kris_set

Forumowicze
 • Content Count

  1,187
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

kris_set last won the day on September 25 2014

kris_set had the most liked content!

Community Reputation

453 Excellent

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. kris_set

  Seopilot.pl

  Sorry za złotą łopatę Ale z tym uśpieniem konta to uważaj, nie zostawiaj tam żadnych pieniędzy, bo je stracisz. Grosze z programu partnerskiego (27,57 zł) zostały mi w tym miesiącu zjedzone przez "Opłatę abonamentową". Nie mam o to pretensji - kod reklamy Seopilota od dawna mi się nie wyświetlał na mojej stronie, bo zarobki były marne i nie chciało mi się tego naprawiać, więc spoko, niech sobie wezmą te ostatnie grosze. Ale bałem się, że będą mi naliczać tą "Opłatę abonamentową", aż się u nich zadłużę na miliony monet. Na szczęście nie. "Po wyczerpaniu się środków na Koncie Użytkownika pobieranie opłaty za utrzymanie konta zostaje wstrzymane".
 2. kris_set

  Szyfrowanie ssl

  Dzięki, zaraz sprawdzę --- Zainstalowałem, a potem odinstalowałem SSL Insecure Content Fixer. Wtyczka Really Simple SSL ładnie podmienia wewnętrzne linki; sprawdziła się m.in. tutaj https://www.reklamobot.pl/forums/topic/gdzie-zalozyc-temat-jesli-nie-ma-odpowiedniej-kategorii/
 3. kris_set

  Szyfrowanie ssl

  Ja właśnie walczę z tematem Trzeba coś aktywować w panelu? Zarejestrowałem się na Cloudflare, zmieniłem adresy DNS w panelu Hekko na te podane w Cloudflare, sprawdziłem za pomocą Whois, że są ustawione. Trzeba coś aktywować w panelu? Mam tam takie coś: Zrobiłem Krok pierwszy i krok drugi wg instrukcji z https://www.seowordpress.pl/darmowy-certyfikat-ssl/ Na stronie wyświetla mi się "Witryna „www..pl” używa nieprawidłowego certyfikatu bezpieczeństwa. Ten certyfikat jest prawidłowym certyfikatem tylko dla następujących nazw: *.biznes-host.pl, biznes-host.pl" Muszę coś pokombinować w ustawieniach, skopiować coś na serwer? Postawię Ci piwo, jakby co
 4. kris_set

  Stworzenie forum

  Ja sobie testowałem wtyczkę bbPres, wygląda to mniej więcej tak: http://www.reklamobot.pl/forums/ http://www.reklamobot.pl/forums/topic/idealne-forum-wielotematyczne-jak-powinno-wygladac/ Mega proste, mało funkcji, ale da się pisać. No i nie opanowałem tam rejestracji, zakładam tam konta ręcznie. W panelu DirectAdmin powinno być forum na darmowym skrypcie MyBB albo phpBB. Najfajniejsza opcja, pod warunkiem, że będziesz mieć ruch na forum.
 5. kris_set

  Stworzenie forum

  Na jakim skrypcie masz swoją stronę? Na WordPressie? Jest wtyczka bbPress.
 6. kris_set

  Planeta-seo :Testowy wpis

  Testowy komentarz do testowego wpisu
 7. kris_set

  Chmura tagów na forum phpbb 3.1

  Już nieaktualne Pomogła zmiana regexu na /^[\- a-z0-9żźćńółęąśŻŹĆĄŚĘŁÓŃ]{3,30}$/i
 8. W sumie nie za bardzo wiem, w którym dziale zamieścić wpis; ten wydaje mi się najodpowiedniejszy ze wszystkich Znajoma ma problem ze znalezieniem rozszerzenia chmury tagów z polskimi znakami do forum opartego na skrypcie phpbb 3.1 Ktoś z Was mógłby pomóc? Z góry dzięki
 9. Jedno z rozwiązań, wersja hardcore: Linki do profili użytkowników na danej podstronie: pogrzebać w plikach i zrobić tak, żeby były widoczne tylko dla zalogowanych. Podstrony użytkowników zostawić, niech linkują do strony głównej i innych podstron.
 10. Oczywiście, że taki link jest poprawny. Błędem byłoby ukrywanie go w jakiś inny sposób, tak aby wyświetlał się tylko "text text", bez anchora w środku.
 11. kris_set

  Jak się zwracać do Internautów?

  Wiem, jaka jest netykieta, ale brakuje mi tego typowego polskiego "per Pan" w internecie, zwłaszcza na forach - Witam. Mam na imię Krzysztof. Mam do Państwa prośbę. Mogliby Państwo ocenić pod kątem SEO moją stronę internetową www...... pl? - Sprawdziłem na szybko i moim zdaniem powinien Pan zainstalować inny motyw, ponieważ aktualny nie zawiera tzw. mikroformatów. - Dziękuję za odpowiedź, jednak nie do końca rozumiem Pana wypowiedź, ponieważ pozycjonowanie nie jest czymś, czym zajmuję się na co dzień. Mógłby Pan rozwinąć myśl? Z szacunkiem, kulturalnie Nawet gdyby ktoś chciał powiedzieć coś niemiłego, to musiałby powiedzieć tak jak przy osobistym spotkaniu w cztery oczy A tak to każdy z każdym jest równy, każdy w każdej chwili może podnieść ciśnienie każdemu, każdy myśli o sobie jako autorytecie i ma roszczeniową postawę wobec innych.
 12. kris_set

  profesjonalny landingpage

  Mówcie, co chcecie, ale mnie ta strona przekonuje, że gość się zna na rzeczy. Gdybym szukał laryngologa w okolicy, poszedłbym do niego. Można się śmiać, ale reklamy oparte na schemacie "banki go nienawidzą" też mają prostackie grafiki, a są skuteczne, bo trafiają do określonej grupy odbiorców. Gdybym szukał laryngologa, to bym się pośmiał z grafiki na stronie, ale i tak bym się zapisał do gościa na zabieg, bo fajnie tłumaczy, co i jak. Wstawia trochę obrzydliwe grafiki w swoich wpisach, ale gdybym miał problemy z gardłem, to przynajmniej wiedziałbym, za co płacę.
 13. Sprzedam 100 tekstów po 1000 znaków ze spacjami z frazą "fotografia ślubna" w jakości "Tekst preclowy", które kupiłem w serwisie TextBookers za punkty z programu partnerskiego. Autorką dużej części z nich, jeśli nie większości, jest pani Aleksandra z oceną 5,70/6. Sprzedam całą paczkę (plik TXT) za 100 złotych, nie wystawiam faktury VAT. Kontakt z mną: wirtualny(wiadomoco)o2.pl (najlepiej) albo przez PW