Jump to content

Bon Jon Bovi

Nowi Forumowicze
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. Witam, zastanawiam się czy tłoczenie własnych inicjałów w portfelu dla siebie (wittchen) jest przejawem elegancji czy raczej wieśniactwa. Powiedzmy że mam na myśli tłoczenie w kolorze skóry (bez posrebrzania i pozłacania tłoczenia). Powiedzcie, co o tym sądzicie??
 2. dzięki za odp. Jeszcze 2 pytania mi przyszły do głowy, host tego WP to na ich serwerze WP robić czy na swoim (płatny czy darmowy-rekalmy). I czy kupować domenę lub zostawić tą bazową z serwera. No i jeszcze jak host płatny to czy może być na tym samym koncie/serwerze co strona pozycjonowana?
 3. Witam, bawię się w pozycjonowanie strony warsztatu samochodowego. Mam zamiar stworzyć blog motoryzacyjny (WP) którego prowadzenie skończy się na max 10 artykułach. Czy mogę linkować już od pierwszego artykułu, czy też powinienem dać się chwile przegryźć temu blogowi. Powiedzcie czy linki kierować na domenę główną, lub rzucać na różne podstrony (strona warsztatu tylko 6 podstron). Ile linków powinienem wstawić w artykuł żeby wujek G się nie gniewał. Oczywiście jeśli to przedsięwzięcie jest bezsensowne także proszę o taką informację. ps. Czy komentowanie własnych artykułów z kont fikcyjnych ukrywając przy tym te same backlinki co w artykule, jest nie etyczne a wręcz perfidne, czy raczej można darować pojedyncze przypadki?
 4. Witam, od niedawna (od bardzo niedawna) zacząłem interesować się podstawami seo i pozycjonowania. Podirytowany często słabą jakością poradników czy blogów odwołujących się do obserwowanej dziedziny, postanowiłem wpisać proste "pozycjonowanie stron" w wyszukiwarce google. Jesteście najwyżej wypozycjonowanym forum w tej dziedzinie przez co zarezerwowałem dla was spory zapas zaufania. Znany ze słomianego zapału postaram się nie odpuścić zbyt szybko. Jestem przeciwnikiem "niewolnictwa" przez co noszę się z zamiarami założenia własnej firmy po ukończeniu studiów. Chwilowo nie przewiduje jakoby szeroko rozumiana optymalizacja stron miała być produktem w mojej firmie. Pragnę poznać tę dziedzinę przynajmniej do poziomu pozwalającego mi na swobodną prace nad własnymi stronami czy portalami. Mam nadzieję że wasze comunity mnie wciągnie!! Pozdrawiam
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy