Jump to content

obionekenobi

Nowi Forumowicze
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. Witam, Posiadam następujący problem. Wgrałem ten motyw http://justfreethemes.com/demo/?theme=Orfeo na serwer lecz nie pojawia się pewne część motywu: tabelki które prezentują cenę produktów. Czy ktoś orientuje się dlaczego nie posiadam dostępu do tej części motywu ? Ewentualnie czy jest możliwość ustawienia takich tabelek w miejscu gdzie znajdują się produkty ?
 2. Witam, Nie wiem czy w dobrym dziale dodaje ten posty, aczkolwiek jeśli jest w złym to przepraszam bardzo i proszę o przeniesienie do właściwego. Planuje otworzyć sklep internetowy i chciałbym się dowiedzieć co jest potrzebne aby bezpiecznie przechowywać dane moich klientów ? Czytałem ostatnio kilka artykułów i różne są opinie na forach. Czy certyfikat ssl jest wystarczający czy potrzeba czegoś więcej ? Dziękuje za każdą udzieloną poradę. Pozdrawiam
 3. Jestem ciekawy czy Ty tak we wszystkich sprawach jesteś taki uczciwy ? Popatrz sie na siebie na avatar swój, jestes jego autorem ?. Dobra kończę te dyskusje bo nie widzę z niej sensu, napisałem w tej sprawie do YT i jakoś filmów nie usuwają nadal oni czerpią z tego zyski, wiec gdy by ich to tak bardzo raziło to chyba dali by mi bana, a jednak interes w tym maja.
 4. Byłem świadom tego, że może sie to tak skończyć, ale tak jak mówię nie byłem pierwszy który wpadł na pomysł używania tej metody. Jestem ciekaw czy Wy też nie spróbowali byście użyć tej metody jeżeli niektórzy całkiem prezentowali niezłe wyniki z tej metody. Tym bardziej YouTube wypłacał im pieniądze i jakoś nie protestował o łamaniu praw autorskich. Jeszcze poruszę wątek treści filmu, sadzać po waszych komentarzach myślicie, że udostępniłem tam pewnie jakieś materiały które np. pochodzą z telewizji. Treść którą udostępniałem mógł praktycznie każdy stworzyć wiele w tym filozofii nie było, ale po prostu zapożyczyłem film w celu zobaczenia czy nisza ma potencjał. Myślę, że nawet gdy bym sam ten film stworzył to podobna by sytuacja miała miejsce. Pisałem w tej sprawie do jednej z osób która ma doświadczenie na YT i przeglądnęła mój kanał i raczej wskazała winię w ilości filmów. Co do treści to trudno było by im udowodnić czy film jest mój czy nie. Reasumując nie dostałem żadnego ostrzeżenia, konto nadal działa, filmy które pozostały na kanale nadal generują zyski, filmy mogę nadal publikować lecz jest problem z moneteryzacją. Sądzę, że gdy by było tak jak opisujecie mnie i moją metodę to konto już dawno było by usunięte. To już chyba za pozno.
 5. To dość dziwna polityka Youtube, wiecie komunikaty nie ma co brac tak dosłownie jakiś powód muszą napisać aby konto użytkownikowi odebrać. Skoro niby naruszałem prawa autorskie to powinni mi konto zawiesić już przy pierwszym filmie, a nie czekać około tygodnia aż zarobki trochę forsy bo widac taki zachowanie tez im pasuje, zarobi czlowiek pieniadze niby niezgodnie z regulaminem, a potem gdy osiaga prog wyplaty konto zostaje zablokowane. Tym bardziej oni też na tym korzystali bo ja otrzymywałem tylko część zarobków. Dziwi mnie jedno, że cześć uzytkowików nadal może zarabiać na tej metodzie, a inni nie. No cóż, świat jest nieuczciwy i raczej nic z tym nie zrobimy.
 6. Witam, Mam następujący problem z zarabianiem na Adsense. Około 2 tygodnie temu rozpocząłem zarabiać. Metoda którą stosowałem była dość znana. Wiele osób dorobiło się na niej pieniędzy, Adsense wypłacał te pieniądze bez problemowo, użytkownicy również nie mieli problemów z moneteryzacją filmów. Tydzień temu rozpoczął się mój problem podczas gdy dodam film do Youtube i chcę aby zaczął zarabiać nie mogę zmienić tego szarego dolara na zielony zmienia się on na kolor szary. Ogólnie metoda jest spamerska, ale nie rozumiem dlaczego inni mogą zarabiać, a ja nie ? Filmy praktycznie sam tworzyłem, treść która się tam znajduje jest zgoda z regulaminem, utworów muzycznych nie ma bo są dodane odgłosy powstałe w związku z nagrywaniem filmu. Czy ktoś z Was wie jak ten problem rozwiązać ? Tutaj jest screen co YT, mi wysłał w sprawie filmiku.
 7. @krugg W takim razie przepraszam. Bo po prostu zle to odebrałem. Miałem na myśli takie stronki. Gdzie dodam artykuł taki który składa się z 300-500 słów i aby móc tam wstawić anchor teksty. Tak jak jest na wordpress.org . Bo np. na issuu.com . Mogę tylko zostawić w profilu mój link do stronki. @lixe Dziękuje za porady. Właśnie chodzi mi o takie stronki gdzie mogę te anchory dodać do tekstu.
 8. @krugg Jestem nowy na forum i cala wiedze którą biore na temat pozycjonowania pochodzi od innych użytyników, a przedewszystkim od ich postów, komentarzy, itp. Dlatego mogę czegoś niedoczytać lub coś zle zrozumieć. Dziękuje za Twoja pomoc, ale nie musisz być taki lekceważacy dla mnie.
 9. Witam, Mam problem z stworzeniem backlinków. Mianowicie, poszuke stron gdzie mogę takowe backlinki postawić. Chodzi mi o liste stron gdzie mogę zostawić backlink, ale z artykułem i anchor tekstami. Stronki podobne do wordpress.org . Nie chodzi mi o stronki gdzie mogę zostawić adres do swojej strony internetowej, lecz o stronki z wysokim page rankiem gdzie moge umiesić backlink jak wyzej opisałem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy