ojciec17

Forumowicze
 • Zawartość

  72
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1 Neutral

Contact Methods

 • Website URL
  www.seowiedzacy.pl

Profile Information

 • Gender
  Male

Ostatnie wizyty

968 wyświetleń profilu
 1. Disqus

  Zgadzam się z Odysem. Od siebie dodam, że polecam nazwać profil na Disqusie tak jak nazwa bloga , a wtedy - o ile będziesz pisała interesująco - spłynie do Ciebie ruch direct oraz z organic search, a to już ma znaczenie w pozycjonowaniu
 2. Cache zapisuję tylko jedną reklamę- jak to naprawić?

  A spróbuj wyczyścić cashe przeglądarki. Ale zanim to, to może najpierw otwórz swoją stronę w Google Chrome Incognito.
 3. hosting a pozycje w google

  Hosting to jeden z wielu czynników rankingowych w Google, ale w tym przypadku, doszukiwałbym się jakiś błędów po stronie głównej.
 4. Aftermarket strona i poczta na innych serwerach

  Nie wiem czy dobrze zrozumiałem Twój problem, ale jeśli chodzi o stronę, to w Aftermarket na pewno w liście domen, w odpowiednim polu jest opcja zmiany DNS-ów. Podmieniasz na właściwe i masz stronę i innym serwerze. Co do poczty to takich rzeczy jeszcze nie robiłem, ale ze swego niedużego doświadczenia z hostingiem wiem, że dobre firmy mają bardzo żywy dział techniczny i są zawsze do dyspozycji. Proponuję skontaktować się i podpytać Aftermarket.
 5. SEOwiedzący - pozycjonowanie, marketing internetowy

 6. Witam, chciałbym osadzić wydarzenie tak jak zwykłego posta na stronie www jednak przy wydarzeniu nie widzę takiej opcji jak "osadź". Ktoś coś może doradzić? Z góry dzięki za pomoc
 7. Dlaczego Facebook po jakimś czasie zwraca mi informację o ograniczonym zasięgu reklamy, skoro narzędzie do nakładek Facebook informuję że stosunek tekstu do grafiki jest OK?
 8. E-Commerce, ustawienia celu i przypisywanie wartości

  W tej chwili mam sytuację taką, że konto jest poprawnie skonfigurowane... (wtyczka Tag Assistant to pokazuje). Niestety po opublikowaniu tagu w Google Tag Manager w kodzie źródłowym nie widzę, aby była nadpisana kolejna warstwa danych... Możesz coś poradzić o co chodzi?
 9. E-Commerce, ustawienia celu i przypisywanie wartości

  Nie uzupełniłem tagu o dodatkowe zmienne, produktów jest sporo, nie wiem jeszcze jak to zrobić. Konto Google Analytics i Adwords połączone.
 10. Cena Wordpress WooCommerse

  https://foteliki-cybex.pl/produkt/aton-5/ Witam, chciałbym aby w sklepie WooCommerse przy cenie produktu wyświetlało się słowo "Cena". Póki co grzebię w pliku shop-functions.php i nic Ktoś pomoże?
 11. Witam, jak skonfigurować krok po kroku Google Analytics tak, aby zliczał mi ilość zamówień i podawał kwotę obrotu. Do tej pory zrobiłem 1. Ustawienie "Włącz E-coomerce" w Google Analytics 2. Dodanie tagu i konfiguracja konta Google Tag Manager ze sklepem internetowym Woocoomerce 3. Ustawienie tagu w Google Tag Manager Niestety wciąż żadnych danych Analytics nie zlicza. Z góry dzięki za wyjaśnienie zagadnienia.
 12. Recenzje Wordpress WooCommerce Problem

  Rissah, dzięki za odpowiedź. Chodzi o to, że niestety ktoś poza moją wiedzą odhaczył możliwość komentowania w ustawieniach (to już nieaktualne) i stworzyłem kilka produktów, w których nie da się dodawać komentarzy i recenzji... Pytanie jak to wyprostować bez konieczności tworzenia od nowa produktu, tylko na podstawie tego co jest dodać opcję komentarzy i recenzji. Z góry dzięki za pomoc
 13. Witam,Mam problem... mimo iż mam zaznaczoną opcję w ustawieniach produktów "włączy oceny przy opiniach" to niestety mam brak możliwości dodania komentarza i oceny przy nowych produktach, które opublikowałem na sklepie WooCoomerce. Ktoś coś wie na ten temat? Z góry dzięki za pomoc
 14. Znacie program, aplikację której robot by wpisywał słowa kluczowe, klikał w linki i imitował naturalny ruch Internauty? Z góry dzięki za pomoc
 15. Od jakiegoś czasu na jednej z witryn podpiętej pod GA wyskakuje mi następujący komunikat: "Usługa [nazwa domeny] nie rejestruje działań" Pytanie jakich działań, skoro widzę ruch na stronę ?