Jump to content

krzysiek9103

Nowi Forumowicze
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
  1. Niestety to nie to, nadal niektóre posty są niżej niż strona główna i to sporo. Zauwazyłem, że jeden blog kopiuje mi posty w całości, wraz z obrazkami itp. i przy niektórych wpisach on jest na 1 szej stronie, a mnie nie ma na pierwszych 5 stronach ;/ Banowałem jego ip i domenę w pliku htaccess, ale nic nie pomogło. Dodam, że ostatnio wstawiłem 2 posty, 1 normalnie jest w wyszukiwarce w top3, a 2 daleko i właśnie wyświetla się link do strony głównej i jej opis, a nie link do posta i jego meta description.
  2. Dzięki za odpowiedź Posty są zaindeksowane, mapa witryny zaktualizowana była dzisiaj. Posty mam unikalne. Po prostu wpisy nie wyświetlają się tak jak wcześniej, tylko sama strona główna. Tak jest przy około 10 ostatnich postach. Co do mapy to musiałem przesłać do webmaster tą z seo by yoast, bo wcześniej używałem xml sitemap i ona wgl się nie aktualizowała, więc zamieniłem je i usunąłem tą wtyczkę. Zauważyłem, że miałem też źle ustawione robot.txt : miałem : User-agent: * Disallow: / zamieniłem na: User-agent: * Disallow:
  3. Witam. Mam od pewnego czasu następujący problem, a mianowicie kiedy dodam post na stronę, potem go zaindeksuje (dodam do webmaster i na portale społecznościowe) nie pojawia się on w wyszukiwarkach. Wcześniej nie miałem tego problemu. Inne posty stoją normalnie, tak jak były. Teraz kiedy napisze post po kilku minutach po wpisaniu adresu url w wyszukiwarkę jest on, ale pod słowo kluczowe już nie i zamiast tego wyświetla się strona główna, a nie url posta. Używam wtyczki seo by yoast, ale w konfiguracji nic się nie zmieniło, jest tak jak na początku kiedy ją konfigurowałem. Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc, bo przez to tracę ruch na blogu. Pozdrawiam!
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy