Jump to content

silo

Forumowicze
 • Content Count

  73
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

Contact Methods

 • Website URL
  http://markdesign.tk
 • Jabber
  siloam@jabbim.pl

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Radom, mazowieckie
 • Interests
  Webdesign

Recent Profile Visitors

1,232 profile views
 1. Opencart. Prosty, darmowy i IMHO bardziej przyjazny w obsłudze od Presty.
 2. Istnieje wiele narzędzi pozwalających osiągnąć ten efekt. Chociażby https://www.xml-sitemaps.com/. Dostajemy URLe w postaci sitemapy. Możemy je sobie później łatwo wyłuskać. Wiele silników pingujących i botów obsługuje sitemapy, wiec wątpię by istniał jakiś realny powód, aby to robić...
 3. Kopią gdzie popadnie. Nawet w skryptach JavaScript na swoich domenach. Serwisy o dużym ruchu mają z tego sporo $$$.
 4. Jeżeli pozycjonowanie nie daje efektów to być może filtr został nałożony wcześniej jeszcze za poprzedniego właściciela domeny. W takim wypadku zostaje tylko napisać do Google.
 5. Myślę, że wyłączenie zdalnych procedur też niewiele da. Przecież hakier może sobie władować nawet jakiś telnetowy skrypcik i się bawić. Ogóle WP = problemy z bezpieczeństwem. Wyczyściłbym wszystko na serwerze i zainstalował coś innego niż WP.
 6. Dzięki za info. Zalukałem i promocja rzeczywiście warta uwagi. Spore funkcjonalności za niewielkie pieniądze. Szkoda, że w wersji Wydajnej nie ma Pythona
 7. Rozumiem, że przeczekałeś czas propagacji DNS?
 8. 5000 dziennie to nie jest dużo. Oczywiście miesięcznie to całkiem sporo, ale taką liczbę użytkowników powinien obsłużyć zwykły hosting z lepszej półki. Zakładam oczywiście poprawność kodu serwowanych aplikacji. Ich wydajność możesz znacznie polepszyć przełączając się na PHP7 (jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś).
 9. Panowie, a jakiś darmowy program do robienia pokazu zdjęć w postaci filmu z dodaniem ścieżki dźwiękowej? WMM odpada.
 10. Podpisuję się pod tym co napisał Grey Ronin. Poza tym potrzebujesz odpowiedniej ilości (najlepiej z zwartościowych stron) backlinków z pozycjonowaniem na frazę (słowo kluczowe),
 11. Nie ma czegoś takiego jak przeznaczenie. Przynajmniej nie z ludzkiego punktu widzenia. Ktoś miał fuksa opartego na rachunku prawdopodobieństwa i tyle.
 12. Chrome. Niestety jest znacznie szybsza niż FF np. przy rendenowaniu canvas'u.
 13. Mógł i to bez większych trudności. Parserów i downloaderów jest w sieci całkiem sporo. Miałeś tam jakiś dynamiczny content?
 14. Obiektywnie - sieć zyskuje na popularności. Jeżeli masz polski content to nie powinno być problemów. Z tej sieci korzysta już wiele poważnych firm, a jej reklamy widoczne są na wielu polskich portalach.
 15. Taką stronę trudno wypozycjonować. Google postawiło na treść. Stron we flashu już się nie robi także dlatego, że ich treść nie była indeksowana przez wyszukiwarki. Pozostaje tworzenie stron bogatych w treści z linkami do tTwojej strony. Poza tym dobry opis w meta description. I jednak trochę treści na stronie by się przydało. Najlepiej w znacznikach <h> i <strong>. No i linki, linki, linki.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy