Deser11

Forumowicze
 • Zawartość

  21
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Śląsk

Ostatnio na profilu byli

439 wyświetleń profilu
 1. display:none

  No to już chyba ewidentna ściema. Albo: background:#fff i color:#fefefe
 2. Podmiana Linków

  Jakilkowiek portal typu freelanceria. Tam pewnie i za piątaka to zrobią
 3. No popatrz.. strona zaakceptowana, a grafika/treść/cms bez zmian.. Widocznie moje 'małe doświadczenie' i 'pisanie w notatniku' to i tak zbyt nowoczesna technologia jak dla takiego pro jak Ty ; ) (pomijam fakt, że napisałeś, że Adsense przyjmuje tylko te strony, które mają ruch ukrywając to pod płaszczem 'i tak nie zarobisz' [a nie o tym był temat])
 4. @AbuDabi, Ale brednie.. Co ma w ogóle to do rzeczy.. totalny offtop..
 5. Linkowanie nazwy firmy

  No tak, z tym,że anchor 'rutinoscorbin sprzedaż klamek' ciężko wrzucić w tekst, bo wygląda jak spam
 6. Witam, ostatnio równo ważne co linkowanie anchorów fraz jest linkowanie domeny oraz nazwy firmy. I właśnie co do tego drugiego mam dylemat: Co, jeśli nazwa firmy to jednocześnie nazwa np. jakiegoś bardzo popularnego leku? Powiedzmy, że moja firma nazywa się Rutinoscorbin i pozycjonuję ją na frazę 'sprzedaż klamek'. 1. Linkuję sobie 'www.firma-rutinoscorbin.pl', ale nie za bardzo wiem jak mam linkować nazwę firmy? Po prostu 'rutinoscorbin' ? 2. A co jeśli firma to spółka? Mogę linkować 'rutinoscorbin sp. z o.o.'?
 7. ? Właśnie po to jest przekierowanie, aby była tylko 1 strona. Jak już się martwić o klienta to raczej o to, że ktoś wyszukuje 'szczypce', a wyrzuca go na stronę 'kombinerki'...
 8. No przede wszystkim zacznijmy od tego, że router bazujący na nazwach jest 'niemądry'. Powinno to bazować na ID lub nazwa + ID i wtedy problem z głowy. Zapoznaj się z REST'em, który aktualnie przeżywa rozkwit. A jeśli chodzi o SEO to jaka to różnica - i tak pewnie będziesz linkował nazwę kategorii, która w URL'u się pojawi. Ja bym raczej popatrzył na sprawę sensowności strony jako aplikacji.
 9. Albo nie udokumentujesz i po prostu nie odliczysz kosztów albo zapłacisz podatek. Od sytuacji zależy co się bardziej opłaca. W Twojej nie bawiłbym się w zakładanie firmy (o ile nie zamierzasz jej rozwijać).
 10. Jak właściwie chcesz ogarnąć temat nie tworząc osobnych artykułów? Załóżmy, ze zakładasz tylko nowe zakładki w Kontakcie -> 'Warszawa' i ' Gdańsk' I co dalej? Linkujesz zabiegi do zakładki kontaktowej w Gdańsku? Linkujesz 'zabieg 1 gdańsk' i 'zabieg 1 warszawa' do podstrony o zabiegu 1? Wtedy musiałbyś w tej zakładce umieścić frazy, które mają coś wspólnego z tymi miastami, a to już będzie wyglądało jak niezły spam
 11. (wejścia z palca, PV / wizytę) można wsadzić w buty... już to było poruszane. Jak Ci to zmierzą...? Przez adsense'y/adwords'y. Na stronie jest reklama, a więc Google wie, że ktoś wszedł, mimo tego, że wpisał url w przeglądarkę.
 12. Budowanie zaplecza

  Aha, haha, dzięki, nie zajarzyłem ;P kilka zapleczówek, a co jak jest ich kilkanaście? Bo szczerze mówiąc łatwiej mi jest skorzystać z własnego CMSa niż bawić się na WP czy innym.. Z tym, że na WP jestem całkowicie niewykrywalny, a na swoim.. Nie wiem
 13. Budowanie zaplecza

  Czyli aby Google przyjął CMSa to musi być on opensourcowy? Bez sensu..
 14. Budowanie zaplecza

  Witam, to ja mam takie pytanie: Czy jeśli mam własnego CMSa, a co za tym idzie powtarzają się schematy URLi oraz niektóre nazwy klas i id elementów to czy ktoś zaobserwował, że Google jest w stanie się zorientować po tym, że wszystkie strony są moje? (pomimo innych hostingów)