została w pełni zindeksowana dopiero po dodaniu sitemap'y w Google, więc zastanawia mnie czy to jest konieczność i czy ma to sens by strony zaplecza korzystały z jednego konta. Czy też lepiej poczekać aż Google samo to zrobi.
 2. Próbuję wypozycjonować swoją stronę(jak chyba wszyscy tutaj ). Naczytałem się na forum o budowaniu zaplecza i mam w związku z tym mam dwa pytania: 1. Czy powinienem zgłaszać sitemapę takich stron zapleczowych do Google i dodawać kody śledzenie Google Analytics? 2. Czy powinienem mieć w tym celu oddzielne konto Google dla każdej ze stron?
 3. Są to zapewne kwoty oparte na ogłoszeniach firm i kwotach które deklarują, że są w stanie zapłacić, żeby przyciągnąć pracownika na rozmowę. Często niestety okazuje się, że są skorzy zapłacić jedynie dolne widełki i szukają tyle, aż znajdą takiego pracownika.
 4. wkamel

  Cześć

  Cześć, jestem Kamil. Zajmuję się programowaniem, ale trafiłem tutaj na forum, aby nauczyć się odrobinę pozycjonowania, głównie do pozycjonowania własnej strony.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy