Jump to content

theoodor

Forumowicze
 • Content Count

  28
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. Witam, tak jak w tytule ogłoszenia poszukuję osoby, która przepiszę treść zeskanowanej umowy do pliku dokumentu tekstowego. Tekst zawiera się w 3 stronach, jest pisany zwykła czcionką o rozmiarze 12. Proszę o info na temat ceny w wiadomości PW. Czas realizacji 1 dzień od przyjęcia zlecenia. Płatność przelewem. Pozdrawiam
 2. Witam, zlecę napisanie artykułów o tematyce - Architektura, Projektowanie i Dekoracja Wnętrze. Ilość: 13 tekstów o długości 1800-2500zn. Jakość: artykuły na bloga, pisane dla ludzi. Wynagrodzenie: 3,50zł / 1000zn. Proszę o kontakt na PW lub email: laptimng@nteria.pl
 3. Witam, poszukuję kilku osób do rozkręcenia forum internetowego o tematyce rowerowej. Ponieważ forum będzie ma tematyke specjalistyczną osoby te muszą posiadać jakąś wiedzę w tej dziedzinie. Każda osoba będzie musiała poprowadzić 2-5 kont i napisać 20-100 postów. Proszę o informację ze stawką za 1 post oraz na temat doświadczenia w tematyce rowerowej.
 4. Witam, trudno było mi zatytułować ten temat. Zastanawiam się od czego zależy umiejscowienie firmy na mapie Google w formie takiej jak w załączniku posta. Rozumiem że takie miejsca jak: stacja benzynowa, bankomat czy monopol ale skąd wzięły się inne firmy typu: biuro rachunkowe, FHU, kwiaciarnia. Zwłaszcza że obok mają siedzibę inne firmy, które nie zostały wyeksponowane w taki sposób. Szukam punktów wspólnych dla tych firm aczkolwiek pojawia się zbyt dużo wyjątków, które nie zostały umieszczone. Jedyne co mi przychodzi do głowy to, że są to firmy które się zweryfikowały przed aktualizacja map. Ma ktoś pomysł czym spowodowane jest umiejscowienie firmy w taki a nie inny sposób? /edit: Dodanie załącznika.
 5. Albo zarejestrowałeś / kupiłeś zbanowaną domenę (kilka razy mi się to zdarzyło ostatnio) - w pierwszej kolejności podłącz do GWT i zobaczy czy nie ma komunikatów.
 6. Witam, do projektu została dołączona kolejna strona - tematyka Rodzina, aczkolwiek zakres kategorii jest dosyć szeroki: zdrowie, zakupy, edukacja, wychowanie, ciąża, finanse etc. Dostępne serwisy: http://e-rodzina.com (nowy) http://budowany.com.pl Od dzisiaj również obowiązują nowe wytyczne w dotychczasowym blogu - Budowany.com.pl. Aktualnie na wszystkich blogach będą one ujednolicone. Kod zaproszenia - wymagany do rejestracji, dostępny na każdej stronie Długość - min. 2500 znaków Nie dodajemy - tagów i miniaturki (zrobi to administrator) Jakość - tematyczne, stylistycznie poprawne i przedstawiające wartość merytoryczną Wkrótce 2 kolejne serwisy - motoryzacyjny i ogólnotematyczny.
 7. Nowo zarejestrowani użytkownicy otrzymywali status Subskrybenta zamiast Współpracownika. Problem rozwiązany, można już dodawać wpisy.
 8. Witam wszystkich, rozpoczynam nowy projekt pod tytułem Page Rank 11 jakim są tematyczne blogi. Zapraszam do publikowania swoich artykułów z linkiem całkowicie BEZPŁATNIE. Dla leniwych - jest opcja napisania artykułu przez nas. Będzie można zakupić go na Allegro. Do tego czasu można zamówić napisanie publikacji za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie 6zł netto (7.38zł brutto) - (wystawiamy FV). Docelowo projekt będzie składał się z 6-8 tematycznych serwisów - na początek startuje pierwszy z branży budowlanej pod adresem: http://budowany.com.pl Moderacja będzie odbywała się 2 razy w tygodniu. KATEGORIE: Zostaną uzupełnione, proszę dodawać do istniejących, później zostaną one poprawione przed administrację. JAKOŚĆ Wpisy muszą być tematyczne, stylistycznie poprawne i przedstawiać jakąś wartość merytoryczną dla czytelnika. Teksty z mieszarki i słabej jakości precle będą usuwane, nagminne łamanie zasad będzie honorowane banem. Kod Zaproszenia niezbędny do rejestracji oraz szczegóły dotyczące długości wpisu, ilości linków itp. dostępne są w zakładce REGULAMIN. Wszelkie aktualizację, oraz informacje o nowych serwisach będą pojawiały się w tym poście.
 9. To nie jest kod w pliku footer.php - tylko taki plik został wgrany - przynajmniej w moim przypadku do domyślnego szablonu 14 w katalogu images. W głównym pojawiły się cashpage.php, cofnig.php uu.php oraz całe foldery z plikami które przekierowują na strony XXX. Wewnatrz folderów głęboko zakopane pojawiły się jeszcze inne pliki searchlib.php i wiele innych.
 10. Jeśli obie strony są na jednym koncie to jeśli robak wejdzie przez jeden serwis może wrzucać pliki na wszystkie strony w ramach całego konta - nawet na te nie postawione na skrypcie WP.
 11. Zaliczyłem tą samą sytuacje przez święta - szukam dziury przez którą mógł przejść - skrypt albo jakaś wtyczka. Na większości stron miałem zainstalowane następujące pluginy: All In One Seo Pack Yoast SEO Better WP Security W3 Total Cache Revolution Slider Layer Slider Problem jest taki że na 1 koncie hostingowym miałem ok. 20 stron - atak wszedł przez jedną a wszystkie oberwały stąd utrudniona analiza. @benusso - jakie miałeś zainstalowane dodatki?
 12. Jesteście częściowo w błędzie, nowa ustawa dotyczy tylko i wyłącznie konsumentów. Zatem umowy nadal będą mogły być zawierane przez telefon z właścicielami firm. Zatem sprzedaż domen, reklamy itp. - w tej kwesti nic się nie zmienia - prowadzący działalność nie mogą spać spokojnie.
 13. Witam, mam pewien problem. Przymierzam się do otwarcia tematycznego serwisu z artykułami do przedruku. Podejrzewam że niektórzy użytkwonicy będą chcieli dopalać swoje wspisy za pomoc SWLi, Rumaka itp ryzykownych poymsłów. W jaki sposób można szybko i skutecznie reagować na taki proceder aby strona nie dostała kary za nienaturalne linkowanie? W związku z tym mam 2 pytania. 1. Jak szybko namierzać takie linki? GWT, Ahrefs czy inne narzędzia? 2. Jak je neutralizować - czy usunięcie artykułu do którego prowadzą linki wystarczy? Wtedy kierowałyby one na 404, ale nie wiem czy to rozwiązuje problem. Pozdrawiam
 14. Witam, borykam się z nastepującym problemem. Posiadam serwis w którym prezentowane są produkty. W związku z dużą ich ilością w niektórych kategoriach istnieje kilka stron. Zastosowałem paginacje rel=nex i rel=prev, niestety w wyszukiwarce niejednokrotnie wyświetla zamiast pierwszą stronę to właśnie ostatnią danej kategorii. Zależy mi na ekspozycji pierwszej podstrony ponieważ tam są prezentowane najważniejsze produkty. Jakieś pomysły, skąd taki stan rzeczy i jak temu przeciwdziałać? Pozdrawiam
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy