Jump to content

dinss

Nowi Forumowicze
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. Może to być wina skryptu? Chociaż w necie kilka stron używa tego skryptu i widzę, że mają ładnie indeksowane wszystko. Zobacz sobie site:24filmy.pl też używają tego skryptu i ładnie wszystko mają w google.
 2. Średnio 80, najwyższe 940. Teraz ostatnio widzę, że średnio to tak od 500 do 800, a mimo to w google po wpisanie site:lukaj.tv jest tylko 80 linków i tak już od kilku dni.
 3. Witam. 3 tyg temu powstała nowa stronka. Niestety mam problem z indeksowaniem w google. Cały czas jest tylko około 80 indeksów i prawie to się nie zmienia. Co najlepsze indeksuje np. to co dodałem z 2 dni temu, a to co dodałem 2 tyg nadal nie ma w google. Wczoraj wygenerowałem mape witryny bo wcześniej jej nie miałem. A więc przesłałem ją w narzędziach webmastera i niestety wygląda to tak: Strony internetowe 23 796 Przesłano 64 Zaindeksowane Dlaczego tylko 64? Coś nie tak ze stroną mam czy jak? Link do mojej strony: lukaj.tv Z góry dzięki za pomoc.
 4. dinss

  Witam

  Witam. Trafiłem tu z polecenia eduweb. Mam nadzieję, że wyniosę stąd dużo ciekawostek na temat pozycjonowania
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy