Jump to content

kris_set

Forumowicze
 • Content Count

  1,186
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

kris_set last won the day on September 25 2014

kris_set had the most liked content!

Community Reputation

454 Excellent

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. MaxPan, zapomniałem adresu e-mail i hasła do konta Beerbant
 2. Sorry za złotą łopatę Ale z tym uśpieniem konta to uważaj, nie zostawiaj tam żadnych pieniędzy, bo je stracisz. Grosze z programu partnerskiego (27,57 zł) zostały mi w tym miesiącu zjedzone przez "Opłatę abonamentową". Nie mam o to pretensji - kod reklamy Seopilota od dawna mi się nie wyświetlał na mojej stronie, bo zarobki były marne i nie chciało mi się tego naprawiać, więc spoko, niech sobie wezmą te ostatnie grosze. Ale bałem się, że będą mi naliczać tą "Opłatę abonamentową", aż się u nich zadłużę na miliony monet. Na szczęście nie. "Po wyczerpaniu się środków na Koncie Użytkownika pobieranie opłaty za utrzymanie konta zostaje wstrzymane".
 3. Dzięki, zaraz sprawdzę --- Zainstalowałem, a potem odinstalowałem SSL Insecure Content Fixer. Wtyczka Really Simple SSL ładnie podmienia wewnętrzne linki; sprawdziła się m.in. tutaj https://www.reklamobot.pl/forums/topic/gdzie-zalozyc-temat-jesli-nie-ma-odpowiedniej-kategorii/
 4. Ja właśnie walczę z tematem Trzeba coś aktywować w panelu? Zarejestrowałem się na Cloudflare, zmieniłem adresy DNS w panelu Hekko na te podane w Cloudflare, sprawdziłem za pomocą Whois, że są ustawione. Trzeba coś aktywować w panelu? Mam tam takie coś: Zrobiłem Krok pierwszy i krok drugi wg instrukcji z https://www.seowordpress.pl/darmowy-certyfikat-ssl/ Na stronie wyświetla mi się "Witryna „www..pl” używa nieprawidłowego certyfikatu bezpieczeństwa. Ten certyfikat jest prawidłowym certyfikatem tylko dla następujących nazw: *.biznes-host.pl, biznes-host.pl" Muszę coś pokombinować w ustawieniach, skopiować coś na serwer? Postawię Ci piwo, jakby co
 5. kris_set

  Stworzenie forum

  Ja sobie testowałem wtyczkę bbPres, wygląda to mniej więcej tak: http://www.reklamobot.pl/forums/ http://www.reklamobot.pl/forums/topic/idealne-forum-wielotematyczne-jak-powinno-wygladac/ Mega proste, mało funkcji, ale da się pisać. No i nie opanowałem tam rejestracji, zakładam tam konta ręcznie. W panelu DirectAdmin powinno być forum na darmowym skrypcie MyBB albo phpBB. Najfajniejsza opcja, pod warunkiem, że będziesz mieć ruch na forum.
 6. kris_set

  Stworzenie forum

  Na jakim skrypcie masz swoją stronę? Na WordPressie? Jest wtyczka bbPress.
 7. Testowy komentarz do testowego wpisu
 8. Już nieaktualne Pomogła zmiana regexu na /^[\- a-z0-9żźćńółęąśŻŹĆĄŚĘŁÓŃ]{3,30}$/i
 9. W sumie nie za bardzo wiem, w którym dziale zamieścić wpis; ten wydaje mi się najodpowiedniejszy ze wszystkich Znajoma ma problem ze znalezieniem rozszerzenia chmury tagów z polskimi znakami do forum opartego na skrypcie phpbb 3.1 Ktoś z Was mógłby pomóc? Z góry dzięki
 10. Jedno z rozwiązań, wersja hardcore: Linki do profili użytkowników na danej podstronie: pogrzebać w plikach i zrobić tak, żeby były widoczne tylko dla zalogowanych. Podstrony użytkowników zostawić, niech linkują do strony głównej i innych podstron.
 11. Oczywiście, że taki link jest poprawny. Błędem byłoby ukrywanie go w jakiś inny sposób, tak aby wyświetlał się tylko "text text", bez anchora w środku.
 12. Wiem, jaka jest netykieta, ale brakuje mi tego typowego polskiego "per Pan" w internecie, zwłaszcza na forach - Witam. Mam na imię Krzysztof. Mam do Państwa prośbę. Mogliby Państwo ocenić pod kątem SEO moją stronę internetową www...... pl? - Sprawdziłem na szybko i moim zdaniem powinien Pan zainstalować inny motyw, ponieważ aktualny nie zawiera tzw. mikroformatów. - Dziękuję za odpowiedź, jednak nie do końca rozumiem Pana wypowiedź, ponieważ pozycjonowanie nie jest czymś, czym zajmuję się na co dzień. Mógłby Pan rozwinąć myśl? Z szacunkiem, kulturalnie Nawet gdyby ktoś chciał powiedzieć coś niemiłego, to musiałby powiedzieć tak jak przy osobistym spotkaniu w cztery oczy A tak to każdy z każdym jest równy, każdy w każdej chwili może podnieść ciśnienie każdemu, każdy myśli o sobie jako autorytecie i ma roszczeniową postawę wobec innych.
 13. Mówcie, co chcecie, ale mnie ta strona przekonuje, że gość się zna na rzeczy. Gdybym szukał laryngologa w okolicy, poszedłbym do niego. Można się śmiać, ale reklamy oparte na schemacie "banki go nienawidzą" też mają prostackie grafiki, a są skuteczne, bo trafiają do określonej grupy odbiorców. Gdybym szukał laryngologa, to bym się pośmiał z grafiki na stronie, ale i tak bym się zapisał do gościa na zabieg, bo fajnie tłumaczy, co i jak. Wstawia trochę obrzydliwe grafiki w swoich wpisach, ale gdybym miał problemy z gardłem, to przynajmniej wiedziałbym, za co płacę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy