Jump to content

olos88

Nowi Forumowicze
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About olos88

 • Birthday 11/30/1988

Contact Methods

 • Website URL
  http://arenysportowe.eu/

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. Pewnie, że nie może Z drugiej strony, czy ktoś słyszał o przypadkach ścigania za kopiowanie zdjęć na niszowych stronkach?
 2. "Indie wycofały się z Mistrzostw Świata 1950, bo FIFA nie pozwoliła zawodnikom grać boso" Serio? Wg Wikipedii głównym problemem były koszty podróży, brak czasu na treningi, problemy z selekcją składu i to, że dla Indii ważniejsze były igrzyska http://en.wikipedia.org/wiki/1950_FIFA_World_Cup "Piłka ręczna jest drugą najszybszą grą na świecie" A co jest tutaj kryterium "szybkości"? Czemu szczypiorniak jest szybszy np. od ping-ponga?
 3. racja, menu po prawej jest trochę mało informatywne, dodałem informację o ilości stadionów. Z jego podpisem wstrzymam się jeszcze do czasu, aż będą reklamy i wtedy zobaczę, jak to ewentualnie by wyglądało. Btw kiedy poszerzę bazę o hale sportowe i inne obiekty, linki z tego menu będą kierować do ogólnej strony o kraju, z której z kolei będzie można wybrać, czy się chce przejść do bazy stadionów, hal czy innych aren. Co do menu u góry - fakt, po prostu na dzień dzisiejszy nie mam jeszcze na tyle treści by coś sensowniejszego stworzyć. Oczywiście w przyszłości wszystkie te "pomniejsze" przyciski zostaną zebrane w jedną rozwijaną liste, a jako główne dojdą "Blog", "Hale sportowe", "Inne obiekty", ewentualnie "Forum", jeśli strona stałaby się w miarę popularna.
 4. a co w układzie strony wymaga poprawy? bo wydawało mi się, że jest już w miarę ostateczny... PS. Nie patrzcie na razie na puste przestrzenie nad banerem i w u góry menu po prawej stronie - czekam po prostu na weryfikację z google i gdy to nastąpi, zostaną zastąpione reklamami
 5. pewnie tak, ale niestety nie jestem urodzonym designerem uwierz mi, że to jedyna porządna wersja, którą udało mi się stworzyć, poprzednie były katastrofalne poza tym jednak trochę starałem się nawiązać do tematyki: baner symbolizuje układ krzesełek na stadionie sportowym, a kafelki w tle strony i menu to z kolei pochodna od banera. W każdym bądź razie dziękuję za opinię, nad designem będę oczywiście jeszcze pracował!
 6. Witam i o ocenę pytam Dosłownie wczoraj po prawie roku prac wystartowałem z moją pierwszą stronką http://arenysportowe.eu/ i w związku z tym proszę oczywiście o ocenę
 7. olos88

  Witam :-)

  Witam wszystkich Dopiero co się zarejestrowałem, choć sporadycznie przeglądałem to forum już od dłuższego czasu. Niedawno wystartowałem ze swoją pierwszą stronką (arenysportowe.eu) i mam nadzieję, że to forum pomoże mi we właściwym pozycjonowaniu witryny. Oczywiście interesują mnie tylko "etyczne" metody pozycjonowania. Moja dotychczasowa wiedza opiera się na informacjach znalezionych w internecie (w tym na tym forum) oraz na lekturze książki "Pozycjonowanie i optymalizacja stron www. Ćwiczenia praktyczne". Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy