Jump to content

pawelwrc

Forumowicze
 • Content Count

  21
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

Recent Profile Visitors

510 profile views
 1. Witam, jaką polecacie wtyczkę SEO do Magento?
 2. dzięki za odpowiedzi, jakieś wnioski mam
 3. A w przypadku gdy produkt już się usunie to która opcja wygląda najlepiej?
 4. Cześć, mam pytanie do specjalistów. W przypadku gdy dany produkt wypada ze sklepu to najpoprawniej z punktu SEO aby: 1) strona usuniętego produktu generowała 404 2) wykonać przekierowania 301 na stronę główną 3) wykonać przekierowania 302 na stronę główną Zastanawiam się też czy najlepszą opcją jest przekierowanie 301/302 do strony głównej czy może warto np. przekierować z usuniętego produktu na stronę kategorii z jakiej pochodził. Dzięki za pomoc.
 5. Ja korzystam od ponad pół roku z Moto G XT1045. Cenowo całkiem przystępny.
 6. Tak jak napisali poprzednicy, najprostsze rozwiązanie to usunąć ręcznie te linki ze stopki jeżeli umożliwia to licencja.
 7. Chrome, Firefox, Opera a IE czasami żeby spojrzeć czy robiona strona się nie rozlatuje
 8. Czy przewidziane jest wprowadzenie pakietów ilościowych jednorazowych albo możliwość kolejkowania tzn. mając pakiet 1000 linków na dzień chciałbym mieć możliwość wrzucenia od razu 10 000 linków i to już z automatu się rozłoży aby każdy kolejny 1000 linków był dodawany następnego dnia przez 10 dni ?
 9. tak jak sugerował moskit najlepiej zrzucić sobie całą stronę i przeszukać pliki pod kątem danego ciągu znaków. Ja zamiast Total Commandera polecał darmowy FreeCommander XE
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy