Jump to content

ŻONECZKA20

Nowi Forumowicze
 • Content Count

  1
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. 30 x precle polityka 3 x synonimy na 2000 zn 3x synonimy na 7000 zn pożyczka Teksty wysokiej jakości. kontakt zoneczka1991@onet.pl Serdecznie pozdrawiam.
 2. Witam, oferuję pisanie precli, tekstów wyższej jakości, haseł - sloganów reklamowych, opinii na dany temat, tekstów o charakterze reklamowym Jestem osobą kreatywną a moje teksty są tworzone samodzielne i w pełni unikalne:) Mam bardzo dużą wyobraźnię co zacznie pomaga mi w pracy:) Obecnie współpracuję jedną firmą i poszukuję jeszcze co najmniej jednej do podjęcia współpracy. Oczywiście zapraszam także prywatne osoby. Na pewno myślicie sobie Państwo, dlaczego właśnie mnie macie wybrać? Odpowiem - ponieważ znam doskonałe sposoby na klienta a raczej na wpływ jego decyzji:) Gwarantuję zwiększone zainteresowanie wśród klientów. Ceny jakie Państwu proponuję zależą od trudności zlecenia (ale i tak są konkurencyjne jak na osobę, która zna się na swojej pracy). Oferta cenowa (do negocjacji). 1.Precel: 1000 zn-1,50-2,50. 2.Hasła reklamowe : od 10 do 50 zł (4 do wyboru-cena jedna) 3.Teksty reklamowe: 5-20 zł za 1000 zn. 4.Tekst na internetową stronę : od 10-20 zł za 1000 zn. 5.Tekst z synonimami : od 2,50 do 5 zł za 1000 zn. 6.Artykuł(tzw.nie lanie wody): 2-8 zł za 1000 zn.(zależne od trudności tematu) Nie pisze tekstów na niezwykle wysokim, wręcz światowym poziomie ale piszę prawdziwie, trafiając bardzo skutecznie do docelowej grupy odbiorców:) Proszę pisać na e-mail:) Potrafię także podejść temat z każdej strony:) pozdrawiam:) i proszę o kontakt.
 3. Witam serdecznie, jestem copywriterem i zajmuję się rozpowszechnianiem usług w sieci, pisaniem tekstów reklamujących, tekstów ogłoszeniowych oraz tekstów na strony www. Gwarantuje zwiększone zainteresowanie usługą. Moje teksty są świeże, pełne pozytywnej energii oraz pisane samodzielnie. Chętnie podejmę się zlecenia, ze swojej strony oferuję terminowość, poprawność oraz satysfakcję z wykonania zlecenia. Zapraszam do portfolio http://monikamas.wordpress.com/ Zapraszam do współpracy, kontakt: zoneczka1991@onet.pl Bez fv:) Wykonuję: * slogany * precle * artykuły wyższej jakości * teksty na strony www * mailing * teksty ogłoszeniowe * teksty sponsorowane / reklamowe *marketing szeptany *synonimy *projekty ulotek, projekty dla stron *grafika każdego rodzaju do tego wszystkiego dochodzi grafika w dobrej cenie:) Zapraszam do skorzystania z moich usług;)
 4. Sprzedam 20 tekstów po 1000 zn. Teksty są wyższej jakości, z linkami i frazami. Zapraszam, kto pierwszy ten lepszy;) zoneczka1991@onet.pl
 5. [sPRZEDAM] Teksty w kategorii:Przestępczość telekomunikacyjna,Przestępczość internetowa oraz Przestępczość komputerowa. Teksty ciekawe z przytoczeniem artykułów 15 szt;)
 6. Kto rano wstaje ten szybciej kładzie się spać a często w tej branży wszystko kręci się do północy spokojnie;)
 7. Witam, mam do sprzedania 5 artykułów na temat banków Proszę o kontakt;) zoneczka1991@onet.pl teksty są na 1000 zn.
 8. Witam, oferuję pisanie precli, tekstów wyższej jakości, haseł - sloganów reklamowych, opinii na dany temat, tekstów o charakterze reklamowym Jestem osobą kreatywną a moje teksty są tworzone samodzielne i w pełni unikalne:) Mam bardzo dużą wyobraźnię co zacznie pomaga mi w pracy:) Obecnie współpracuję z jedną firmą i poszukuję jeszcze co najmniej jednej do podjęcia współpracy. Oczywiście zapraszam także prywatne osoby.Czas realizacji jest bardzo szybki. Na pewno myślicie sobie Państwo, dlaczego właśnie mnie macie wybrać? Odpowiem - ponieważ znam doskonałe sposoby na klienta a raczej na wpływ jego decyzji:) Gwarantuję zwiększone zainteresowanie wśród klientów. Ceny jakie Państwu proponuję zależą od trudności zlecenia (ale i tak są konkurencyjne jak na osobę, która zna się na swojej pracy). Oferta cenowa (do negocjacji). 1.Precel: 1000 zn-1,50-2,50. 2.Hasła reklamowe : od 10 do 50 zł (4 do wyboru-cena jedna) 3.Teksty reklamowe: 5-20 zł za 1000 zn. 4.Tekst na internetową stronę : od 10-20 zł za 1000 zn. 5.Tekst z synonimami : od 2,50 do 5 zł za 1000 zn. 6.Artykuł(tzw.nie lanie wody): 2-8 zł za 1000 zn.(zależne od trudności tematu) Nie pisze tekstów na niezwykle wysokim, wręcz światowym poziomie ale piszę prawdziwie, trafiając bardzo skutecznie do docelowej grupy odbiorców:) pozdrawiam:) i proszę o kontakt.
 9. Nazywam się Monika:) i trafiłam tu przez koleżankę
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy