ojciec17

Forumowicze
 • Zawartość

  69
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

Contact Methods

 • Website URL
  www.seowiedzacy.pl

Profile Information

 • Gender
  Male

Ostatnio na profilu byli

777 wyświetleń profilu
 1. Nie wiem czy dobrze zrozumiałem Twój problem, ale jeśli chodzi o stronę, to w Aftermarket na pewno w liście domen, w odpowiednim polu jest opcja zmiany DNS-ów. Podmieniasz na właściwe i masz stronę i innym serwerze. Co do poczty to takich rzeczy jeszcze nie robiłem, ale ze swego niedużego doświadczenia z hostingiem wiem, że dobre firmy mają bardzo żywy dział techniczny i są zawsze do dyspozycji. Proponuję skontaktować się i podpytać Aftermarket.
 2. SEOwiedzący - pozycjonowanie, marketing internetowy

 3. Witam, chciałbym osadzić wydarzenie tak jak zwykłego posta na stronie www jednak przy wydarzeniu nie widzę takiej opcji jak "osadź". Ktoś coś może doradzić? Z góry dzięki za pomoc
 4. Dlaczego Facebook po jakimś czasie zwraca mi informację o ograniczonym zasięgu reklamy, skoro narzędzie do nakładek Facebook informuję że stosunek tekstu do grafiki jest OK?
 5. W tej chwili mam sytuację taką, że konto jest poprawnie skonfigurowane... (wtyczka Tag Assistant to pokazuje). Niestety po opublikowaniu tagu w Google Tag Manager w kodzie źródłowym nie widzę, aby była nadpisana kolejna warstwa danych... Możesz coś poradzić o co chodzi?
 6. Nie uzupełniłem tagu o dodatkowe zmienne, produktów jest sporo, nie wiem jeszcze jak to zrobić. Konto Google Analytics i Adwords połączone.
 7. Cena Wordpress WooCommerse

  https://foteliki-cybex.pl/produkt/aton-5/ Witam, chciałbym aby w sklepie WooCommerse przy cenie produktu wyświetlało się słowo "Cena". Póki co grzebię w pliku shop-functions.php i nic Ktoś pomoże?
 8. Witam, jak skonfigurować krok po kroku Google Analytics tak, aby zliczał mi ilość zamówień i podawał kwotę obrotu. Do tej pory zrobiłem 1. Ustawienie "Włącz E-coomerce" w Google Analytics 2. Dodanie tagu i konfiguracja konta Google Tag Manager ze sklepem internetowym Woocoomerce 3. Ustawienie tagu w Google Tag Manager Niestety wciąż żadnych danych Analytics nie zlicza. Z góry dzięki za wyjaśnienie zagadnienia.
 9. Recenzje Wordpress WooCommerce Problem

  Rissah, dzięki za odpowiedź. Chodzi o to, że niestety ktoś poza moją wiedzą odhaczył możliwość komentowania w ustawieniach (to już nieaktualne) i stworzyłem kilka produktów, w których nie da się dodawać komentarzy i recenzji... Pytanie jak to wyprostować bez konieczności tworzenia od nowa produktu, tylko na podstawie tego co jest dodać opcję komentarzy i recenzji. Z góry dzięki za pomoc
 10. Witam,Mam problem... mimo iż mam zaznaczoną opcję w ustawieniach produktów "włączy oceny przy opiniach" to niestety mam brak możliwości dodania komentarza i oceny przy nowych produktach, które opublikowałem na sklepie WooCoomerce. Ktoś coś wie na ten temat? Z góry dzięki za pomoc
 11. Znacie program, aplikację której robot by wpisywał słowa kluczowe, klikał w linki i imitował naturalny ruch Internauty? Z góry dzięki za pomoc
 12. Od jakiegoś czasu na jednej z witryn podpiętej pod GA wyskakuje mi następujący komunikat: "Usługa [nazwa domeny] nie rejestruje działań" Pytanie jakich działań, skoro widzę ruch na stronę ?
 13. Witam, czy ktoś z Was może podać przykład strony, która korzysta ze standardu AMP? Czy idzie w kodzie źródłowym wyhaczyć, że przykładowa witryna korzysta z AMP oraz czy widzicie sens wdrażania tego pod kątem SEO. Pozdrawiam
 14. Do tej pory indeksowałem stronę poprzez Search Console -->> Pobierz jako Google -->> dodaj do indeksu url i bezpośrednie linki. Czy Waszym zdaniem jest to najlepszy sposób?
 15. Witam, założyłem dwie strony na Wordpressie z wykorzystaniem szablonów, SKT Yogi Lite oraz SKT Construction Lite. Problem polega na tym, że w szablonie YOGI ustawiona statyczna strona główna nie chce mi wyświetlać całego contentu, tylko fragment wpisanego tekstu z końcówką "czytaj więcej..." Link czytaj więcej usunąłem w pliku php, ale wciąż nie potrafię wymusić, żeby cały content był wyświetlany. Czy ktoś kto zna Wordpressa od podszewki może wytłumaczyć w którym pliku i jaką komendę należy wpisać, żeby osiągnąć taki sam efekt jak na szablonie SKT Construction, gdzie było to ustawione domyślnie. Pozdrawiam i dzięki z góry za pomoc.