; Jump to content

wojzak

Forumowicze
 • Content Count

  54
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About wojzak

 • Birthday 02/26/1989

Contact Methods

 • Website URL
  http://kartkuje.pl/

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Bydgoszcz

Recent Profile Visitors

458 profile views
 1. Witajcie! zlecę pisanie tekstów o tematyce związaną ze ślubami, tematy będą w części z góry narzucone a w części daje wolną rękę. Mile widziane kobiety z wiadomych względów Ilość: 2,3 teksty tygodniowo długość: od 1000 znaków do ...... w zależności od tematu wymagania: * szukam osoby komunikatywnej którą faktycznie interesuje temat, jest przed .. po ślubie i ma własne spostrzeżenia/ma coś do powiedzenia na ten temat. * Oczywiście unikalność Osoby zainteresowane proszę o kontakt na maila: wojtek@kartkuje.pl proszę również o wycenę przy kontakcie ze stawką za 1000 znaków
 2. Witam, zlecę teksty o tematyce około ślubnej. Regularna współpraca. Proszę o oferty na adres: wojtek@kartkuje.pl interesują mnie teksty około 2000 znaków. Zależy mi na unikalności którą będę sprawdzał.
 3. Czołem koleżanki, koledzy ..... prowadzę sklepik gdzie głównie sprzedaje zaproszenia na wszystkie okazje ... http://kartkuje.pl/ Nazwy moich produktów ciągle się dublują (zaproszenia ślubne wzór X, zaproszenia ślubne wzór Y, zaproszenia ślubne wzór Z itd.....) czy wpływa to negatywnie na pozycję całości? Chciałbym aby na frazę: zaproszenia ślubne najwyżej była kategoria a nie dany wzór zaproszenia. PS. znacie kogoś dobrego kto się tym zajmuje(ogólnie optymalizacją tytułów itp.)? za hajsy oczywiście. Za allegro dziękuje
 4. a jeżeli dany produkt pasuje do więcej niż jednej kategorii? Umieszeczenie go powiedzmy w 3 kategiach jak wpłynie na całość sklepu?
 5. Witajcie, mam pytanie: Jak poprawnie budować kategorie i czy taki układ jak poniżej jest prawidłowy: Tulipany tulipany odmiana A (i z tej odmiany 5 produktów) tulipany odmiana X (i z tej odmiany 5 produktów) tulipany odmiana XY (i z tej odmiany 5 produktów) tulipany odmiana XYZ (i z tej odmiany 5 produktów) Róże róże różowe (i z tej odmiany 2 produktów) róże ze wstążką (i z tej odmiany 2 produktów) itp Zakładając ze w kategorii głównej znajdą się wszystkie tulipany a w każdej z pod kategorii dana odmiana z osobnym tekstem ograzkami itp. Czy lepiej tak zbudowac kategorie jak wyżej czy nie rozdrabniać się i wszystko umieścić w kategorii Tulipany jako osobne produkty? Co jest korzystniejsze dla pozycjonowania długiego ogona?
 6. sklep był pierwszy, allegro jest kopią z tym że allegro jest mocne i tu dylemat.
 7. Czy taki sam opis na allegro i własnym sklepie może zaszkodzić pozycji sklepu na dana frazę? Zakładając że treść na sklepie pojawiła się najpierw i mam przypisane autorstwo do sklepu.
 8. @up hm, a jak mogę na głównej "stworzyć" H1?
 9. Hej, Mam mały problem, wrzuciłem moją stronę do analizy przez stronkę: http://www.seoptimer.com/ Wynik testu pokazuje mi że moja strona nie posiada znaczników H1 a praktycznie same znaczniki H2 Jednak narzędzie Screaming Frog pokazuje że H1 są OK oraz H2 też się zdarzają. Komu ufać? Może ktoś bardziej PRO zajrzy w kod i sprawdzi jak to jest? www.kartkuje.pl
 10. Czołem, Tworzę małą stronkę na własne potrzeby i jednym z elementów strony, (z mojego punktu widzenia kompletnie bez znaczenia) są przykładowe teksty życzeń i zaproszeń, teksty te można znaleźć na różnych innych stronach, są to ogólnodostępne przykładowe teksty (np.zaproszeń ślubnych) które klient może wybrać na własne zaproszenia. Strona ogólnie ma się zajmować sprzedażą zaproszeń kartek itp. i taki element jak przykładowe wzory jest potrzebny dla klienta. i teraz pytania: 1. Czy duplicate content osłabia wiarygodność całej strony? 2. Jak "wyłączyć widzialność" tych wpisów dla gugla? 3. Może lepiej usunąć te wpisy lub wrzućić w formie obrazków?
 11. Jesteście bardzo zgodni
 12. Witam, Temat poruszany na forum i innych miejscach ale niestety nie znalazłem aktualnych odpowiedz. Pytanie: Czy duża ilość linków NOFOLLOW (duża ~ około 50) ze strony głównej zaszkodzi "mocy" strony? Pytanie 2: Czy częste linkowanie (nofollow) do innych stron z różnych wpisów zaszkodzi stronie?
 13. Witajcie, prowadzę bloga na WP tematyka kulinarna, średnio dziennie miałem ok. 2 000 odwiedzin, Kilka dni temu zmieniłem skórkę na Hueman i praktycznie wszystkie pozycje lecą w dół a z 2 tysięcy dziennie wchodzi około 900 - 800 osób i spada. Jakaś przyczyna? Szansa powrotu pozycji? Zmienić skórę na poprzednią? Jakieś pomysły? Strona o której mowa znajdziecie u mnie w stopce pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy