Jump to content

Deser11

Forumowicze
 • Content Count

  21
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Śląsk

Recent Profile Visitors

667 profile views
 1. No to już chyba ewidentna ściema. Albo: background:#fff i color:#fefefe
 2. Jakilkowiek portal typu freelanceria. Tam pewnie i za piątaka to zrobią
 3. No popatrz.. strona zaakceptowana, a grafika/treść/cms bez zmian.. Widocznie moje 'małe doświadczenie' i 'pisanie w notatniku' to i tak zbyt nowoczesna technologia jak dla takiego pro jak Ty ; ) (pomijam fakt, że napisałeś, że Adsense przyjmuje tylko te strony, które mają ruch ukrywając to pod płaszczem 'i tak nie zarobisz' [a nie o tym był temat])
 4. @AbuDabi, Ale brednie.. Co ma w ogóle to do rzeczy.. totalny offtop..
 5. No tak, z tym,że anchor 'rutinoscorbin sprzedaż klamek' ciężko wrzucić w tekst, bo wygląda jak spam
 6. Witam, ostatnio równo ważne co linkowanie anchorów fraz jest linkowanie domeny oraz nazwy firmy. I właśnie co do tego drugiego mam dylemat: Co, jeśli nazwa firmy to jednocześnie nazwa np. jakiegoś bardzo popularnego leku? Powiedzmy, że moja firma nazywa się Rutinoscorbin i pozycjonuję ją na frazę 'sprzedaż klamek'. 1. Linkuję sobie 'www.firma-rutinoscorbin.pl', ale nie za bardzo wiem jak mam linkować nazwę firmy? Po prostu 'rutinoscorbin' ? 2. A co jeśli firma to spółka? Mogę linkować 'rutinoscorbin sp. z o.o.'?
 7. ? Właśnie po to jest przekierowanie, aby była tylko 1 strona. Jak już się martwić o klienta to raczej o to, że ktoś wyszukuje 'szczypce', a wyrzuca go na stronę 'kombinerki'...
 8. No przede wszystkim zacznijmy od tego, że router bazujący na nazwach jest 'niemądry'. Powinno to bazować na ID lub nazwa + ID i wtedy problem z głowy. Zapoznaj się z REST'em, który aktualnie przeżywa rozkwit. A jeśli chodzi o SEO to jaka to różnica - i tak pewnie będziesz linkował nazwę kategorii, która w URL'u się pojawi. Ja bym raczej popatrzył na sprawę sensowności strony jako aplikacji.
 9. Albo nie udokumentujesz i po prostu nie odliczysz kosztów albo zapłacisz podatek. Od sytuacji zależy co się bardziej opłaca. W Twojej nie bawiłbym się w zakładanie firmy (o ile nie zamierzasz jej rozwijać).
 10. Jak właściwie chcesz ogarnąć temat nie tworząc osobnych artykułów? Załóżmy, ze zakładasz tylko nowe zakładki w Kontakcie -> 'Warszawa' i ' Gdańsk' I co dalej? Linkujesz zabiegi do zakładki kontaktowej w Gdańsku? Linkujesz 'zabieg 1 gdańsk' i 'zabieg 1 warszawa' do podstrony o zabiegu 1? Wtedy musiałbyś w tej zakładce umieścić frazy, które mają coś wspólnego z tymi miastami, a to już będzie wyglądało jak niezły spam
 11. (wejścia z palca, PV / wizytę) można wsadzić w buty... już to było poruszane. Jak Ci to zmierzą...? Przez adsense'y/adwords'y. Na stronie jest reklama, a więc Google wie, że ktoś wszedł, mimo tego, że wpisał url w przeglądarkę.
 12. Aha, haha, dzięki, nie zajarzyłem ;P kilka zapleczówek, a co jak jest ich kilkanaście? Bo szczerze mówiąc łatwiej mi jest skorzystać z własnego CMSa niż bawić się na WP czy innym.. Z tym, że na WP jestem całkowicie niewykrywalny, a na swoim.. Nie wiem
 13. Czyli aby Google przyjął CMSa to musi być on opensourcowy? Bez sensu..
 14. Witam, to ja mam takie pytanie: Czy jeśli mam własnego CMSa, a co za tym idzie powtarzają się schematy URLi oraz niektóre nazwy klas i id elementów to czy ktoś zaobserwował, że Google jest w stanie się zorientować po tym, że wszystkie strony są moje? (pomimo innych hostingów)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy