Cairns

Forumowicze
 • Zawartość

  211
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

4 Neutral
 1. Jeśli zarabiasz tylko na Adsense, to lepszy podzielony, bo masz więcej podstron z reklamą. A jeśli zależy Ci, aby użytkownik doczytał do końca, to lepiej mieć cały - im dalej, tym mniej osób czyta.
 2. Cairns

  raport naruszeń adsense (?)

  W panelu nic się nie pojawiło. Mam za to następny taki sam e-mail z 21 lipca, ale w panelu znowu ani widu ani słychu o co chodzi.
 3. Cairns

  raport naruszeń adsense (?)

  5 czerwca dostałam dokładnie takiego samego maila, ale nie było nic w panelu. Nie ma też zmian w wyświetlaniu reklam.
 4. Cairns

  Zawiecha AdSense?

  Ja mam dokładnie tak samo. Ok 12:00 było 0 i dane niedostępne, a teraz 17 wyświetleń i kilka groszy zarobione Edit. Ale pomimo kilku groszy (dosłownie) jakie RPM Zawsze mogliby takie dawać
 5. Cairns

  Strona z kawałami

  Kilka lat temu prowadziłam kilkanaście stron z kawałami. Zablokowali tylko tę, która coś tam zarabiała. Powodem był content - niskiej jakości, powtarzający się. Reszta stron jeszcze długi czas później miała się dobrze. Ostatecznie jednak doszłam do wniosku, że to niezbyt opłacalne i nie mam już żadnej takiej strony
 6. Czekaj czasu Na dużych stronach mam taką wtyczkę, co zmienia w zależności od urządzenia. Nie jest zbyt doskonała, bo ze swojej komórki nadal widzę jednostkę 300x600, ale intencje miałam dobre.
 7. U mnie jednostki elastyczne zarabiają o wiele gorzej od normalnych. Po przejściu na responsywność nie można też dawać dużych jednostek na górze strony (przysyłają ostrzeżenia), więc na Twoim miejscu zastanowiłabym się.
 8. Cairns

  Co jest z tymi stronami nie tak?

  Co to była za strona, że przyrównujesz ją do Wyborczej i Money? Te serwisy mają tyle treści, że jeden artykuł (pewnie z jednej informacji prasowej albo sponsorowany) nie ma znaczenia. Przygotuj sobie blog na jakiś temat, wrzuć kilkanaście artykułów od serca i go zgłoś. To nie takie trudne.
 9. Zależy jaki masz cel. Jeśli celem jest, żeby ktoś wrzucił kilka postów za Ciebie i ewentualnie odpowiedział komuś na komentarz, to może wystarczyć.
 10. Pewnie dlatego, że aby zarobić, musisz sprzedać jakieś zdjęcia Jak mają sprawdzić kto do nich wrzuca zdjęcia i kogo w razie czego pociągnąć do odpowiedzialności? Tak sobie gdybam jako klientka banków zdjęć Jak chcesz zarobić, musisz podjąć pewne ryzyko. Najbezpieczniej jest trzymać swoje zdjęcia na aparacie, ale wtedy z pewnością nic nie sprzedasz, ani nikt ich nie zobaczy.
 11. Poszukaj po "banki zdjęć". Mniejszy serwis może mieć mniej klientów i niewiele sprzedasz. Nie rozumiem Twojej obawy. Chodzi o prawa autorskie, więc naturalne że chcą Cię zweryfikować. Wyobraź sobie, że potem ktoś się do nich zgłasza i mówi: "te zdjęcia są moje, a ktoś je do Was wrzucił".
 12. Jest to stare info, bo dawno u nich nie byłam, ale na 123rf też chcieli taki skan. Fotolia to duży, poważny serwis.
 13. OK. Dzięki za odpowiedź. Przydałaby się też opcja edycji nazwy projektu.
 14. Cairns

  Adsense - Nowe konto w przypadku bana

  "1. Czy dane, które podam w programie Adsense (tj. imię, nazwisko) muszą być takie same, jak te na koncie bankowym?" - nie, ja dodałam drugi numer konta, w którym nie ma żadnych moich danych. Konto jest po prostu weryfikowane jakąś tam wpłatą.