Cairns

Forumowicze
 • Zawartość

  211
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

4 Neutral
 1. Jeśli zarabiasz tylko na Adsense, to lepszy podzielony, bo masz więcej podstron z reklamą. A jeśli zależy Ci, aby użytkownik doczytał do końca, to lepiej mieć cały - im dalej, tym mniej osób czyta.
 2. Cairns

  raport naruszeń adsense (?)

  W panelu nic się nie pojawiło. Mam za to następny taki sam e-mail z 21 lipca, ale w panelu znowu ani widu ani słychu o co chodzi.
 3. Cairns

  raport naruszeń adsense (?)

  5 czerwca dostałam dokładnie takiego samego maila, ale nie było nic w panelu. Nie ma też zmian w wyświetlaniu reklam.
 4. Cairns

  Zawiecha AdSense?

  Ja mam dokładnie tak samo. Ok 12:00 było 0 i dane niedostępne, a teraz 17 wyświetleń i kilka groszy zarobione Edit. Ale pomimo kilku groszy (dosłownie) jakie RPM Zawsze mogliby takie dawać
 5. Cairns

  Strona z kawałami

  Kilka lat temu prowadziłam kilkanaście stron z kawałami. Zablokowali tylko tę, która coś tam zarabiała. Powodem był content - niskiej jakości, powtarzający się. Reszta stron jeszcze długi czas później miała się dobrze. Ostatecznie jednak doszłam do wniosku, że to niezbyt opłacalne i nie mam już żadnej takiej strony
 6. Czekaj czasu Na dużych stronach mam taką wtyczkę, co zmienia w zależności od urządzenia. Nie jest zbyt doskonała, bo ze swojej komórki nadal widzę jednostkę 300x600, ale intencje miałam dobre.
 7. U mnie jednostki elastyczne zarabiają o wiele gorzej od normalnych. Po przejściu na responsywność nie można też dawać dużych jednostek na górze strony (przysyłają ostrzeżenia), więc na Twoim miejscu zastanowiłabym się.
 8. Cairns

  Co jest z tymi stronami nie tak?

  Co to była za strona, że przyrównujesz ją do Wyborczej i Money? Te serwisy mają tyle treści, że jeden artykuł (pewnie z jednej informacji prasowej albo sponsorowany) nie ma znaczenia. Przygotuj sobie blog na jakiś temat, wrzuć kilkanaście artykułów od serca i go zgłoś. To nie takie trudne.
 9. Cairns

  Reklama na FB przez agencję ?

  Zależy jaki masz cel. Jeśli celem jest, żeby ktoś wrzucił kilka postów za Ciebie i ewentualnie odpowiedział komuś na komentarz, to może wystarczyć.
 10. Pewnie dlatego, że aby zarobić, musisz sprzedać jakieś zdjęcia Jak mają sprawdzić kto do nich wrzuca zdjęcia i kogo w razie czego pociągnąć do odpowiedzialności? Tak sobie gdybam jako klientka banków zdjęć Jak chcesz zarobić, musisz podjąć pewne ryzyko. Najbezpieczniej jest trzymać swoje zdjęcia na aparacie, ale wtedy z pewnością nic nie sprzedasz, ani nikt ich nie zobaczy.
 11. Poszukaj po "banki zdjęć". Mniejszy serwis może mieć mniej klientów i niewiele sprzedasz. Nie rozumiem Twojej obawy. Chodzi o prawa autorskie, więc naturalne że chcą Cię zweryfikować. Wyobraź sobie, że potem ktoś się do nich zgłasza i mówi: "te zdjęcia są moje, a ktoś je do Was wrzucił".
 12. Jest to stare info, bo dawno u nich nie byłam, ale na 123rf też chcieli taki skan. Fotolia to duży, poważny serwis.
 13. Cairns

  Wystawiacz ogłoszeń, rejestrator profilii, itp

  OK. Dzięki za odpowiedź. Przydałaby się też opcja edycji nazwy projektu.
 14. Cairns

  Adsense - Nowe konto w przypadku bana

  "1. Czy dane, które podam w programie Adsense (tj. imię, nazwisko) muszą być takie same, jak te na koncie bankowym?" - nie, ja dodałam drugi numer konta, w którym nie ma żadnych moich danych. Konto jest po prostu weryfikowane jakąś tam wpłatą.
 15. Cairns

  Wystawiacz ogłoszeń, rejestrator profilii, itp

  Czy można pogrupować projekty?