brn

Forumowicze
 • Zawartość

  104
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

10 Good

O brn

Ostatnio na profilu byli

895 wyświetleń profilu
 1. Ciekawe o jakich tutaj sumach mówimy, bo jak o drobnicy to nie dziwie się, że tak mało zrobili. Niech autor tematu pochwali się budżetem, bo również to może być suma rzędu 50 zł z pełną fakturą VAT.
 2. Bo końcówka danej domeny ma bardzo małe znaczenie dla google. Coś się tak przyczepili do końcówek domen
 3. HAHAHAH.... Jak ty sobie to wyobrażasz??... Aha będzie ranking wyrazów według google :D.... rozbawiłeś mnie do łez. Wystarczy, że jest już sztuczna inteligencja buhahahahah.
 4. Raczej nie, jak już tworzą sztuczną inteligencje.... normalnie to są bogowie
 5. Live to może być mecz w telewizorze, a nie algorytmu.
 6. W przypadku olx to jaka to jest treść?? 100 zzs i topy są. Więc nie mówmy, że treść jest najważniejsza.
 7. Wszyscy się skupiają na treści na stronie, a takie strony jak ceneo, olx itp... itd... się z tego śmieją, bo mają bez zbędnej treści topy na bardzo dużo fraz.
 8. Nie, boty jak były tak są analfabetami. Nic się nie zmieniło. Content is not King i to się nigdy się nie zmieni. Nigdy treść nie będzie głównym wyznacznikiem rankingowym dla google. Jak @jimmi powiedział linki, linki, optymalizacja i daleko nic. To dopiero by były jaja jak google by się kierowało głównie treścią na stronie. A to, że google mówi o treści to jest skierowane do mniej kumatych ludzi, bo ci co wiedzą to robią swoje i bardzo dobrze wiedzą o co chodzi.
 9. Jak by ci spadały przychody w firmie też by ci odpier..
 10. Polecam ci kupić szablon z themeforest.net, ceny zaczynają się od czteropaka piwa.
 11. Lepszy efekt będzie jak byś kupił 5 artykułów sponsorowanych na jakiś mniej ruchliwych stronach.
 12. He he myślałem że już wszystko usłyszałem, ale żeby google zajmowało się ręcznymi robótkami to pewnie najstarsi górale o tym nie słyszeli.
 13. Nie zapomnij jeszcze o unikalnych kolorach... teraz dowaliłeś HAHAHAHA
 14. @Grey Ronin jest to pewne, że to jest dropshipping. Ale z takim wyglądem sklepu daleko nie zajedzie. @genju2 jest takie powiedzenie, żeby coś wyciągnąć to trzeba coś włożyć. A po sklepie widać, że ty tylko chcesz wyciągać. Ne tędy droga, biznes szybko twoje błędy zweryfikuje.