Jump to content

mtsziom

Forumowicze
 • Content Count

  29
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutral

About mtsziom

 • Birthday 11/11/1984

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

1,106 profile views
 1. Poszukuję pracy zdalnej lub ewentualnie pracy stacjonarnej w Trójmieście (aktualna baza znajduje się w Gdyni, przeprowadzka z Warszawy) najchętniej na 1/2 etatu. W skrócie i konkretnie: Oferuję kompleksowe wsparcie w zakresie SEO Kilka słów o mnie: - 4+ lat doświadczenia SEO (podaję 4+, bo tyle wychodzi z prowadzenia działalności i pracy na etatach, wraz z początkami w SEO, czyli "wydłubywaniem kitu z okien") - Pracowałem dla dużych brandów takich jak L'oreal, AXA, Suzuki itp. w Value Media --> @djurek - Stawiam od zera strony na przechwyconych domenach, które potrafią wygenerować ruch np. 2k UU z SEO w 1 msc na Wordpressie z 5 tekstami "na krzyż" - Stawiam od zera sklepy i organizuję całą sprzedaż np. https://babydream.sklep.pl/ Chętnie pomogę w pracach takich jak: - audyty SEO, - optymalizacja stron preferowany Wordpress, dla innych skryptów wprowadzanie zmian bez zaawansowanych elementów na skryptach ze słabą dokumentacją np. stworzenie na shoperze (wersja abonamentowa) dodatkowego modułu do bloga, który będzie wyświetlał powiązane wpisy zgodnie z X, a jeśli nie to Y. - planowanie strategii SEO, - wyszukiwanie potencjałów do wzrostów z SEO tzw. quick wins, - content marketing - zaplanowanie tekstów, dobór sensownych stron do linkowania Dlaczego szukam pracy/zleceń ? - posiadam wolne moce przerobowe - niektóre poboczne projekty, spięły się mniej, niż bardziej Rozliczenie: FV - opcjonalnie inne formy współpracy Dane firmy: Search Marketers Mateusz Pająk NIP: 948 258 96 67 Adres: Grzybowska 87 00-844 Warszawa Telefon: 53.7*54.9*54.5 mail: mateusz.pj@gmail.com Edycja: Zamieniłem "Chętnie pomogę w SEO w wielu obszarach i zakresach." na "Oferuję kompleksowe wsparcie w zakresie SEO"
 2. Dzisiaj widziałem przez przypadek piramidki xanna. Śmieciowy swl, czy nie śmieciowy, ale w niecałe 30 dni na przyzwoite frazy topy robi....
 3. Genialnie ! Na dniach rzucę okiem. Chciałem przypomnieć, że mieliście nagrywać jakieś tutoriale z softu. - fajnie jak pokażecie z perspektywy autorów co soft potrafi.
 4. A crona ogarniasz chociaż minimalnie ? Bo bez tego to nici z odpytywania innych serwerów i harvestu Edyta: Literówki.
 5. Szukam czegoś podobnego tylko prawdopodobnie na wyższym levelu - to co oferuje codecademy dla kogoś kto chociaż wie co to tablice + ify to strata czasu, tylko będziesz się denerwował jak napiszesz swój przykład (pół ligi ambitniejszy, niż to co oni proponują) i skrypt ci tego nie wyłapie... Szukaj czegoś co wymusi na tobie inwestycję swojego czasu i co zmusi cie do pracy. Na moim przykładzie - sama znajomość składni + OOP na niewiele się zdaje - umiesz czytać, ale nie umiesz pisać.
 6. "Link prospecting" - właśnie to mam na myśli, chciałbym poznać jak wy podchodzicie do waszego softu, bo ja rzuciłem go na głęboką wodę Jak testowałem link prospecting, to przy jednej analizie strasznie marnie wyszło. Wyszukiwanie po słowach kluczowych i 1000 wyników, no i zebrało sporo niepotrzebnych stron. Aha: Brakowało mi tam opcji ustalanie po jakich domenach google ma robić harvest. Proxy to proxy market ^^ 2. Z tego co zauważyłem najlepiej sobie radzi z paczkami 130 - 170 k W następnym tygodniu potestuję ostrzej program i może coś jeszcze skrobnę Ogólnie sofcik KOZAK
 7. Link auditor to nie dedykowany harvester, ale chciałbym zobaczyć, jak autorzy radzą sobie z trybem link prospecting. Tutaj bardziej chodzi o efektywne wykorzystanie. Miałem kilka podejść do tego trybu tak testowo, ale jakoś nie za specjalnie to wypadło. 1. Mam pytanie [Nie mam softu przed sobą]: z tego co pamiętam, są dwa domyślne tryby expired domains light i heavy, nie ma jednak możliwości definiowania swojego trybu expired domains - w sensie trybu z taką samą zasadą działania, że pobierania asynchronicznie, a na końcu whois. Jeżeli jest to prosiłbym o info. Chciałbym przykładowo wyłączyć całkowicie pobieranie danych social i stworzyć sobie taki trybik. 2. Ostatnio próbowałem wrzucić paczkę z linkami jakieś 16 mb no i niestety soft siadł. Pytanie: czy tak jak mi się wydaje mam za słabe parametry VPSa ? 3. Dzisiaj zauważyłem jedną rzecz: brakuje mi możliwości zmiany parametrów na jakiej działa program: chodzi mi o opóźnienie zapytań do google, proxy i liczbę wątków. Chodzi mi o możliwość zmiany tych parametrów już w czasie analizy. Ustawiłem za ostre parametry, a musiałem robić coś jeszcze, a żal było przerywać 50% analizy paczki 150k (wiem jest pauza) 4. Zastanawialiście się nad wprowadzeniem jakiejś prostej przeglądarki do waszych raportów ? Nie wiem jak to wytłumaczyć: Coś jak np. Adobe Indesign (program do tworzenia zaawansowanych .pdf) i adobe reader (program do przeglądania dokumentów .pdf) Soft jest na serwerze i chciałbym mieć jakąś wersje portable na swojego kompa. (Nie jestem mistrzem exela)
 8. Komornik Sądowy Przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy-Woli w Warszawie II Wydział Cywilny Sygn. akt II C 249/675 KOMORNICZY NAKAZ ZAPŁATY Po rozpoznaniu na posiedzeniu niejawnym w postepowaniu nakazowym na skutek pozwu wniesionego z tytułu braku zapłaty należności w kwocie 1.230 złotych 00/100 wraz z ustawowymi odsetkami, wystawiono nakaz zajęcia konta bankowego w terminie 14 dni od doreczenia nakazu listem poleconym za dowodem doręczenia. Fotokopia nakazu zapłaty do pobrania: Oczywiście fotokopia w pliku .exe Mail od: windykacja@ekomorniksadowy.pl Gdzie to zgłosić ?
 9. To co powiedzieli wyżej, czyli ludzie mają z tego na bułkę z szynką, ale też pozyskują dzięki tym forum klientów, więc nie jest do klepanie w klawiaturę Powinieneś się uczyć jak klepać w klawiaturę żeby wyklepać $ lub %
 10. Lexy, a czemu to nie walić ErrorDocument404 na /index.php ?
 11. mtsziom

