Hedea

Forumowicze
 • Zawartość

  40
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

Hedea wygrał w ostatnim dniu 22 Kwiecień 2016

Hedea ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

1 Neutral
 1. Jeśli chodzi o wordpressa upewnij się czy w header.php głównej templatki nie ma wstrzykniętego złośliwego kodu
 2. W tej ścieżce, którą mam niżej - jeśli to joomla to muszą tam być te pliki:
 3. W razie czego nie trudźcie się, kod UPIMLYWX już ktoś wykorzystał
 4. Hedea

  [Joomla] Włamanie na stronę / serwer

  Też miałem ten sam problem. Podmień pliki z folderu /includes/ (defines.php, framework.php) i jeśli wcześniej naprawiłeś .htaccess powinno być już ok.
 5. Hedea

  Polskie Budowlane

  PIO5, PIO6 - dziękuje!
 6. Dzięki! Podsuneliście mi jedną myśl, która okazała się słuszna - w razie czego jakby ktoś w przyszłości też się głowił. W folderze includes plik framework.php był jeszcze zmodyfikowany - ku mojemu zdziwieniu total commander wskazywał czasowo tak jakby w ogóle nie był modyfikowany, dlatego też wcześniej nie rzucił mi się w oczy.
 7. Jakiś tydzień temu nasz sklep (virtuemart) zaatakowali hakerzy podmieniając sitemapa i htaccessa przez co Google zaindeksował linki z krzakami. Jedna z wersji joomli 3.4 musiała mieć lukę przez którą się dostawali i robili bałagan. W ten sposób zaatakowali nam kilka stron. Po aktualizacji do 3.5 i usunięciu szkodliwych plików na wszystkich stronach już wszystkie linki Google widzi prawidłowo - problem jest tylko właśnie z tym jednym sklepem, nadal widzi te chińskie krzaki, nawet jak w webmaster tools pobieramy podstrony jako Google krzaki widzi te chińskie znaki (w screenach przykład). Sklep działa poprawnie, antywirusy nic nie znajdują, tylko Google widzi te krzaki - macie jakieś pomysły co to może być? : /
 8. Dodam artykuły na blogi odpłatnie tematyki: prawo, systemy zabezpieczeń, podróże, przemysł. Kontakt pw