Jump to content

cyprian

Nowi Forumowicze
  • Content Count

    2
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
  1. Czy w Direct Admin da się instalować wiele certyfikatów na 1 IP? Nie wiem czy trzeba coś zmienić w konfiguracji Direct Admin, ale obecnie da się uruchomić tylko jeden Certyfikat SSL na 1 IP Czy się da zainstalować certyfikat bez kupowania dodatkowych IP?
  2. Bez przesady, że dla początkującego potrzebny vps lub dedykowany serwer. Spokojnie będzie działał na większości hostingów. Dobrze zadbać o włączenie mechanizmów cachujących w PrestaShop - a nie powinno być problemów także na wirtualnym serwerze. PS Oczywiście jeśli ktoś prowadzi sprzedaż na potęgę, setki tysięcy wyświetleń produktów dziennie, to wtedy można zastanawiać się nad dedykowanym. Nie jest jednak problemem w dowolnym momencie przenieść się na inny serwer. Prosta zasada, najpierw zoptymalizować to co się da (np. cache), a dopiero później gdy nie będzie nam pasowała "szybkość" można zastanawiać się nad serwerem dedykowanym.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy