Jump to content

Dabcio

Nowi Forumowicze
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

372 profile views
 1. Dzięki - dotarłem już do tego rozwiązania. Zastanawiam się czy jest jakieś demo i czy sprawdzi się jeśli mam np. 200 różnych wariantów. Drugie pytanie czy jest możliwość jakiegoś importu cen z CSV lub Excel?
 2. Literówka zdarza się każdemu, a nie ma (lub nie znalazłem) możliwości edycji tematu - zapewne mam za mało postów. Na stronie właśnie mam WP i Woocommerce. Sklep będzie miał tak naprawdę kilka produktów, ale na cenę wpływać będzie nakład (np. 100, 200, 500.. 50.000 szt) oraz dodatkowe opcje jak np. nadruk danych personalnych, dodatkowe kolory czy elektronika. Z tym, że wysokość ceny tych dodatków nie będzie stała (np. 10 zł) tylko będzie się zmieniała w zależności od nakładu. Dokładnie jak w przedstawionych przykładach z pierwszego posta. Standardowe warianty nie sprawdzą się i nie będą przejrzyste dlatego szukam jakiegoś rozwiązania w postaci pluginu lub szablonu.
 3. Witam, poszukuje szablonu lub pluginu który umożliwia w każdym produkcie wybór wielu wariantów automatycznie dostosowując cenę. Samych produktów nie ma być dużo bo to branża poligraficzna, jednak przy każdym z nich jest znaczna ilość możliwości zaczynając od: nakładu, terminu realizacji, podłoża, dodatków itp. Dokładnie chodzi mi coś w stylu większości drukarń czyli: http://www.drukomat.pl/wizytowki/ http://www.viperprint.pl/produkt/BK007 Czyli w pierwszym oknie wybieramy "opcje produktu", drugi krok to wybór ilości, a trzeci to zamówienie. To najbardziej przejrzyste rozwiązanie na jakie trafiłem w mojej branży i jest proste dla użytkownika.
 4. Mam wrażenie jakbym czytał forum dla nastolatek... albo jakieś spam-forum. Co ten temat wnosi? Proszę niech mi ktoś wskaże jedną wartościową informacje. Może w takim razie ja spytam konkretniej: czy poza SEO YOAST polecacie inne inne wtyczki? Jak ze skutecznością takich wtyczek i przeliczaniem ich "wyników jakości" na faktyczne efekty? - Wiadomo, że takie wtyczki mają stanowić wspomaganie SEO, a nie jego podstawę - jednak po "kilku specjalistach" od optymalizacji stron, które polegało na wyboldowaniu dwóch fraz i zdublowaniu 3 wyrażeń lepiej robić to samemu.
 5. Odkopie odrobinę temat bo pojawiła się kolejna wątpliwość dotycząca przeniesienia tym razem z serwera lokalnego na zdalny i przydałaby mi się mała wskazówka. Obecnie strona powstaje na serwerze lokalnym i adres jest: http://localhost/wordpress http://localhost/wordpress/podstrona Na zdalnym serwerze, na mojej stronie zostanie zainstalowany wordpress i będę chciał za pomocą All-in-One WP Migration wgrać zawartość z serwera lokalnego. Pozostaje kwestia linków i adresów. Czy narzędzie All-in-One WP Migration dokonuje automatycznych zmian adresów i linków? Czy trzeba gdzieś ręcznie podmienić linki/słowa tak by wyglądało to następująco: http://mojastrona http://mojastrona/podstorna Największe obawy mam o linki prowadzące np. z obrazków itd. Mam nadzieję, że ktoś pojmie moje prymitywne tłumaczenie
