brn

Forumowicze
 • Zawartość

  150
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

12 Good

Ostatnio na profilu byli

1703 wyświetleń profilu
 1. brn

  Pobieranie danych firm

  @Maksiulek też tak myślałem, że to robią agencje marketingowe, a nie żaden automat. Chciałem się upewnić.
 2. brn

  Pobieranie danych firm

  Dobra, ale nie powiesz mi, że np. sklepy biedronka zostały dodane przez firmę.
 3. Witam, od dłuższego czasu zastanawiam się jak działa taka strona jak pkt.pl i mapa.targeo.pl gdzie są między innymi firmy, miejsca, sklepy. Wiem, że strony ceidg można pobierać dane, ale na tej stronie zazwyczaj są dostępne tylko dane rejestrowe takie jak nip, regon oraz adres wykonywanej działalności. Na wcześniej wspomnianych stronach jest podane także adres e-mail, godzina otwarcia, a także inne dane. Może ktoś z was wie jak to naprawdę działa.
 4. Witam serdecznie, tak jest w tytule ogłoszenia zlecę napisanie sensownych tekstów, artykułów na różne tematy z różnych branż. Interesuje mnie tylko i wyłącznie długofalowa współpraca. Jest to oferta tylko i wyłącznie dla osób z wieloletnim doświadczeniem w copywritingu. Jeżeli takowe doświadczenie masz, z pewnością się dogadamy co do ceny i warunków współpracy. Podczas wysyłania swojej oferty do mnie prosiłbym o: - krótko opisanie swojej osoby (od ilu lat zajmujesz się pisaniem tekstów, ile masz lat doświadczenia itp...) - przedstawienie swojego portfolio - podanie kilku odnośników do już opublikowanych tekstów Oferty proszę kierować na e-mail: krzysztof.kif(at)gmail.com Pozdrawiam
 5. Witam serdecznie, tak jest w tytule ogłoszenia zlecę napisanie sensownych tekstów, artykułów na różne tematy z różnych branż. Interesuje mnie tylko i wyłącznie długofalowa współpraca. Jest to oferta tylko i wyłącznie dla osób z wieloletnim doświadczeniem w copywritingu. Jeżeli takowe doświadczenie masz, z pewnością się dogadamy co do ceny i warunków współpracy. Podczas wysyłania swojej oferty do mnie prosiłbym o: - krótko opisanie swojej osoby (od ilu lat zajmujesz się pisaniem tekstów, ile masz lat doświadczenia itp...) - przedstawienie swojego portfolio - podanie kilku odnośników do już opublikowanych tekstów Oferty proszę kierować na e-mail: krzysztof.kif(at)gmail.com Pozdrawiam
 6. brn

  linkowanie przejdzie do historii???

  Mordczeki, a wiecie kiedy Unia Europejska zabroni korzystania z klopa, bo podobno ma wejść nowe rozporządzenie w tej sprawie.
 7. brn

  Adsense a RODO

  Musisz uzyskać zgodę od CBŚ, Detektywa Rutkowskiego, Malanowskiego i partnerzy, Seby Wątroby, Mamy, Taty, Cioci, Kochanki, Psa, Królika, Kota.
 8. W tym przypadku najlepszym rozwiązanie jest opłacania domen z własnej kieszeni, bo szkoda czasu.
 9. brn

  Google zabija polski biznes

  Serpy same się nie zrobią:)
 10. brn

  HTTPS a subdomena

  Nie działa przekierowanie, bo nie mam podczepionego certyfikatu. Przekierowanie działa tylko dla http://. Podczepię certyfikat i zobaczymy. @dudekm dzięki, działa.
 11. brn

  HTTPS a subdomena

  Tylko dlaczego pod http://blog.mojadomena.pl jest pusty indeks, a pod adresem https://blog.mojadomena.pl wyświetla się zawartość domeny mojadomena.pl. Przecież to się kupy nie trzyma.
 12. brn

  HTTPS a subdomena

  Podczepię certyfikat. W tym przypadku co najlepiej zrobić przekierowanie 301?
 13. brn

  HTTPS a subdomena

  Może nie działa przekierowanie HTTPS dlatego, że obecnie pod subdomeną blog.mojadomena.pl nie mam podczepionego certyfikatu?
 14. brn

  HTTPS a subdomena

  Ja już nie wiem, ale nie działa. Dodam jeszcze, że pod subdomeną blog nie mam obecnie certyfikatu. Mimo wszystko nie działa przekierowanie z https://blog.mojadomena.pl na mojadomena.pl
 15. Witajcie, mam problem z sub domeną. Zawartość strony głównej została zaindeksowana pod dwoma adresami, czyli https://blog.mojastrona.pl i https://mojastrona.pl. Teraz w google jest śmietnik tzn... część strony mojadomena.pl jest zaindeksowana pod domeną główną, a cześć strony jest zaindeksowana pod https://blog.mojadomena.pl. Robię przekierowanie 301, ale działa tylko jak wpiszę http://blog.mojadomena.pl, a jak wpiszę https://blog.mojadomena.pl to strona wyświetla się tzn. cała zawartość z domeny głównej. Jak wyindeksować wszystkie zaindeksowane podstrony z subdomeny?