Jump to content

LukaszMalek

Nowi Forumowicze
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. Konkretna, rzeczowa odpowiedź Wspominałeś jeszcze o katalogach oflagowanych to jakieś określenie dla katalogów marnej jakości czy masz może na myśli jakiś miernik do którego się odnosisz?
 2. Wracając do mojego pytania z pierwszego posta w tym temacie Czy dodając linki do serwisów leżących na tym samym serwerze z dobrej jakości katalogów za jakie uważam onet, interia, gery, gazeta.pl i kilkanaście innych uzyskam dodatni wpływ linków na te wszystkie serwisy? A może grożą mi jakieś negatywne konsekwencje? Czy te katalogi jeszcze działają? Dwa lata temu działały, jak jest teraz?
 3. Uważacie, że katalogi wp, gery, onet czy interia nie mają wpływu na pozycję strony? Te katalogi są ryzykowne? Czy mają jeszcze siłę aby wpłynąć na pozycję?
 4. Strony mają na tą chwilę linki z różnych stron. Chcę je dodać do najpopularniejszych w Polsce katalogów. Zastanawia mnie czy dodanie ich do tych samych katalogów nie jest ryzykowne.
 5. Prowadzimy trzy sklepy internetowe. Dwa z lampami /bajkowelampy.pl , kosmicznelampy.pl i jeden urzadzajtanio.pl z ofertą poszerzoną o tapety, sztukaterię i kilka innych kategorii. Sklepy są postawione na tym samym serwerze. Czy linkowanie do nich z tego samego zaplecza będzie efektywne?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy