Jump to content

kran_przecieka

Nowi Forumowicze
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. http://blog.shpyo.net/197/php-skrypt-do-pingowania-sitemap-xml.html Czy ktoś korzystał? Nie wiem jak to zainstalować... help...
 2. Jak pingować sitemap??? Ma ktoś jakąś sprawdzoną metodę? W internecie jest 1000 rad dot. tegoż, ciężko się zdecydować z której skorzystać...
 3. W miejsce starej strony, pojawiła się nowa. Stara była w joomli, nowa jest Quick CMS. W google wciąż były linki odsyłające do nieaktywnych podstron. Domena ta sama. Można jeszcze zrobić to przekierowanie 301, czy już za późno?
 4. Witam, dawno tu nie zaglądałam. Sytuacja wygląda tak, że chciałam zastąpić starą stronę - nową. Zmieniły się również adresy, a stare stały nieaktywne. Zgłosiłam wszystko co stare do usunięcia w google narzędziach - i wczoraj pojawił się komunikat: Stan Kontrole stanu usługi Szczegóły Usunięto ważne strony? Jedna z ważnych stron została usunięta na żądanie. "Jedna z ważnych stron", to usunięta zakładka kontakt.. Nie potrafię sobie poradzić z tym problemem Dzisiaj z google zniknął tytuł strony - zamiast niego pojawił się adres domeny (w miejscu tytułu) Podejrzewam że to dlatego, że tytuł był za długi - ponad 80 znaków skróciłam do 72.
 5. Czy ktoś mógłby polecić jakiś darmowy, program / stronę do sprawdzania pozycji, ale online - coś podobnego do tego: cmonitor.pl Ten ww. jest niewiarygodny, przed chwilą pokazał mi że strona na 18 pozycji, kilka sekund później sprawdziłam jeszcze raz - i tym razem była na 16 pozycji. Niech to szlag.
 6. Nie pozycjonowałam "zarobkowo", udało mi się jedynie podnieść swoją stronę na pierwszą w gogle - już notabene nieistniejącą. Jedna fraza spadła znacząco - z 5 strony na 8. Co mam zrobić??? Boję się, że zamiast się podnosić, ona będzie ciągle spadać. Co robię źle???
 7. Witam, po ponad dwuletniej przerwie, postanowiłam wrócić do pozycjonowania. Chciałabym wypozycjonować, jedną z moich nowych stron internetowych. Uczyniłam kilka niezbędnych kroków w tym kierunku, ale chciałabym sprawdzić, tak, jak się np. sprawa stronę w W3C, czy wszystko jest w porządku, czy strona jest prawidłowo zoptymalizowana i nie zawiera żadnych błędów.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy