Jump to content

dino6213221

Nowi Forumowicze
  • Content Count

    4
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
  1. Czy możesz mi wskazać jakiś porządny artykuł o linkowaniu wewnętrznym? lub ewentualnie dać mi przykład jak dobrze zrobić linkowanie wewnętrzne? Na każdej stronie mam odnośnik do reszty podstron. Do każdego linku dodałem tagi title ze słowami kluczowymi. Starałem się dodać w tekście linki które w anchor text zawierałyby słowa kluczowe.
  2. Wielkie dzięki Malec! Bardzo mi pomogłeś! Ad. 1. Użyłem narzędzia które mi podałeś i faktycznie wyszło, że pozycjonowanie pod frazę "remonty rzeszów" może być bardziej opłcalane od "wykończenia wnętrz rzeszów". Zdecydowałem, że będę pozycjonował pod obie frazy. Ad. 2. Dodałem. Teraz strona będzie przekierowana do postaci bez www. Ad. 3. Wydaje mi się, że teraz będzie trochę lepiej. Ponieważ brand name firmy nie jest znany dodawałem go na koniec title. Działałem z zasadą "Ważne słowo kluczowe - mniej ważne słowo | brand name". Co do description starałem się opisać stronę przy użyciu słów kluczowych. Mógłbyś rzucić okiem jeszcze raz? Ad. 4. Znasz może jakiś fajny poradnik jak pisać dobre teksty pod seo na stronę?
  3. Czy możecie jeszcze raz ocenić stronę? Poprawiłem linkowanie wewnętrzne, dodałem tytuły do zdjęć, skróciłem meta description, zmieniłem tytuły podstron, zmieniłem trochę tekst na stronie głównej tak aby występowały w niej słowa wykończenia wnętrz rzeszów. Macie jeszcze jakieś sugestie?
  4. Witam. Mam pewien problem a mianowicie poycjonuję stronę: www.symetro.pl. Wszystko idzie dobrze pod frazą 'wykonczenia wnetrz rzeszów' a pod frazą 'wykończenia wnętrz rzeszów' strona nie pokazuje się w wyszukiwarce. Kodowanie strony ustawione jest na utf-8. Na początku myślałem, że jest to wina złego umiejscowanienia metatagu określającego kodowanie ale gdy przeniosłem go wyżej strona całkowice przestała pokazywać się w google. Czekałem tydzień z nadzieją, że wróci ale tak się nie stało. Macie jakieś sugestie?
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy