Jump to content

Adaś1975

Nowi Forumowicze
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. Jak w temacie ... jak usunąć i w jakim pliku szybki podgląd zawartości w otwarty.pl mini mod v3.0 Free. Dziękuje za info.
 2. Myślę że na 1.5 nie pomogą już żadne zabezpieczenia :-( Pozostaje migracja do 2,5 lub 3 . Pozdrawiam
 3. No ja mam domeny w 1&1 , jestem zadowolony PLka na start przez rok 9,90 pózniej ok. 99 zł. Najlepiej wziąść u nich hosting + domena w pakiecie (koszt na pierwszy rok 58 zł) Hosting ten ma możliwość zakładania bazy danych 10 sztuk po 1 Giga. Transfer bez limitu, php,ftp,możliwość podpinania plików pod domeny,itd. Po roku 118 zł w tym jest opłacony serwer jak i domena w pakiecie.(opłata roczna) Subdomen 99. Do tej pory nie miałem problemów z hostingiem i chwalę sobie obsługę klienta. Nie ukrywam iż nie informowałem się odnosnie innych usług , bo nie miałem takiej potrzeby. Podobno OVH jest również ok, tylko nie wiem jak wygląda sprawa z transferem miesięcznym. To jest moje zdanie odnośnie 1&1 , ja jako laik jestem zadowolony z ich usług. Proszę się więc nie sugerować tylko moją opinią. Obecnie kilka miesięcy temu dokupiłem drugi hosting w 1&1, spodobał mi się fakt iż ten drugi pakiet posiada inne IP. Pozdrawiam serdecznie.
 4. Witam wszystkich:-) Zainstalowałem otwarty.pl mini mod v3.0 Free. Kiedy wchodzę na dany wpis wszystko jest ok, tylko że na dole gdzie wyświetla się szybki podgląd zawartości ,znajduje się tam dokładny opis dodanej do katalogu strony ,lecz pokazują mi sie tz. krzaki. Poddałem się z kodowaniem, więc postanowiłem sprubować to usunąć. Czy jest możliwość usunięcia tego podglądu, aby on się nie wyświetlał ? Jeżeli tak proszę napisać jak i w jakich plikach. Pozdrawiam wszystkich i z góry dziękuje za podpowiedzi. Adam
 5. Witam :-) Zaczynam swoją ciekawą przygodę z pozycjonowaniem. Dużo ciekawych tematów można znaleść na tym forum. Pozdrawiam wszystkich i życzę sukcesów.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy