Jump to content

pawelekk

Nowi Forumowicze
  • Content Count

    4
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
  1. Według mego skromnego zdania filmik z yt mają pozytywny wpływ na pozycjonowanie strony... Po pierwsze jeśli dobrze podprowadzisz tekst do tego filmiku użyjesz właściwych słów kluczowych może stanowić fajnie uzupełnienie contentu twojej stronki. Bo powoduje zwiekszenie ruchu. Wiadomo, że własna tworczosc jest bardziej nagradzana przez Google stawia na unikalność. Ale filmy zapożyczone z yt nie powodują jakiś negatywnych skutków. Warto by pod w artykule zawsze się coś znalazło
  2. Letni okres jest bogaty w promocje. Także warto przejrzeć strony różnych rejestratorów, bo można rzeczywiście nabyć za małą kwotę fajne domeny. Ja teraz poluję na domeny globalne. To świeżynki na rynku, a fajnie promują adres strony, bo raz wyróżnia się na tle zwykłych rozszerzeń, a dwa można ściśle dobrać adres strony dobrany do prowadzonej działalności ,np jak masz sklep internetowy z butami i wybierzesz sobie domenę globalną shoes to nadaje Twojej stronie ogromnej spójności. Wpisz w wyszukiwarkę - nowe domeny globalne i przejrzyj parę ofert.
  3. Websign - zdaję sobie z tego sprawę, że nie ma nic za darmo. Praca, obsługa kosztuje. Ja tu miałem bardziej namyśIl, że rejestrujesz domenę i konkretny operator proponuje Ci rewelacyjną stawkę, obiecuje świetne warunki przedłużenia domeny, a potem dostajesz rachunek z niezłą sumką. Właśnie doprosić się od OVH o dane potrzebne do zmiany rejestratora....dużo niepotrzebnych formalności. Zwłaszcza, że u innych odbywa się za pomocą jednego telefonu, który uruchamia całą procedurę.
  4. Nie wszyscy łamią prawo. Ale słuszne spotrzeżenie, bo ja niestety dałem się naciąć na większe koszty współpracy jednym z rejetratorów, niż przypuszczałem…bo odnowienie domeny kosztowało mnie 10x, niż sam jej zakup.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy