Jump to content

bodziou

Nowi Forumowicze
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. bodziou

  rel=canonical

  To jeszcze jedna sprawa: Mam strone np. www.adres.pl/podstrona.php?par=4 - to jest adres podstrony z parametrem, mam zrobione przepisywanie adresów i wygląda to następująco: (przykład z parametrem, wiem że nie jest to ładnie przepisane) www.adres.pl/podstrona/?par=4 natomiast podstrona bez parametrów po przepisaniu wygląda tak: www.adres.pl/podstrona/ to w rel canonical musze ustawić <link rel="canonical"href="http://www.adres.pl/podstrona/" /> czy <link rel="canonical"href="http://www.adres.pl/podstrona.php" /> ?
 2. bodziou

  rel=canonical

  A czy w takim razie, google powinno samo wyindeksować mi podstrony z parametrem i całą swoją moc przekazać na ten bez parametrów, gdy umieściłem rel=canonical ? czy mimo wszystko w wyszukiwarce nadal będą zaindeksowane strony z i bez parametru?
 3. @rokko ale wedlug ahrefsa nie są to linki sitewide...
 4. Witam serdecznie, Od paru dni zauważyłem drastyczny spadek ilości odwiedzin i pozycji fraz w Google, dzisiaj na GWT na wykresie wyszło że ilość wyświetleń mojej strony spadło z 30k do około 6k... sprawdziłem z ciekawości domenę w ahrefsie ale bez www i okazało się ze prowadzi do mnie prawie 100k linków, z tego 98k z jednej domeny... i w sumie największy przyrost był we wrześniu. Moje pytanie czy jest to pewne że dostałem filtra za te linki czy nie? i czy po usunięciu tych linków jest szansa na powrót na pozycje przed spadkiem?
 5. bodziou

  rel=canonical

  Witam, Mam pytanie odnośnie rel=canonical, Mam podstronę w PHP w której to w zależności od jednego parametru częściowo zmienia się content, ale nieznacznie, zauważyłem że Google indeksuje mi też te strony z tymi parametrami i dodaje sobie do nich różne title. Czy w takim wypadku ustawienie tego rel=canonical w head na podstronę bez parametrów pomogło by zatrzymać tę indeksację Googla tak żeby była tylko widoczna ta jedna, bez parametrów?
 6. no jak daje cache:moja-strona no to jest ale jakie to ma znaczenie ?
 7. No ja też zauważyłem duży spadek i to od wtorku, najgorsze to że naprawdę "śmieciowe" strony są teraz wyżej od mojej... widocznie nie zawsze wartościowa strona jest lepsza
 8. hmm, też zauważyłem spadek na kilka fraz, co ciekawe teraz nawet "śmieciowe" strony są przede mną, obstawiam jakąś cichą aktualizację algorytmu
 9. Również dołączam się do tematu, otóż dostałem zaproszenie ale w formularzu rejestracyjnym jest pole dotyczące firmy i stanowiska, a co w sytuacji kiedy nie prowadzę firmy?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy