Jump to content

kazzi

Nowi Forumowicze
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. Ślicznie dziękuje za tyle odpowiedzi! Jeszcze jedni pytanie, jak jest z tymi katalogami (darmowe i płatne) korzystać? Z social media działam już od jakiegoś czasu, brniemy cały czas do przodu. Kolejne pytanie na allegro można znaleźć wiele aukcji allegro.pl/internet-linki-17244 które oferują linki PR 8-9. Czy warto iść w coś takiego? tak jak powiedziałem mam do wydania mniej więcej 200-300zł miesięcznie, social media osobną stroną, chciałbym się dowiedzieć na co to najlepiej przeznaczyć.
 2. Witam, Mam do was pytanie, otóż miesięcznie jestem wstanie przeznaczyć około 200-300zł na pozycjonowanie. I teraz moje pytanie od czego najlepiej zacząć pierwszy miesiąc? Pozycjonowanie dotyczy forum o tematyce motoryzacyjnej. Forum istnieje 3 miesiące, jest już troszkę informacji (postów) na nim. zmotoryzowani.net Czy ciężko jest przebić się przez te frazy? Znajmy podpowiada mi aby nie dodawać strony do katalogów, bo "nie warto" czy to prawda? Jak rozporządzić te pieniądze na dobry start? Czy aukcje na allegro gwarantujące osiągnięcie TOP 10 frazy przez 3 miesiące coś dają?
 3. kazzi

  Witam

  Witam, nazywam się Kacper, jestem nowy i szczerze mówiąc zainteresował mnie świat pozycjonowania do tej pory tworzyłem tylko web, czas rozwinąć się dalej, wasze forum bardzo mi się spodobało mam nadzieje że współpraca będzie owocna! :-)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy