Jump to content

ucho_od_sledzia

Forumowicze
 • Content Count

  39
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral
 1. Adresy dajesz w ten sposób bez względu czy ładowanie jest z to http czy https: src="//openlayers.org/api/OpenLayers.js"
 2. Wystarczy wstawić ten kod(kod poniżej) czy jest jeszcze potrzebna jakaś zgoda / akceptacja zanim wyświetlimy reklamy? (adsbygoogle=window.adsbygoogle || []).requestNonPersonalizedAds=1; (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).pauseAdRequests=0;
 3. A zaplecze to na jakich stronach ? na PL czy DE?
 4. Zaloguje się do: https://accounts.google.com/ Później przejdź do: http://www.google.com/adsense/start/
 5. Dostałem ze 3 lata temu filtr ręczny na domenę za rzekomo nienaturalne linki z SWL(zasługa konkurencji). Pisałem 3 odwołania - nic nie pomogło a wręcz zaszkodziło stona zniknęła całkowicie nawet nie było jej w 1000 wyszukiwań kompletne ZERO. Wywaliłem ze złości stronę ze statystyk i WT. Przez ten okres cisza a tu 20 października zaczęły się ruchy powrót do top10 i top20. Cuda Mata?
 6. Jeżeli tak to ruch z urządzeń z Win 8 i z Apple jest bardziej wartościowy, tam kilka bardziej zamożny klient. Google dla mas, Bing dla elit.
 7. Bing stawia na jakość wyszukiwania, Google na zamieszanie i na największy zysk. Google wprowadziło szereg innych usług i tym uzależnili użytkownika za to wyszukiwarkę mają obecnie najgorszą.
 8. Potwierdzam - Gotlink ban za banem
 9. Google nie jest wyznacznikim jakości. Chcesz lepszych wyników wejdź na Bing. Zresztą tu i tu to samo.
 10. Czy wystarczy blokować np. domeny główne czy wklejaś listę podstron z których prowadzą linki? Można to robić na raty? np. dzisiaj zrzekam się 50 linków np. za tydzień 50 linków itd.? Linków niestety przybywa z innych stron głównie wyglda na SLW rotacyjny, poblokowałem 3 systemy SLW (rotacyjne) ale linki nadal się wyświetlają. Czy to blokowanie działa z opóżnieniem?
 11. Witam, Jakiś Gimbus nawala we mnie ze swojej stronki linkami - anchory w stopce do mojej strony rotacyjnie się zmieniają po odświeżeniu (wybrał frazy najbardziej nośne). Jak zablokowac tę strone skutecznie? W panelu Googla że zrzekam się linków - to wystarczy?
 12. uuuu, a co to to już koniec ??!!! Takiego maskowania BL i własnych stron się nie spodziewałem.
 13. Jakieś prace twają?? w panelu Adsense nie ma żadnych staystyk z dzisiaj wszędzie zera(wyświetlenie reklam = 0, zarobki = 0) Czy tylko u mnie coś się dzieje?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy