Jump to content

jfe

Nowi Forumowicze
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. Na przyszłość podam mojego maila: kacper@eaglewebassets.com
 2. Cześć, Korzystacie może z mediabuyingu używając ofert z sieci afiliacyjnych? Domyślam się, że dla większość może to być dopiero pierwsze spotkanie z tym określeniem dlatego wkleję objaśnienie, które przygotowałem na inne potrzeby, ale idealnie pasuję. Poradnik mediabuying - podstawy Temat nie ma reklamować tego poradnika, bo po co. Jedynie ma wyjaśnić nowym osobom, czym jest mediabuying. Jednak do rzeczy, szukam osób używających albo chcących zacząć używać tej metody do zarabiania pieniędzy (Wprowadzę do prywatnej sieci afiliacyjnej, na warunkach VIP - wypłaty co 2 tygodnie etc. nie wspominając o największych stawkach.).
 3. "Pierwsze lepsze forum"? - forum o szeroko pojętym webmasteringu więc nie wydaję mi się osobiście pierwszym lepszym. Niestety wśród moich znajomych znam mało webmasterów i dlatego szukam tutaj osób tak zarabiających. Ja wiem, że najlepiej dla Ciebie jest napisać "idź sobie gdzie indziej", ale wolę budować inną atmosferę na forum niż "idź sobie, twój problem".
 4. Naprawdę nie widzisz, że ten gość chce tu coś sprzedać? Szkoda tylko, że przeczytałem cały temat i nie dowiedziałem się co Sprzedać nic nie chcę przynajmniej teraz - będę chciał polecić jedną sieć afiliacyjną, ale chciałbym się dowiedzieć czy to nie będzie gadanie sam do siebie czy są na forum osoby zainteresowane współpracą . Tym bardziej, że jest to prywatna sieć afiliacyjna tylko dla ekskluzywnych użytkowników, a dostać się można tylko po znajomościach - będąc poleconym.
 5. Heh, nie zrozumiałeś mnie - nie mam zamiaru robić serwisu i na reklamach zarabiać .. Ale dzięki za chęci pomocy. Chcę dotrzeć do osób z tego forum które zarabiają na programach afiliacyjnych
 6. Zależy o jakie dokładnie oferty Ci chodzi. Coś a la CPA? - u nas trochę to wygląda inaczej... Bynajmniej używanie content lockerów nie jest w modzie. A "oferty" bierze się z sieci reklamowych/afiliacyjnych - najpopularniejsze NetSales, Novem, Afilo, Zanox, TradeDoubler, Cashfly itp, Oczywiście, że ruch zagraniczny (USA, UK itp.) jest lepiej wyceniany, jednak z PL myślę, że da się zarobić - ogranicza się to raczej do kwestii umiejętności. Właśnie.. też uważam, że "Polska to nie internetowe zadupie", ale ciężko jest do takich osób dotrzeć, a na tym mi zależy. Mówię o ofertach CPA ( nie myl z Content lockingiem ). Oferty CPA to wszelkie oferty, które płacą jak użytkownik coś tam zrobi czyli z wyżej wymienionych przez Ciebie programów również. Content locking to jedna z metod zarabiania na ofertach intentivized ( takie do których wypełniania możemy zachęcać przez często cokolwiek przyjdzie nam do głowy ). Nie mówię, że mam na myśli stworzenie kolejnego "super mega ultra hiper start-up'u". Wiadomo, że pomysł to najważniejsza rzecz. Podsumowując moim celem jest dotarcie do tej grupy osób oraz "ożywienie" tej formy zarobku oraz dzięki wszystkim, że dyskusja ożyła !! .
 7. Wiesz, co znam osobiście osoby które na tym zarabiają. Niestety Polski rynek jest słabo rozwinięty i najlepiej zarabia się na zagranicznym ruchu. Sam znam osobę, która dzięki temu stała się milionerem ( mieszkaniec USA ) i nie jest to ani trochę kłamstwo. Druga osoba zarabia po 3000$ miesięcznie jako dodatek do swojej codziennej pracy. Na uploadowaniu plików ludzie zarabiają po 1000$ miesięcznie to dlaczego na reklamach nie zarabiać więcej ? Ciekawi mnie czy są tu ludzie, którzy zarabiają na programach partnerskich - takie same działanie jak sieci afiliacyjne.
 8. Witajcie, Zastanawia mnie jak w naszym kraju ma się rynek marketingu internetowego i chciałbym zadać Wam kilka pytań: -zarabiacie na nim? Jeżeli tak to mógłbym prosić o nazwę firmy od której bierzecie oferty? -monetyzujecie ruch z Polski czy zza granicy ? Generalnie chodzi mi o sam fakt, czy w Polsce jest to popularny zarobek wśród webmasterów, bo znam wiele przykładów gdzie ludzie wiodą życie lepsze z samych reklam niż niejeden. Pozdrawiam i liczę na żywą dyskusję !
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy