Jump to content

Rachunkowy

Forumowicze
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Rachunkowy

 • Birthday 12/26/1990

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Leicester
 1. Jak to się mówi każdy szuka niszy w której może otworzyć coś nowego.
 2. Trochę dziwna teoria, jak ktoś mógł ją mieć na testach kiedy była już moja i był na niej mój opis. Sprawdzałem wcześniejszy i nie było żadnego a potem uległ zmienię ? Trochę się to nie dodaje.
 3. Tak, postawiłem tam IPB ale ktoś pozmieniał opisy jak stała na WP.
 4. Witam, Niecały albo cały tydzień temu nabyłem domenę zabojstwo.pl z braku laku i i pomysłu jak ją zagospodarować postawiłem wp i wpisałem opis zabójstwo na zamówienie coś w ten deseń. Następnego dnia patrze w google a tu w tytule "zabojstwo.pl - Być może ta domena jest na sprzedaż!" Opis "zabojstwo.pl. Find the best information and most relevant links on all topics related to zabojstwo.pl. Być może ta domena jest na sprzedaż! 2014 Copyright." Dziś sprawdzam ten nabytek bardziej i zastanawiam się kto przy tym mógł coś majstrować czy to agenci z googla czy obsługa serwera. W każdym bądź razie na bingu yahoo i duckducku nie ma tego opisu. Dni w jakich domena pojawiła się na liście domen usuniętych: - 2010-07-22 08:04:26 - 2012-02-08 08:05:04 - 2013-04-27 08:31:41 - 2014-08-18 08:27:19 Drugie pytanie co może powodować że domena pojawiła się na liście domen usuniętych:??
 5. A co Google mówi o takich sieciach przecież to się niczym nie rożni od kupowania płatnych linków przez sklepy. Chyba że sie myle to mnie popraw prosze.
 6. Może ktoś udostępnić plik serwer padł.
 7. U mnie pokazuje 157.. Jak mogę obniżyć bo 157 to zdecydowanie za dużo jak na mój projekt 100 jeszcze przejdzie.
 8. Właśnie przeglądam nowe końcówki i gov.uk przykuła uwagę. Od razu przypomniała mi się afera z chłopakiem który podszył się pod kancelarie prezydenta i załatwili mu prace w TVP. Może teraz też coś wyjdzie ciekawego może David Cameron napisz do któregoś z naszych polityków ha.
 9. Witam, Nie zgłebiłem tematu tej końcówki i dziś wieczorem otrzymałem @ o takiej treści, natrafiłem na temat ale był juz archiwalny i nie dało sie w nim wypowiedzieć czy ktoś miał już podobne przygody z tą końcówką w ovh i jak to załatwił i ile to trwało ??
 10. To akurat jest oczywiste ale do czego zmierzam wpisując "biuro rachunkowe wrocław" google moze zaproponowac "biuro rachunkowe wrocław dorota"? głownie o to mi chodzi dlatego nie ujołem tego w pierwszym wpisie przez co może sie nie zrozumielismy.
 11. Witam, zastanawiam się jakim sposobem pozycjonować regionalna domenę, konkurencji nie ma, frazy są dość proste "biuro rachunkowe miasto imię" domena jest świeża wiec mogę robić to i owo ale chce się poradzić ekspertów zanim zacznę. Czy lepiej pozycjonować na 4 rożne słowa razem i łączyć je jednym linkiem, czy lepiej porozbijać je i pozycjonować se osobno ??
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy