ojciec17

Forumowicze
 • Zawartość

  77
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

1 Neutral

Contact Methods

 • Website URL
  www.seowiedzacy.pl

Profile Information

 • Gender
  Male

Ostatnio na profilu byli

1609 wyświetleń profilu
 1. Cześć. Dawno nie używałem GTM. Może ktoś powiedziec, dlaczego nie działa panel debugger po włączeniu w tryb podglądu? Mam problem z ustawieniem kodu śledzenia dla połączeń telefonicznych. Tag opublikowany, ale Tag Assistant go nie pokazuje. Z góry dzięki za pomoc.
 2. ojciec17

  Kurs wideo Google Analytics

  Academy For ADS - artykuły i filmy wideo przygotowujące do egzaminu z Google Analytics.
 3. ojciec17

  Nie mogę edytować szablonu - Wordpress

  Wordpress >> wygląd >> edytor >> style.css lub dodatkowy CSS w personalizacji
 4. U mnie to samo... chociaż dzisiaj niczego nie dodawałem. Wczoraj zaindeksowało się kilka podstron, ale dopiero po kilku dniach od opublikowania
 5. Od kilku dni zauważyłem, że roboty Google nie reagują na prośbę o indeksację nowych treści w sekcji Pobierz jako Google Czyżby Google coś szykowało, albo to tylko "chwilowa" awaria?
 6. ojciec17

  Disqus

  Zgadzam się z Odysem. Od siebie dodam, że polecam nazwać profil na Disqusie tak jak nazwa bloga , a wtedy - o ile będziesz pisała interesująco - spłynie do Ciebie ruch direct oraz z organic search, a to już ma znaczenie w pozycjonowaniu
 7. A spróbuj wyczyścić cashe przeglądarki. Ale zanim to, to może najpierw otwórz swoją stronę w Google Chrome Incognito.
 8. ojciec17

  hosting a pozycje w google

  Hosting to jeden z wielu czynników rankingowych w Google, ale w tym przypadku, doszukiwałbym się jakiś błędów po stronie głównej.
 9. Nie wiem czy dobrze zrozumiałem Twój problem, ale jeśli chodzi o stronę, to w Aftermarket na pewno w liście domen, w odpowiednim polu jest opcja zmiany DNS-ów. Podmieniasz na właściwe i masz stronę i innym serwerze. Co do poczty to takich rzeczy jeszcze nie robiłem, ale ze swego niedużego doświadczenia z hostingiem wiem, że dobre firmy mają bardzo żywy dział techniczny i są zawsze do dyspozycji. Proponuję skontaktować się i podpytać Aftermarket.
 10. SEOwiedzący - pozycjonowanie, marketing internetowy

 11. Witam, chciałbym osadzić wydarzenie tak jak zwykłego posta na stronie www jednak przy wydarzeniu nie widzę takiej opcji jak "osadź". Ktoś coś może doradzić? Z góry dzięki za pomoc
 12. Dlaczego Facebook po jakimś czasie zwraca mi informację o ograniczonym zasięgu reklamy, skoro narzędzie do nakładek Facebook informuję że stosunek tekstu do grafiki jest OK?
 13. W tej chwili mam sytuację taką, że konto jest poprawnie skonfigurowane... (wtyczka Tag Assistant to pokazuje). Niestety po opublikowaniu tagu w Google Tag Manager w kodzie źródłowym nie widzę, aby była nadpisana kolejna warstwa danych... Możesz coś poradzić o co chodzi?
 14. Nie uzupełniłem tagu o dodatkowe zmienne, produktów jest sporo, nie wiem jeszcze jak to zrobić. Konto Google Analytics i Adwords połączone.
 15. ojciec17

  Cena Wordpress WooCommerse

  https://foteliki-cybex.pl/produkt/aton-5/ Witam, chciałbym aby w sklepie WooCommerse przy cenie produktu wyświetlało się słowo "Cena". Póki co grzebię w pliku shop-functions.php i nic Ktoś pomoże?