kacper3355

Forumowicze
 • Content Count

  76
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Contact Methods

 • Website URL
  https://smartfonowcy.pl/

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

1,122 profile views
 1. Hej. Poszukuję osoby, która napisze krótkie (max. 500 znaków / kategoria) opisy kategorii z uwzględnieniem podanych przeze mnie słów kluczowych. Tematyka gry wideo. Potrzebuję obecnie 8 opisów. Płacę 25 zł za całość. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu przez maila gh@gmq.pl. Pozdrawiam!
 2. Na samym wykopie nie da się zbudować społeczności W moim przypadku 95% osób z tego portalu już nigdy nie wraca.
 3. Hej. Potrzebuję logo w formacie svg wykonane w Illustratorze - w najlepszej możliwej jakości (by krawędzie były perfekcyjnie gładkie, nie-poszarpane). Mam takie logo już zrobione - to po prostu zwykły napis bez żadnych udziwnień, z jedną literką delikatnie odchyloną i w innym kolorze. Mam nawet plik z Illustratora (projekt). Po prostu szukam kogoś, kto zna się na tym programie i umie zapisać logo w najlepszej możliwej jakości - kiedy sam to robię, to krawędzie są strasznie poszarpane i źle to wygląda na stronie internetowej. Jeśli mój plik się nie nada, to trzeba będzie wykonać to logo od zera, ale tak jak mówiłem, to 5 min roboty, bo to tylko zwykły napis. To 5 min pracy dla osoby która się na tym zna. Zapłacę 15 zł - kontakt przez PW na forum lub na maila kacper3355[małpa]wp.pl.
 4. Hej. Poszukuję osoby, która zmodyfikuje mi delikatnie gotowy już skrypt php w Buddypress (Wordpress) oraz ostyluje pewne elementy. Otóż mam gotowy skrypt, który odpowiada za rozwijanie i zwijanie komentarzy w Buddypressie. Chciałbym go jednak delikatnie zmodyfikować. Mianowicie: 1. komentarze muszą być domyślnie ukryte - mają się rozwijać dopiero po naciśnięciu przycisku "pokaż komentarze". 2. Po rozwinięciu komentarzy, tekst przycisku musi się automatycznie zmieniać (teraz jest pokaż/ukryj komentarze). Jeśli komentarze będą rozwinięte, to tekst przycisku musi być "ukryj komentarze". Kiedy komentarze są zwinięte, tekst przycisku musi brzmieć "pokaż komentarze". 3. Po kliknięciu przycisku "pokaż komentarze" ma się wyświetlać tylko 15 najnowszych komentarzy - jeśli jest więcej, to musi być widoczny przycisk "pokaż więcej komentarzy", który będzie ładował po kolejne 15 komentarzy. 4. Chcę zmienić położenie przycisków pokaż/ukryj komentarze - ma się znajdywać mniej więcej w tym miejscu (pod postem)- 5. Chcę domyślnie wyświetlać tylko 3 odpowiedzi na komentarze - potem pokazać przycisk "pokaż więcej odpowiedzi". 6. Chcę dodać automatyczne "wspomnienia o użytkowniku (mentions)" do każdej odpowiedzi. Tzn. kiedy użytkownik odpowiada komuś na komentarz, to w polu do wpisywania komentarza musi się automatycznie wyświetlać nazwa tego użytkownika - np. @Tester, by dostał powiadomienie i było widać do kogo jest odpowiedź. Zamiast tego możemy równie dobrze dodać tekst obok nazwy użytkownika odpowiadającego np. "Użytkownik1 do Użytkownik3" (chodzi cały czas o odpowiedzi, by był widać komu odpowiadamy) - po kontakcie zdecydujemy. Obecnie to wszystko wygląda tak - https://bit.ly/2x1mbPY Skrypt wyświetlania komentarzy działa i rozwija je bez problemu, ale chodzi mi tylko o wprowadzenie powyższych modyfikacji. Teraz CSS: 1. Chcę dodać delikatne, równe wcięcie do odpowiedzi na komentarz - tutaj screen: https://i.imgur.com/SQyN4jM.jpg Chętnych zapraszam do kontaktu przez forum lub na maila kacper33555[małpa]wp.pl - dokładnie wytłumaczę co i jak. Za wykonanie zlecenia zapłacę 150 zł - dla osoby znającej dobrze PHP i CSS to godzina-dwie pracy.
 5. kacper3355

  Nie mogę edytować szablonu - Wordpress

  Pomoże ktoś? Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 6. kacper3355

  Nie mogę edytować szablonu - Wordpress

  Zauważyłem, że mogę edytować szablon w zakładce personalizacja i "dodatkowy CSS". Niestety Child theme nie działa, ani edytowanie w plikach oryginalnego szablonu... Ma ktoś jakiś pomysł? link do mojej strony - https://goo.gl/XStL5f
 7. kacper3355

  Nie mogę edytować szablonu - Wordpress

  @Aleksiejs To na pewno nie to. To czysty Wordpress, dopiero postawiony = zero pluginów. Wina hostingu to także nie jest, inne strony bez problemu mogę modyfikować. Tylko z tą jest problem...
 8. Cześć. Kupiłem szablon na ThemeForest, ale za nic nie mogę go edytować. Stworzyłem child theme - zmiany się nie pokazują. Próbowałem nawet edytować w oryginalnym szablonie - również nic. Co może być problemem takiego stanu rzeczy? Kod jest na 100% dobry, próbowałem zmienić różne proste rzeczy. Z góry dziękuje za pomoc. :-)
 9. Pio4, dzięki :-) Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 10. kacper3355

  Smartfonowcy.pl

  @dudekm 1. To akurat kwestia gustu. 2. W takim razie jak byś to widział? 3. Tagi są na dole a kategoria i data na górze, moim zdaniem to wygląda całkiem ok ;-) 4. W stopce nie ma nic ciekawego. W pewnym sensie chodzi o to, by jej nie było widać. 5. Możesz odrobinę jaśniej? @Maciejus Dzięki za opinie. Każdy news ma na dole odnośnik do tekstu źródłowego.
 11. kacper3355

  Smartfonowcy.pl

  Cześć! Proszę Was o ocenę mojej strony pod adresem www.smartfonowcy.pl Proszę o ocenę treści jak i designu strony desktopowej i mobilnej. Pozdrawiam :-)
 12. Cześć. Szukam osoby, która pomoże mi zmodyfikować jeden element szablonu w Wordpressie (chodzi tylko o CSS). Mianowicie, chodzi o to, by menu mobilne było wyświetlane do ok. 1100-1200px szerokości a nie do 959 tak jak jest teraz. Mogę zapłacić za to 10zł, to w końcu mniej niż 5 min roboty dla osoby która się na tym zna ;-) Chętnych zapraszam na maila kacper3355[małpa]wp.pl lub na wiadomość prywatną na forum.