brn

Forumowicze
 • Zawartość

  80
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

7 Neutral

O brn

Ostatnio na profilu byli

645 wyświetleń profilu
 1. Kwiatki lepiej wyglądają w ogródku.
 2. Witam, znacie jakiś bezpieczny sposób na masowe zakładanie kont e-mail, a także darmowego konta hostingowego. Niestety, w przypadku kont e-mail została część zablokowana na onecie.
 3. To jest spowodowane twoją marną szeptanką. Postaraj się lepiej.
 4. @stat4seo Nie chcę ci wchodzić w twoje prywatne życie, ale nie myślałeś żeby zrobić jakieś subskrypcje skryptu i w całości skupić się nad swoim projektem??
 5. Problem rozwiązany, Dodałem WAIT SECONDS=3 przed TAG POS=1 TYPE=A ATTR=TXT:Wyloguj i wszystko działa. Widocznie po zalogowaniu nie zawsze zdążyło się załadować html i dlatego powstawał błąd w różnych liniach. Jest to rozwiązanie dla friko.pl jeśli ktoś by szukał rozwiązania.
 6. Tak, jestem na pewno zalogowany. Tylko czemu wyskakuje błąd w różnych liniach, raz jest to linia 61, a raz jest to linia 10 lub inna.
 7. Wszystko robię ok, tylko coś jest z programem. Czy jest jakaś inna alternatywa dla tego programu??
 8. Witam, mam problem z programem iMacros. Wyskakuje mi taki błąd: RuntimeError: element A specified by TXT:Wyloguj was not found, line: 61 Dodam jeszcze, że raz jest to linia 61, a raz jest to linia 41 lub 36. Mówimy tutaj o tym samym pliku, tylko jak się wykona powtórne polecenie. Na innych serwisach jest ok. Jakieś rady??
 9. Myślę, że nie warto kłócić się o lizaka.
 10. Dla ciebie rozsądna cena jest jaka? 10zł, 20zł, max 50zł?? W biznesie jest takie powiedzenie, żeby coś wyciągnąć, trzeba najpierw włożyć.
 11. Jak uzyskać API key i secret code z serwisu dotpay.pl. W panelu użytkownika nigdzie tego nie widać.
 12. Lepiej sobie kupić telewizor lub ajfona. Znam dużo takich biznesmenóf, którzy chcą tylko i wyłącznie zarabiać i broń boże nie wkładać ani złotówki.
 13. Witam, jaki waszym zdaniem jest obecnie najlepszy system płatności... payu, dotpay, a może inny?
 14. Lepiej nie umieszczaj, bo CBŚ o 6 rano wjedzie ci na chatę.
 15. Są jeszcze jakieś ogólnodostępne miejscówki, na których można umieścić link dofollow??