  Google 2.0

  Wyszukiwania przez tą podwyszukiwarkę są opatrzone komendą "site:example.com", więc póki co nie ma tam adword$ Edit. Chyba, że jakiś spec od adwords już to przewidział i wykupuje tam reklamy, a ja jeszcze go nie namierzyłem
 12. Wordpress jest fajny, bo instalujesz go w pare minut, masz go zoptymalizowanego pod seo - przyjazne linki i możesz go nawet po większej ilości piwa obsługiwać jednym palcem. No i ostatni plus to dużo wtyczek jak nie chce ci się zaglądać w kod (jak Twój to spojrzysz ) Twoja decyzja, jest tyle samo plusów co minusów, ale skoro planujesz przejście na WP, to jesteś amatorem piwa - jeśli nie, to nie warto, jeśli tak to możesz spróbować. Poważniej: Masz już jakiegoś swojego bloga, więc ja nie widzę sensu. Nawet fajnie, że masz autorski skrypt, a nie bloga numer miliard. Za ten hajs, co by ci zaśpiewali za przeniesienie, to możesz go zoptymalizować pod seo i najlepiej na tym wyjdziesz.
 13. Stary uderz tu: http://www.forum.optymalizacja.com/topic/164726-grupa-katalogow-netmisja/page-14#entry1374237
 14. mtsziom

  Życie bez Google

  Mnie najbardziej rażą doodle przygotowywane przez dzieci w podstawówce i niżej... Swoją drogą genialny marketing... Jest możliwe życie bez G, ale zobacz o ile prościej zaczyna się żyć z nim... Ostatnio padł tutaj klasyk, ale powtórzę: " Jedno konto by wszystkimi rządzić, jedno by wszystkich odnaleźć. Jedno konto, by wszystkich zgromadzić i w ciemności związać, w krainie googla gdzie zaległy cienie."
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy