Jump to content

swistak

Forumowicze
 • Content Count

  27
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. Dzięki @Informator a czemu tak uważasz że eu to tyko spam ? 80% spamu jaki trafia mi na serwer to domeny com nie wspominam tu domeny .tk bo tam to już magia z ilością.
 2. Witam Mam do bardziej doświadczonych osób niż ja pytanie, mianowicie lepiej pozycjonować domenę domena.eu czy domena.com.pl. Ukierunkowanie tylko polska. Którą polecacie wybrać. Pozdrawiam Marmot
 3. Nie zawsze można odpuścić. Osobiście migruje z większością domen do OVH. Wygrywają z ceną może przy jednej nie ma znaczenia ale przy 40-50 już się robi spora różnica.
 4. Hej, Przejrzę listę od ciebie, aż tak sporo mocy nie potrzeba to tego projektu. Zwykły hosting by wystarczył tylko tu właśnie jednym z warunków jest, iż musi być ulokowany na terenie Szwajcarii.
 5. Z homem trzeba umieć rozmawiać przedłużaliśmy ostatnio 2 czy 3 konta hostingowe na home i wytargowaliśmy 30 czy 35 %.
 6. Witam was Poszukuje hostingu działającego i ulokowanego fizycznie na terytorium Szwajcarii. Jeśli ktoś mi zamierza pisać weź ovh to niech sobie daruje. Znacie / polecacie jakąś tamtejszą firmę ?
 7. Nazwa ma totalną zlewe na klienta nie stara się go utrzymać tak odszedłem osobiście cena jaką zaproponowali była masakra wcześniej płaciłem 250 nominalnie było 300 netto a tera zakrzyczeli mi 420 nominalnie 450 za rok. Choć miałem u nich 4 serwery + około 20 domen, na obecną chwilę domeny częściowo w ovh, home, az tak jak i serwery lepiej odchodzić puki jeszcze serwerowni nie wyłączyli bo im klienci odeszli. Poza tym nazwa miała problemy jak na dany serwer było zbyt dużo zapytań naraz nie raz serwer się zdławił, co dziwne wszystko przeniosłem do HOME z tego serwera ( musiało stać w polsce) i na ich serwerach jakoś przeciążeń nie ma nie przekracza limitu dziwne co ?
 8. Ja wykorzystałem zamiast captcha wymyślone pytania przez siebie bo już captcha potrafią roboty obejść tak mi na PHP Fusion spamowało.
 9. Dobra zgodze się ale zrozum też dakt, iż nie każdy aż tak jest biegły w temacie i może wiedzieć mniej niż ty. Dzięki wielkie WebReklama to pomogło.
 10. 301 nie rozwiązuje problemy przekieruje na domenę a mi chodzi aby przekierowało miedzy domenami z zachowaniem adresu podstrony.
 11. Witam Do nie dawna miałem stronę w domena.eu teraz mam domena.pl i chciał bym zrobić przekierowanie w stylu ktoś wchodzi na domena.eu/jakas_podstrona.php i zostaje przekierowany do domena.pl/jakas_podstrona.php. Jest to możliwe do wykonania, czy raczej ciężko bedzie z tym. Przez google niec nie znalazłem, albo daje złe zapytanie, może ktoś z forumowiczów pomoże. Jeżeli nie ten dział to z góry przepraszam.
 12. Najpierw przekieruj na DNSy przypisane do twojego konta. Zobaczysz je po wejściu na domenę w panelu.
 13. Ceny właśnie słyszałem iż na home można negocjować, bo u obecnego to jakaś masakra bez poinformowania podnieśli ceny o 50% wiec dziękuje dotyczy Nazwa.pl temat opisany szerzej tu -> http://www.forum.optymalizacja.com/topic/168574-nazwapl-to-sa-jakies-kpiny/ rozważam jeszcze OVH. Co do zadań crone korzystam z nich i na nazwa też nie było z tym za pięknie.
 14. Hej Przymierzam się do zakupu u nich serwera, czy może ktoś kto ma u nich serwer się wypowiedzieć na ich temat ?
 15. Zgadzam się z tobą sam mam kilku takich, płacą co najmniej na 5 lat naprzód mniej ich nie interesuje to ma działać a czy trzymam serwer w polsce czy w chinach to im lotto.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy