Jump to content

LeonD

New members
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. Dzięki, „ciuchcia” moja, jak i wszystkie zdjęcia z tej strony. No właśnie zastanawia mnie jedno, bo jak niby Google nie indeksuje tych grafik, to skąd wyszukuje obrazem niektóre z nich (te które ustawiłem jako motyw [obrazek wyróżniający] wpisów)?
 2. Witam. Mam problem z indeksowaniem grafik przez Google. Otóż ani jednej grafiki mi nie indeksuje, mimo że grafiki są opisane (alty, tytuły, etykiety, opisy – wszystko co oferuje SEO od Yoast). Na mojej stronie wielu tekstów nie ma, bo głownie jest to moja galeria zdjęć, zatem to zdjęcia są główną zawartością (content) strony, i zależy mi by brały one udział w pozycjonowaniu. Jakiegoś strasznego ciśnienia na pozycjonowanie tej strony nie mam, bo strona hobbistyczna, ale jednak fajnie by ją wypozycjonować było. Adres strony: http://www.photo4art.eu/ Screen z tego co pokazuje „narzędzie dla webmasterów”: p.s. Błąd który pokazuje dotyczy „tagów”, więc nim się nie przejmuję.
 3. Ponoć nie jest dobrze by z „lipnych” kont na FB szły polubienia.
 4. LeonD

  Witam

  Wszystkich pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy