Kamaro

Nowi Forumowicze
 • Zawartość

  10
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

O Kamaro

 • Urodziny 30.01.1980

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. Kamaro

  Podlinkowanie linkow na forach

  @marecky dziękuję!
 2. Kamaro

  Podlinkowanie linkow na forach

  Jakie indeksery polecicie?
 3. Cześć, Widziałem, że roztrząsane często jest czy domena ma być z www. czy bez www. na początku. Natomiast chciałbym zapytać doświadczonych, czy końcówka podstrony ma znaczenie. Tj: 1 - www.domena.pl/podstrona.html 2 - www.domena.pl/podstrona 3 - www.domena.pl/podstrona/ Czy którakolwiek forma jest bardziej promowana przez google? Czy dobrze rozumiem, że 2 i 3 nie mogą działać równolegle i muszę przyjąć jedną strategię i jeśli się zdecyduje np na 3 to wszystkie linki z 2 zrobić 301 na 3? Dziękuję
 4. Kamaro

  Kupowanie starych domen pod zaplecza

  @Mariusz No tak pytałem czy idę w dobrą stronę, nie czy to jest 100% wyroczni @skream dzięki, historię sprawdziłem, jest legit działalność zbliżona do mojej, spamu nie było
 5. Kamaro

  Szybkość ładowania strony - Test

  Wg https://moz.com/learn/seo/page-speed Jeśli nic nie zmieniasz a wynikami google page speed wieje to obstawiałbym kwestię hostingu.
 6. Kamaro

  Skoki odwiedzin... z USA, Rosji, Chin

  Strona stoi na Wordpressie?
 7. Kamaro

  Adresy IP w CloduFlare, a Google

  Wszystkie swoje zaplecza chowam za cloudflare, czy to jest dobry pomysł? Ustawiam je właśnie na SSLu.
 8. Kamaro

  Kupowanie starych domen pod zaplecza

  Spalona domena czyli taka z masą spamerskich linków A to już weryfikuję za pomocą narzędzi: majestiseo, backlinkwatch i https://moz.com/researchtools/ose W dobrą stronę idę?
 9. Witajcie, Mam domenę www.costamSLOWOKLUCZOWE.pl gdzie realizuję działalność. Ostatnio zorientowałem się, że jest kilka wolnych domen w podobnie zbudowanych tj costaminnegoSLOWOKLUCZOWE.pl które były aktywne kilka lat temu. Te stare domeny na backlinkwatch.com pokazują, że nie ma żadnych backlinków ale googla nazwe tych domen to okazuje się, że linki są, dofollow i czasami w bardzo ciekawych miejscach. Czy warto wykupić takie domeny i postawić tam dobrej jakość zaplecze? Czy będą one tyle samo warte co zwykłe/nowe domeny?
 10. Kamaro

  Cześć

  Witajcie wszyscy!