Jump to content

piernik

Forumowicze
 • Content Count

  324
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.infirma.pl

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. Prowadzę portal z informacjami na temat atrakcji turystycznych w Polsce. Zastanawiam się czy Google będzie premiował domenę .travel dla tego typu zawartości?
 2. Po kilku tygodniach od wprowadzenia hotlinka wejścia z images spadają - być może googlowi nie spodobała się podmiana zdjęć i nie są one już tak wysoko w wynikach? Macie też taką obserwację??
 3. Fajnie że sobie jaja zrobiliście - już dotarłem do właściwego pliku - wypadałoby porządek zrobić na stronie programu. Dzięki i pozdr.
 4. No to daj proszę jeszcze linka to sam tak mam nadzieję zrobię.
 5. No niestety nie jest aktywny ten program, a autor programu się nie odzywa :/ Ma ktoś może odblokowaną wersję??
 6. On chyba nie jest darmowy bo mam info o licencji + błąd z bazą SQL
 7. Możecie polecić jakieś narzędzie do pingowania wpisów??
 8. u mnie podobnie - ale strata ruchu jest nadal spora - ok 50%
 9. dave: Każdy sposób jest dobry - byleby się o tym mówiło. Zakładaj tematy jak chcesz - ja spróbowałem UOKIK kojott: ok dzięki - pewno spróbuję. PS. Wiadomo czemu nie ma nowego wyświetlania na images.google.de? Jescze tam nie ma? Czy może tam nie wprowadzili ze względu na prawo np?
 10. kojott daj linka żeby zobaczyć przykład Twojej podmianki. I wklej tutaj zawartość pliku htaccess PS. piszcie do uokik - może oni coś wskórają, bo to co robi google to chamstwo i łamanie prawa.
 11. Przynajmniej wyświetlała się Twoja strona - teraz w ogóle jej nie ma
 12. Wiesz - google jest monopolistą i tą swoją pozycję wykorzystują. Poza tym lepiej pisać do uokik niż nic nie robić.
 13. Właśnie napisałem do UOKIK że mam podejrzenie o popełnieniu przestępstwa. Im więcej z nas napisze tym lepiej - google przekroczyło moim zdaniem granicę. A może będziemy googlowi wyświetlać inną grafikę zamiast naszego zdjęcia??
 14. U mnie też spadek 50% - pozycja monopolisty znów daje się we znaki... Niestety nic z tym nie zrobimy :/ Chyba trzeba dać logo na zdjęcie
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy