Jump to content

Grzegorz G

Nowi Forumowicze
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. No sprawdziłem dzisiaj i nic nie znajduję. Nawet opcja szukaj nie pomaga. Czy może źle sprawdzam?
 2. Nie potrafię edytować więc napiszę, że ten wcześniejszy był już wykorzystany ja wykorzystałem PIO-G2
 3. PIO-P2 - dzięki Wesołego i mokrego
 4. Jeżeli ten złoty wpis jest aktualny to ja chętnie skorzystam
 5. No ja właśnie też się dodałem i tak jak u Ciebie nic mi się nie pokazało.
 6. Ja korzystam z usług Netwave. Zarówno hosting jak i domeny, w tym za przedłużenie, są w normalnej cenie. Kontakt z adminami jest rewelacyjny. Korzystam z ich usług już kilka lat i nie miałem nigdy problemu. Jako laik z czystym sumieniem polecam tą Firmę.
 7. No niestety po wpisaniu kodu okazał się już nieaktywny lub ktoś go wykorzystał a nie napisał tego. No i trochę czasu mi poszło. Ale tak ogólnie to przyjazna dodawarka.
 8. Witam. Wszedłem na stronę i znalazłem literówkę na stronie biznes w bazie firm. Źle napisanę są ubezpieczenia Skorzystałem również z wpisu.
 9. Grzegorz G

  Witam

  Witam wszystkich forumowiczów. Rodzice, a jakże, nazwali mnie Grzegorz. I całkiem mi to pasuje. Trafiłem tu, bo szukałem w necie informacji na temat pozycjonowania, optymalizacji i różnych takich. Nie znam się na tym absolutnie. Jestem laikiem. Ale stwierdziłem, że lepiej coś się dowiedzieć na tematy związane z pozycjonowaniem, żeby nie paść ofiarą nieuczciwych firm. I zacząłem od wpisów do katalogów. To tak na wstępie. Pozdrawiam
 10. Fajnie, że mogłem skorzystać. Dziękuję. Tak jak już wcześniej napisano fajnie by byla aby przy opisie pokazała się ilość maksymalnej ilości znaków. Jestem totalnym laikiem i czasami napocę sie nad napisaniem opisu "z palca" jak to niktórzy określają. A tu może się okazać, że cały mój trud poszedł na marne. Szczególnie kiedy strona wyczyści dane w formularzu a ja nie zapisałem sobie opisu w notatniku. Jeszcze raz dziękuję za darmowy kod.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy