MagdalenaSpyra

Nowi Forumowicze
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

Ostatnie wizyty

397 wyświetleń profilu
 1. MagdalenaSpyra

  aktywny przycisk "zadzwoń"

  Ja też dziękuję, własnie sobie wkleiłam.
 2. MagdalenaSpyra

  Komentowanie i "lubienie" swoim Fanpage

  Komentować jako fanpage można na blogach i pod stronami, ale jak na razie nie udało mi się znaleźć sposobu jak komentować jako fanpage w zamkniętych grupach, do których dodałam się jako profil główny. Co innego także komentowanie na komputerze a telefonie, nie zawsze jest łatwy dostęp do tej opcji.
 3. MagdalenaSpyra

  Problem z tekstem w szablonie responsywnym

  Masz rację stworzyłam stronę i nie było problemów. Muszę rozpracować dlaczego na wpisie był
 4. Mam problem z tekstem w Wordpress z szablonem responsywnym. Sprawdzałam jak tekst wygląda przy pomocy narzędzia: Quirktools http://quirktools.comi na każdym z urządzeń obcina mi różne wyrazy. wygląda to tak, że ucina mi wyrazy: Zastanawiam się czy to zależy od szablonu Wordpress czy można to jakoś ustawić w tekście....
 5. MagdalenaSpyra

  Szablon WP (Premium) Pytania laika

  Ja zakupiłam szablon z Cherry Framework i jestem zadowolona. Na templatemonster jest dobry support i pomagają całą dobę i codziennie po angielsku oczywiście.
 6. MagdalenaSpyra

  blogi o copywritingu

  Najlepszy moim zdaniem blog i zarazem portal o copywritingu w Polsce to whitepresss. Publikują często i bardzo wartościowe teksty. Korzystam z ich wiedzy i często się inspiruję.
 7. MagdalenaSpyra

  Witajcie

  Witajcie. Od kilku lat pracuję w marketingu tworząc treści i materiały reklamowe. Od dwóch lat interesuję się SEO. Mam za sobą kilka szkoleń oraz kilogramy przeczytanych poradników SEO w języku polskim i angielskim. Moim ulubionym CMS jest Wordpress i wtyczki Yoast. testuje rożne polskie programy aktualnie.