 6. Jeśli masz jedną tylko stronę to strasznie drogo wychodzi subskrypcja majestic lub ahrefs. Jest na to sposób oczywiście. Group Buying, np. Fiverr. za 5$ możesz mieć dostęp na miesiąc do Majestica / Ahrefsa W przypadku majestic darmowe konto daje mi czasowy dostęp do wielu danych (na obecna chwilę wystarczająco dużo). Przez czasowy mam na myśli, że każdego dnia mogę swobodnie korzystać z portalu w przeglądaniu danych o mojej stronie. Nie zapłacę za ahrefs kiluset złotych miesięcznie by móc z niego korzystać. Może faktycznie rozwiązaniem jest grupowy zakup
 7. Dzięki za szybkie odpowiedzi i wykorzystam dalej Waszą uprzejmość . Czy ahrefs również posiada jakąś darmową wersję dla pojedynczej strony, której jestem właścicielem (coś w stylu majestic). Czy współczynnik TF na majestic to dosyć "subiektywny wskaźnik"? Ciekawe, że w ciągu jednego dnia spadł mi o 6 pkt, gdy odnotował tylko kilka linków z for. A może nie pokazuje wszystkich linków które wyłapał?
 8. Witam, tematem pozycjonowania w ogóle się zainteresowałem, jak druga wielka firma pozycjonująca nic nie zrobiła w kwestii mojej strony i musiałem zabrać się za to sam. Mam darmowe konto na majestic (trafiłem tam zresztą z seostation) i sprawdzam dosyć często statystyki strony oraz przybywające linki. Mam pewną dosyć dużą wątpliwość: czy narzędzie to pokazuje wszystkie bądź znaczną większość linków jakie przybywają i prowadzą do mojej strony? Dla przykładu: mam trochę linków w katalogach (takich jak onet, hoga czy wp) i nie są one w ogóle pokazywane w majestic. Pytanie czy w ogóle nie są zaindeksowane czy po prostu nie uwzględnia ich ten serwis? czy site:link_do_wpisu pokaże mi czy dany wpis jest zaindeksowany? Nie mam tego problemu np. z wpisami na forach, które majestic bardzo ładnie wyłapuje.
 9. Przeniosłem za pomocą duplicatora, ale niestety efekt końcowy był... lekko mówiąc niezadowalający. Nie przeniosło m.in. motywów. Ostatecznie wykorzystałem narzędzie All-in-One WP Migration, dzięki któremu przeniosłem bez najmniejszych problemów - dokładną kopię. Dzięki za pomoc i sugestie.
 10. Własnie po duplicator sięgnąłem w pierwszej kolejności. Ale występuje problem z PHP na drugim kompie - krzyczy o niepoprawne dane do logowania... .tyle że nigdzie tych danych nie ustalałem. Dobra poczytam jeszcze o tym i będę próbował, bo widzę że w 5 min tego nie załatwię.
 11. Na wstępie pragnę powiedzieć, że nie jestem specjalistą więc proszę o odpowiedzi bez skrótów myślowych . Mam stronę na WP tworzoną na lokalnym serwerze (Bitnami) i potrzebuje przenieść ją fizycznie na drugi komputer (serwer lokalny), aby druga osoba mogła mieć możliwość poeksperymentowania według własnego uznania - taka kopia do zabawy. Docelowy komputer (o zgrozo) jest na Viscie. Jak mogę to uczynić w miarę nieskomplikowany sposób?
 12. @Don Oka - rozumiem, że linki z profilów czy postów przy takich małych ilościach spokojnie mogę dodawać/indeksować przez narzędzie google?
 13. Ja mam takie pytanie noobka. Z uwagi na słabe wyniki (a właściwie zerowe) "dużych i profesjonalnych firm" zabrałem się za pozycjonowanie we własnym zakresie i muszę przyznać że z nie najgorszymi skutkami. Linki raczej dodaje ręcznie bez ich masowego tworzenia. Pytanie czy dla 100-200 linków w ogóle jest sens wykupować taką usługę. Linki to obecnie katalogi, profile i posty. Czy wpisy w katalogach (dodane głównie żeby zróżnicować linki) w ogóle jest szansa by szybciej zaindeksować?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy