brn

Forumowicze
 • Zawartość

  144
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

11 Good

Ostatnio na profilu byli

1288 wyświetleń profilu
 1. Google zabija polski biznes

  Serpy same się nie zrobią:)
 2. HTTPS a subdomena

  Nie działa przekierowanie, bo nie mam podczepionego certyfikatu. Przekierowanie działa tylko dla http://. Podczepię certyfikat i zobaczymy. @dudekm dzięki, działa.
 3. HTTPS a subdomena

  Tylko dlaczego pod http://blog.mojadomena.pl jest pusty indeks, a pod adresem https://blog.mojadomena.pl wyświetla się zawartość domeny mojadomena.pl. Przecież to się kupy nie trzyma.
 4. HTTPS a subdomena

  Podczepię certyfikat. W tym przypadku co najlepiej zrobić przekierowanie 301?
 5. HTTPS a subdomena

  Może nie działa przekierowanie HTTPS dlatego, że obecnie pod subdomeną blog.mojadomena.pl nie mam podczepionego certyfikatu?
 6. HTTPS a subdomena

  Ja już nie wiem, ale nie działa. Dodam jeszcze, że pod subdomeną blog nie mam obecnie certyfikatu. Mimo wszystko nie działa przekierowanie z https://blog.mojadomena.pl na mojadomena.pl
 7. Witajcie, mam problem z sub domeną. Zawartość strony głównej została zaindeksowana pod dwoma adresami, czyli https://blog.mojastrona.pl i https://mojastrona.pl. Teraz w google jest śmietnik tzn... część strony mojadomena.pl jest zaindeksowana pod domeną główną, a cześć strony jest zaindeksowana pod https://blog.mojadomena.pl. Robię przekierowanie 301, ale działa tylko jak wpiszę http://blog.mojadomena.pl, a jak wpiszę https://blog.mojadomena.pl to strona wyświetla się tzn. cała zawartość z domeny głównej. Jak wyindeksować wszystkie zaindeksowane podstrony z subdomeny?
 8. A co myślicie o sofcie shopgold.pl
 9. Nikt o zdrowych zmysłach nie szuka na fejsie np. laptopa, twardego dysku itp... itd... tylko szuka głównie przez google, lub swój ulubiony sklep.
 10. A RODO nie spowodowało to, że takie darmowe hostingi jak friko.pl i blog.pl zostały zamknięte?
 11. To jest chociaż jedna dobra informacja. A orientujesz się jak jest z prywatnymi blogami bądź forami. Bo podobno jak dodamy komentarz na blogu to trzeba wdrażać GIODO.
 12. Jak sprawa będzie wyglądać np. z forum dyskusyjnym. Czy taka osoba, która prowadzi hobbistycznie forum będzie zmuszona do wprowadzanie RODO, a co za tym idzie założenia DG.
 13. @Takitam To jest sprawa dla Malanowskiego i partnerzy.
 14. Musisz zabezpieczyć dane, czyli najlepiej wydrukuj i schowaj do sejfu.