brn

Forumowicze
 • Zawartość

  147
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

12 Good

Ostatnio na profilu byli

1637 wyświetleń profilu
 1. Witam serdecznie, tak jest w tytule ogłoszenia zlecę napisanie sensownych tekstów, artykułów na różne tematy z różnych branż. Interesuje mnie tylko i wyłącznie długofalowa współpraca. Jest to oferta tylko i wyłącznie dla osób z wieloletnim doświadczeniem w copywritingu. Jeżeli takowe doświadczenie masz, z pewnością się dogadamy co do ceny i warunków współpracy. Podczas wysyłania swojej oferty do mnie prosiłbym o: - krótko opisanie swojej osoby (od ilu lat zajmujesz się pisaniem tekstów, ile masz lat doświadczenia itp...) - przedstawienie swojego portfolio - podanie kilku odnośników do już opublikowanych tekstów Oferty proszę kierować na e-mail: krzysztof.kif(at)gmail.com Pozdrawiam
 2. Witam serdecznie, tak jest w tytule ogłoszenia zlecę napisanie sensownych tekstów, artykułów na różne tematy z różnych branż. Interesuje mnie tylko i wyłącznie długofalowa współpraca. Jest to oferta tylko i wyłącznie dla osób z wieloletnim doświadczeniem w copywritingu. Jeżeli takowe doświadczenie masz, z pewnością się dogadamy co do ceny i warunków współpracy. Podczas wysyłania swojej oferty do mnie prosiłbym o: - krótko opisanie swojej osoby (od ilu lat zajmujesz się pisaniem tekstów, ile masz lat doświadczenia itp...) - przedstawienie swojego portfolio - podanie kilku odnośników do już opublikowanych tekstów Oferty proszę kierować na e-mail: krzysztof.kif(at)gmail.com Pozdrawiam
 3. brn

  linkowanie przejdzie do historii???

  Mordczeki, a wiecie kiedy Unia Europejska zabroni korzystania z klopa, bo podobno ma wejść nowe rozporządzenie w tej sprawie.
 4. brn

  Adsense a RODO

  Musisz uzyskać zgodę od CBŚ, Detektywa Rutkowskiego, Malanowskiego i partnerzy, Seby Wątroby, Mamy, Taty, Cioci, Kochanki, Psa, Królika, Kota.
 5. W tym przypadku najlepszym rozwiązanie jest opłacania domen z własnej kieszeni, bo szkoda czasu.
 6. brn

  Google zabija polski biznes

  Serpy same się nie zrobią:)
 7. brn

  HTTPS a subdomena

  Nie działa przekierowanie, bo nie mam podczepionego certyfikatu. Przekierowanie działa tylko dla http://. Podczepię certyfikat i zobaczymy. @dudekm dzięki, działa.
 8. brn

  HTTPS a subdomena

  Tylko dlaczego pod http://blog.mojadomena.pl jest pusty indeks, a pod adresem https://blog.mojadomena.pl wyświetla się zawartość domeny mojadomena.pl. Przecież to się kupy nie trzyma.
 9. brn

  HTTPS a subdomena

  Podczepię certyfikat. W tym przypadku co najlepiej zrobić przekierowanie 301?
 10. brn

  HTTPS a subdomena

  Może nie działa przekierowanie HTTPS dlatego, że obecnie pod subdomeną blog.mojadomena.pl nie mam podczepionego certyfikatu?
 11. brn

  HTTPS a subdomena

  Ja już nie wiem, ale nie działa. Dodam jeszcze, że pod subdomeną blog nie mam obecnie certyfikatu. Mimo wszystko nie działa przekierowanie z https://blog.mojadomena.pl na mojadomena.pl
 12. Witajcie, mam problem z sub domeną. Zawartość strony głównej została zaindeksowana pod dwoma adresami, czyli https://blog.mojastrona.pl i https://mojastrona.pl. Teraz w google jest śmietnik tzn... część strony mojadomena.pl jest zaindeksowana pod domeną główną, a cześć strony jest zaindeksowana pod https://blog.mojadomena.pl. Robię przekierowanie 301, ale działa tylko jak wpiszę http://blog.mojadomena.pl, a jak wpiszę https://blog.mojadomena.pl to strona wyświetla się tzn. cała zawartość z domeny głównej. Jak wyindeksować wszystkie zaindeksowane podstrony z subdomeny?
 13. A co myślicie o sofcie shopgold.pl
 14. Nikt o zdrowych zmysłach nie szuka na fejsie np. laptopa, twardego dysku itp... itd... tylko szuka głównie przez google, lub swój ulubiony sklep.